Αγιασμός υδάτων και βραβεύσεις επιτυχόντων σε ΑΕΙ – ΤΕΙ στον Δ. Πύλης Reviewed by Momizat on . Με λαμπρότητα εορτάστηκαν τα Θεοφάνεια στην Πύλη στον Ι.Ν. Αγίου Νικολάου από τον Πρωτοπρεσβύτερο Πατέρα Λάζαρο Σταυραντώνη. Ο αγιασμός των υδάτων πραγματοποιήθ Με λαμπρότητα εορτάστηκαν τα Θεοφάνεια στην Πύλη στον Ι.Ν. Αγίου Νικολάου από τον Πρωτοπρεσβύτερο Πατέρα Λάζαρο Σταυραντώνη. Ο αγιασμός των υδάτων πραγματοποιήθ Rating: 0

Αγιασμός υδάτων και βραβεύσεις επιτυχόντων σε ΑΕΙ – ΤΕΙ στον Δ. Πύλης

Αγιασμός υδάτων και βραβεύσεις επιτυχόντων σε ΑΕΙ – ΤΕΙ στον Δ. Πύλης

Με λαμπρότητα εορτάστηκαν τα Θεοφάνεια στην Πύλη στον Ι.Ν. Αγίου Νικολάου από τον Πρωτοπρεσβύτερο Πατέρα Λάζαρο Σταυραντώνη. Ο αγιασμός των υδάτων πραγματοποιήθηκε στο εσωτερικό του Ιερού Ναού.

Ακολούθησε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στο Δημαρχείο Πύλης και στη συνέχεια η τελετή βράβευσης των μαθητών των Λυκείων Πύλης που πέτυχαν στις πανελλαδικές εξετάσεις κατά τη σχολική περίοδο 2012 – 2013.

Οι 50 επιτυχόντες πήραν μέρος στην κλήρωση τριών tablet pc προσφορά του Δήμου, δύο βιβλιαρίων των 50€ προσφορά της Εθνικής Τράπεζας καθώς και τέσσερα δώρα από τον Εμπορικό Σύλλογο Πύλης.

Το φλουρί στην πίτα αντιστοιχούσε σε 100€ προσφορά του Δήμου Πύλης και τυχερή ήταν η κ. Βασιλική Λυρίτση Πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου Πύλης.

(οι φωτό ανοίγουν σε νέα καρτέλα με δεξί κλικ)

Τα ονόματα των εισακτέων σε ΑΕΙ & ΑΤΕΙ που βραβεύθηκαν είναι:

α/α

Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα Όνομα Μητέρας Σχολή Επιτυχίας

1

ΑΔΑΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ (ΘΕΣ/ΚΗ)

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

3

ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

4

ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

5

ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΪΤΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

6

ΓΚΙΖΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

7

ΓΚΡΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & Μ.Μ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

8

ΘΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

9

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

10

ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ (ΘΕΣ/ΚΗ)

11

ΚΑΝΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

12

ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

13

ΚΟΛΟΤΣΙΟΥ ΑΡΓΙΘΕΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

14

ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

15

ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

16

ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΛΑΪΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)

17

ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

18

ΛΛΕΣΙ ΝΤΕΝΙΣ ΑΓΚΡΟΝ ΦΙΚΙΡΕΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

19

ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΣΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

20

ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΩΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

21

ΜΑΡΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

22

ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΚΗ)

23

ΜΗΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΩΞΑΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

24

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

25

ΜΠΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

26

ΜΠΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)

27

ΜΠΟΥΖΙΩΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) ΣΩΜΑΤΑ

28

ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

29

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

30

ΟΣΜΕΝΑΪ ΕΟΥΕΝΤΑ ΕΝΓΚΙΕΛ ΛΙΡΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

31

ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

32

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

33

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

34

ΠΑΦΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

35

ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΑΡΙΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

36

ΠΟΔΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

37

ΣΑΡΓΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΒΙΝΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τα.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

38

ΣΚΡΙΜΠΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

39

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

40

ΤΑΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

41

ΤΖΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

42

ΤΖΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΪΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞ/ΛΗ)

43

ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

44

ΤΡΙΧΙΑ ΙΟΥΛΙΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)

45

ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

46

ΤΣΙΓΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

47

ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑ ΜΕΛΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

48

ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΚΛΕΙΩ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)

49

ΤΣΙΩΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)

50

ΤΣΙΩΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΦΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

(Από τον Δήμο Πύλης)

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή