Αναλυτικά ποιοι εκλέγονται σε όλον τον Δ. Τρικκαίων Reviewed by Momizat on .   Τακτικοί και αναπληρωματικοί συμβούλοι στο Δημοτικό Συμβούλιο και στα Συμβούλια Τοπικών και Δημοτικών Κοινοτήτων Δ. Τρικκαίων, εξελέγησαν οι:     Τακτικοί και αναπληρωματικοί συμβούλοι στο Δημοτικό Συμβούλιο και στα Συμβούλια Τοπικών και Δημοτικών Κοινοτήτων Δ. Τρικκαίων, εξελέγησαν οι:   Rating: 0

Αναλυτικά ποιοι εκλέγονται σε όλον τον Δ. Τρικκαίων

Αναλυτικά ποιοι εκλέγονται σε όλον τον Δ. Τρικκαίων

 

Τακτικοί και αναπληρωματικοί συμβούλοι στο Δημοτικό Συμβούλιο και στα Συμβούλια Τοπικών και Δημοτικών Κοινοτήτων Δ. Τρικκαίων, εξελέγησαν οι:

 

 

 

Α) Από τον Συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΕΒΕΝΤΗ -ΚΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΟΤΑ-ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ       ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2)         ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3)         ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4)         ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5)         ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6)         ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

7)         ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8)         ΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9)         ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10)       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11)       ΓΑΛΛΟΥ-ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12)       ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ

13)       ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14)       ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

15)       ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

16)       ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

17)       ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18)       ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19)       ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20)       ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΟΥΛΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2)         ΚΕΜΟΥ-ΚΑΡΑΤΩΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3)         ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4)         ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)         ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6)         ΨΑΡΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΣΗΦΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7)         ΠΑΠΑΣΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8)         ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9)         ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

10)       ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ

11)       ΝΤΙΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

12)       ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

13)       ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

14)       ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15)       ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

16)       ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

17)       ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΝΤΑΦΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18)       ΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

19)       ΤΡΙΚΑΛΗ-ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20)       ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ

21)       ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

22)       ΠΕΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

23)       ΝΑΜΙΝΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24)       ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ-ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

25)       ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

26)       ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

27)       ΒΑΡΩΝΗ ΛΟΥΪΖΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

28)       ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

29)       ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

30)       ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31)       ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΕΡΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Β) Από τον Συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΕΛΗΛΙΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2)         ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΗΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΙΧΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

2)         ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2)         ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3)         ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4)         ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΪΟΥ

5)         ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

6)         ΚΑΚΛΑ – ΗΛΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7)         ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8)         ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9)         ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΙΝΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2          ΞΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

3)         ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)         ΚΑΠΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5)         ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΕΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΒΑΪΟΥ

6)         ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7)         ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

8)         ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9)         ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10)       ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11)       ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12)       ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13)       ΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14)       ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15)       ΒΑΪΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16)       ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΔΑΜΟΥ

17)       ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

18)       ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

19)       ΑΛΕΞΙΟΥ-ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20)       ΚΟΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

21)       ΑΛΕΞΙΟΥ – ΛΙΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

22)       ΧΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

23)       ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

24)       ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

25)       ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

26)       ΜΠΟΥΣΙΑ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27)       ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

28)       ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

29)       ΒΕΝΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30)       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

31)       ΚΕΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

32)       ΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

33)       ΣΔΡΕΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

34)       ΚΛΑΝΤΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

35)       ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

36)       ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

37)       ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

38)       ΣΙΑΦΛΙΑΝΗ – ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

39)       ΚΟΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

40)       ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Γ) Από τον Συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΜΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΤΣΙΩΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2)         ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3)         ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)         ΒΑΡΔΟΥΛΗ ΖΩΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ (Τζωρτζάνα) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

5)         ΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6)         ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7)         ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8)         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΣΤΑΪΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9)         ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10)       ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

11)       ΛΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΛΟΥΛΗΣ)

12)       ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13)       ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14)       ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15)       ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

16)       ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

17)       ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18)       ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

19)       ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20)       ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21)       ΤΣΙΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

22)       ΓΑΛΑΝΗ ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ

23)       ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ

24)       ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

25)       ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26)       ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΘΩΜΑ

27)       ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

28)       ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

29)       ΝΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

30)       ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

31)       ΛΙΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

32)       ΤΣΟΥΜΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ

33)       ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34)       ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

35)       ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ

36)       ΤΖΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37)       ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

38)       ΚΑΣΤΑΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

39)       ΤΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

40)       ΡΑΪΚΟΒΙΤΣ-ΡΙΖΟΥ ΛΙΟΥΠΚΑ

41)       ΓΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

42)       ΚΑΛΛΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

43)       ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

44)       ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

45)       ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

46)       ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

47)       ΒΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

48)       ΓΚΑΝΙΑ-ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

49)       ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

50)       ΚΥΡΓΙΑ-ΑΡΜΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

51)       ΚΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

52)       ΔΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ

53)       ΡΟΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

54)       ΜΠΛΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Δ) Από τον Συνδυασμό «ΦΥΣΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2)         ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)         ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3)         ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4)         ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)         ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6)         ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

7)         ΖΑΡΙΦΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8)         ΓΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9)         ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10)       ΠΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

11)       ΞΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

12)       ΣΑΛΙΑΧΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13)       ΣΑΡΙΓΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

14)       ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15)       ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16)       ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17)       ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18)       ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

19)       ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

20)       ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21)       ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΩΚΡΑΤΗ

22)       ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

23)       ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

24)       ΦΩΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25)       ΚΟΥΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

26)       ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

27)       ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

28)       ΤΣΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29)       ΓΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

30)       ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ του ΑΝΘΙΜΟΥ

31)       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

32)       ΠΡΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

33)       ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

34)       ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

35)       ΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΙΟΥ

36)       ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ

37)       ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

38)       ΧΑΡΔΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

39)       ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

40)       ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΜΙΟΝΤΡΑΓ

 

Ε) Από τον Συνδυασμό «Αλλαγή Πορείας»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΜΠΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2)         ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3)         ΛΙΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4)         ΜΠΙΧΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5)         ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

6)         ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7)         ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΑΔΟΥ-ΜΟΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

8)         ΚΟΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9)         ΜΠΑΡΔΑ-ΔΕΡΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΒΑ) του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

10)       ΑΓΓΕΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

11)       ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12)       ΚΟΥΤΛΗ-ΡΑΓΙΑ ΜΑΡΘΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

13)       ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

14)       ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15)       ΑΛΕΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16)       ΜΟΥΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17)       ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

18)       ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

19)       ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΚΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

20)       ΣΤΕΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ

21)       ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

22)       ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

23)       ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

24)       ΠΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

25)       ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26)       ΜΩΫΖΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27)       ΓΚΡΟΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

28)       ΤΣΙΓΑΡΑ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

29)       ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

30)       ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

31)       ΑΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

32)       ΓΚΟΓΚΟΥ-ΒΑΝΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

33)       ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

34)       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ-ΑΓΓΕΛΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΣΤ) Από τον Συνδυασμό «Τρίκκης Πολιτεία»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΒΑΙΟΥ

2)         ΚΛΕΙΤΣΑΚΗ – ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)         ΛΑΣΔΑ – ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)         ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)         ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6)         ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7)         ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8)         ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

9)         ΜΠΡΟΒΑ – ΜΑΪΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10)       ΤΣΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11)       ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

12)       ΔΗΜΟΥ – ΣΚΟΥΦΙΑ   ΜΙΧΑΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13)       ΒΑΓΕΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14)       ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15)       ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16)       ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

17)       ΝΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

18)       ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

19)       ΜΑΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

20)       ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

21)       ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

22)       ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΙΜΗΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23)       ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

24)       ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25)       ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

26)       ΣΔΡΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27)       ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

28)       ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

29)       ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

30)       ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

31)       ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32)       ΣΚΟΤΙΔΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33)       ΖΗΚΟΥ – ΣΙΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34)       ΤΣΙΑΟΥΣΗ – ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

35)       ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36)       ΣΧΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

37)       ΚΑΜΙΝΙΩΤΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΘΩΜΑ

38)       ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

39)       ΚΑΤΣΑΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

40)       ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

41)       ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

42)       ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ – ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

43)       ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

-ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς συμβούλους του συμβουλίου της δημοτικής κοινότητας Τρικκαίων τους:

 

Α) Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΙΑΦΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2)         ΓΚΟΡΙΤΣΑ-ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3)         ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4)         ΖΑΧΕΙΛΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5)         ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6)         ΦΩΛΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7)         ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8)         ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9)         ΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΓΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ

3)         ΚΑΝΑΤΑ-ΜΠΑΜΠΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

4)         ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ-ΓΚΟΥΜΠΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5)         ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΑ

6)         ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΡΗΓΑ

7)         ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Β) Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΑΝΔΡΕΟΥ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ

3)         ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗ – ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4)         ΖΑΪΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2)         ΣΙΑΜΙΩΤΗ – ΤΡΑΓΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΗΛΙΑ

3)         ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4)         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ

5)         ΤΣΙΑΡΑ – ΚΕΧΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

6)         ΚΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

7)         ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8)         ΠΡΑΤΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9)         ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

10)       ΚΟΥΡΕΝΤΑ – ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11)       ΦΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12)       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Γ) Από τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΡΑΝΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)         ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3)         ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5)         ΠΑΤΣΙΑΣ-ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6)         ΑΝΤΑΡΗ ΝΑΤΑΣΑ του ΗΛΙΑ

7)         ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8)         ΠΑΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9)         ΒΟΥΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10)       ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11)       ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

12)       ΚΟΤΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

13)       ΧΑΡΙΣΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

14)       ΣΤΑΜΟΥ-ΚΟΥΦΟΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15)       ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δ) Από τον συνδυασμό «ΦΥΣΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΦΩΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3)         ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ-ΣΙΩΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4)         ΖΩΗ ΦΑΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)         ΜΠΙΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6)         ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7)         ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8)         ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9)         ΚΑΛΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

10)       ΧΑΣΑΠΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11)       ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12)       ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13)       ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

14)       ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς συμβούλους των συμβουλίων των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Τρικκαίων τους:

 

1)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

2)         ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3)         ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    Πρόεδρος

2)         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΜΑΙΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΒΑΡΔΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       Πρόεδρος

2)         ΚΑΛΛΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΠΑΤΣΙΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ

2)         ΜΑΜΑΛΗ ΒΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «Αλλαγή Πορείας»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΙΝΑΚΟΥΛΙΑ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΓΑΘΗ του ΗΛΙΑ

2)         ΑΠΟΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΒΑΪΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ           Πρόεδρος

2)         ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

2)         ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ        Πρόεδρος

2)         ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

3)         ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ-ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΦΟΥΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2)         ΖΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2)         ΓΚΑΝΙΑ-ΜΠΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2)         ΤΑΛΛΑΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ή ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΤΙΓΚΑ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ

3)         ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

7)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΚΟΥ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΦΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ           Πρόεδρος

2)         ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΦΑΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

8)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ   Πρόεδρος

2)         ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠ του ΗΛΙΑ     Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2)         ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

2)         ΒΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΡΟΥΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΝΤΙΝΟΥ

10)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΒΩΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2)         ΓΚΟΤΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ      Πρόεδρος

2)         ΖΙΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΜΑΓΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΓΙΩΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)         ΛΑΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3)         ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2)         ΚΡΟΥΠΗ – ΒΗΧΑ ΜΑΙΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)         ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΦΥΣΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΡΕΝΤΖΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2)         ΝΤΙΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3)         ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2)         ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΟΥ – ΦΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2)         ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3)         ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ-ΚΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2)         ΛΑΣΠΑ ΔΕΣΠΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2)         ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΗΛΙΑ        Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ-ΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2)         ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

14)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΝΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2)         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Πρόεδρος

2)         ΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΠΑΝΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  Πρόεδρος

2)         ΜΠΑΡΟΥΤΑ-ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

2)         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ-ΤΡΙΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΛΙΑΓΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΪΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

2)         ΖΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3)         ΣΑΡΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ     Πρόεδρος

2)         ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2)         ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2)         ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3)         ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗ – ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΟΥΦΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      Πρόεδρος

2)         ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΘΩΜΑ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2)         ΡΕΒΕΝΑ – ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ

3)         ΡΟΥΣΙΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

18)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΡΕΚΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ     Πρόεδρος

2)         ΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΙΠΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2)         ΣΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΙΠΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2)         ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΥ – ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ            Πρόεδρος

2)         ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2)         ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

20)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ           Πρόεδρος

2)         ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΕΛΗΛΙΓΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΕΡΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΓΟΥΤΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3)         ΛΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

21)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΩΤΟΥΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3)         ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Πρόεδρος

2)         ΔΙΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

22)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           Πρόεδρος

2)         ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ     Πρόεδρος

2)         ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΛΟΥΚΑ-ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)         ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3)         ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

24)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3)         ΖΙΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥΠρόεδρος

2)         ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ

 

25)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ      Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΤΣΕΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

26)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ       Πρόεδρος

2)         ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΡΕΒΕΝΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΟΛΥΖΟΥ – ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2)         ΜΠΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3)         ΚΟΡΒΕΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

27)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           Πρόεδρος

2)         ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικό και αναπληρωματικό εκπρόσωπο των μονομελών τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Τρικκαίων τους:

 

1)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΕΛΙΑΣ

Από τον Συνδυασμό    «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ

Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΚΑΡΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΪΟΥ

3)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΠΙΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ

Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ

Από τον Συνδυασμό     «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή