Οι διαιτητές και οι αγώνες της ΕΠΣ Τρικάλων Reviewed by Momizat on . Το πρόγραμμα αγώνων καθώς και οι διαιτητές για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα το διήμερο 14 και 15 Μαίου είναι: ΣΑΒΒΑΤΟ 14 – 05 – 2016 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοη Το πρόγραμμα αγώνων καθώς και οι διαιτητές για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα το διήμερο 14 και 15 Μαίου είναι: ΣΑΒΒΑΤΟ 14 – 05 – 2016 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοη Rating: 0

Οι διαιτητές και οι αγώνες της ΕΠΣ Τρικάλων

Οι διαιτητές και οι αγώνες της ΕΠΣ Τρικάλων

Το πρόγραμμα αγώνων καθώς και οι διαιτητές για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα το διήμερο 14 και 15 Μαίου είναι:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 – 05 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ β – Φαρκαδόνα Μαρκοπουλος

Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Γλύνος Γλύνος – Κρήνη Μαρκος Αποστολου – Μαρκοπουλος
Αρδανίου Αρδάνι – Καρυες Κουτσαγιας Τσακνης – Κωτουλας
Μεγαλ/ριου Μεγαλοχωρι – Πετρωτό Μανασης Τζανης – Χιωτης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Ριζαριο Παντος Μπαλας – Κυραντζουλης
Πύργου Πύργος – Ταξιάρχες Κοντινος Νταλουκας – Μανωλης
Ζάρκου Ζάρκο – Αστερας Λεωνιδας Ροτσας – Ζησης
Λόγγου Λόγγος 2012 – Καλυβίων Μισσας Καλογριας – Πλατσκοβιτς
Χρυσαυγης Χρυσαυγη – Αχιλλέας Πετσας Μανασης Μ – Καπερωνης Ν
Ρεπό : Τζουρτζια

Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Μπελετσι Αβρααμ Καρατζας – Καπνίσης

Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Διαλεχτου Διαλεχτό – Λεπτοκαρυα Μουστακας Ποζογλου – Πασσης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Κεραμιδίου Κεραμίδι – Καλαμακι Μπαιρακταρης Τοτης – Τασιοπουλος
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Εγκ. Ακαδημιας Καλύβια – Πύργος Κατσογιαννος
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 – 05 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β – Πορταικος Ροτσας
Μπαλκουρας Δημητρα α – Πηγη Τοτης
Πυργετου Πυργετός – ΑΕΤ Ζιουτος

Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια – Λυγαρια Παντος Μαρκος – Ζιουτος
Οικουμενιου Οικουμενιος – Δροσερο Κοντινος Τσακνης – Αλεξοπουλος
Πηγης Πηγη – Πιαλεία Κουτσαγιας Τασιοπουλος – Καπερωνης Ν
Αγ Μονης Αγ Μονη – Ροπωτό Μανασης Νταλουκας – Κουρεντας
Πρίνους Πρίνος – Τυμφαίος Μισσας Μπαιρακταρης – Πετσας
Βυτουμα Βυτουμας – Ασπροβαλτος Τοτης Κυραντζουλης – Ρατζας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Γόμφοι Ανδριοπουλος Καλογριας – Μαρκοπουλος
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Αγιοφυλλο Λεωνιδας Μπαλας – Αποστολου
Ρεπό : Φιλύρα
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Κηπάκι Ζησης Μανωλης – Ροτσας
Φωτεινού Φωτεινό – Θεόπετρα Μουστακας Καραγκουνης – Καρατζας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλαιοπυργου Ακ. Τρικαλων – Διαμάντι Αβρααμ Καπνισης – Πασσης
Πηνειάδας Πηνειάδα – Πετρόπορος Βουτσελας Ποζογλου – Διβανε

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή