ΕΠΣΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές τους Reviewed by Momizat on . Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 10 και 11 Δεκεμβρίου στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής: ΣΑΒΒΑΤΟ 10- 12- 2016 ΓΗΠΕΔ Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 10 και 11 Δεκεμβρίου στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής: ΣΑΒΒΑΤΟ 10- 12- 2016 ΓΗΠΕΔ Rating: 0

ΕΠΣΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές τους

ΕΠΣΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές τους

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 10 και 11 Δεκεμβρίου στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10- 12- 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΩΡΑ 11:00
ΡΟΓΓΙΩΝ ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ  – ΖΙΟΥΤΟΣ
ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Β – ΠΥΡΓΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ – ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΡΑΤΖΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ  – ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  – ΓΑΛΑΤΣΙΑΝΟΥ
ΕΛΕΥΘ/ΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘ/ΡΙ   – ΑΟΤ ΡΟΤΣΑΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ  – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ
ΡΕΠΟ : ΣΑΡΑΓΙΑ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΩΡΑ 15:00
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΤΑΤΣΙΝΑΣ – ΡΟΤΣΑΣ
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΑΕΤ     – ΦΗΚΗ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ
ΛΥΓΑΡΙΑΣ ΑΓ ΜΟΝΗ – ΣΑΡΑΓΙΑ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ – ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ
ΠΥΛΗΣ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΑΚΙ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ  – ΜΑΡΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ  – ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ ΜΑΝΑΣΗΣ ΡΑΤΖΑΣ    – ΖΙΟΥΤΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ  – ΚΡ ΒΡΥΣΗ ΜΙΣΣΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΤΣΑΚΝΗΣ
ΜΕΓΑΛ/ΡΙΟΥ ΜΕΓΑΛ/ΡΙ  – ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΦΗΣ  – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΝ ΚΑΡΥΕΣ   – ΠΥΡΓΕΤΟΣ ΠΑΝΤΟΣ ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ
  ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ – ΓΡΙΖΑΝΟ 0-3
2Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ
ΩΡΑ 15:00
ΛΟΓΓΑΚΙΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ   – ΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ  – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-12-2016
ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΩΡΑ 11:00
ΣΑΡΑΓΙΩΝ ΣΑΡΑΓΙΑ  – ΠΥΡΓΟΣ ΡΑΤΖΑΣ
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Β – ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ Ν
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ   – ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΗ ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ Β – ΑΟΤ 2011 ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ Α  – ΠΥΡΓΕΤΟΣ ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΓΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 – ΑΓ ΜΟΝΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΕΠΟ : ΑΟΤ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ 11:00
ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ  – ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ ΜΙΣΣΑΣ ΤΑΤΣΙΝΑΣ  – ΡΟΤΣΑΣ
ΠΑΛ/ΡΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ   – ΓΛΥΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΦΗΣ   – ΖΗΣΗΣ
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ    – ΠΕΤΡΩΤΟ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ
ΡΟΓΓΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ  – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΡΙΖΑΡΙΟ    – ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΠΕΤΣΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚΑΛΥΒΙΑ   – ΚΡΗΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΡΔΑΝΙ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ
ΡΑΞΑΣ ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ   – ΖΑΡΚΟ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΤΣΑΚΝΗΣ  – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ
ΡΕΠΟ : ΛΟΓΓΟΣ 2012
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ 15:00
ΓΟΜΦΩΝ ΓΟΜΦΟΙ   – ΛΥΓΑΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ  – ΠΕΤΣΑΣ
ΠΗΓΗΣ ΠΗΓΗ    – ΠΡΙΝΟΣ ΜΙΣΣΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ
ΛΟΓΓΑΚΙΟΥ ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ – ΚΕΦΑΛ/ΣΟ ΠΑΦΗΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟΥ ΡΟΠΩΤΟ  – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ – ΡΑΤΖΑΣ
ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ – ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟ ΖΗΣΗΣ ΤΣΑΚΝΗΣ – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ
ΦΙΛΥΡΑΣ ΦΙΛΥΡΑ   – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ  – ΡΟΤΣΑΣ
ΠΙΑΛΕΙΑΣ ΠΙΑΛΕΙΑ – ΔΡΟΣΕΡΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΣΤΑΦΥΛΑΣ
ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ ΘΕΟΠΕΤΡΑ  – ΤΥΜΦΑΙΟΣ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΕΦΑΛ/ΚΟΣ – ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ 3-0

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή