Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Πύλης Reviewed by Momizat on . ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 1 ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 ΒΟΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γ ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 1 ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 ΒΟΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γ Rating: 0

Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Πύλης

Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Πύλης

zaxos-ls-pyliΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΒΟΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3 ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΓΟΜΦΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2 ΔΙΑΓΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

4 ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

5 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

6 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

7 ΛΑΖΟΥ ΗΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

8 MANΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

9 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

10 ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

11 ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12 ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13 ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14 ΧΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ

15 ΧΑΤΖΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ

1 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΡΑΙΔΑΣ

1 ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΑΛΕΙΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΖΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4 ΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

6 ΠΕΔΟΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

7 ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8 ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΝΔΕΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του KΩΝΣTANTINOY

3 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΥΛΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2 ΚΡΙΜΝΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4 ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΣΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

6 ΤΖΗΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7 ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

8 ΤΣΟΛΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα ΔΡΟΣΕΡΟΥ

1 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα ΕΛΑΤΗΣ

1 ΤΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική κοινότητα ΛΥΓΑΡΙΑΣ

1 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική κοινότητα ΜΟΥΡΙΑΣ

1 ΓΚΑΓΚΑΤΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ

1 ΔΙΑΓΟΥΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική κοινότητα ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ

1 ΖΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

Τοπική κοινότητα ΠΗΓΗΣ

1 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2 ΤΕΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα ΠΥΛΗΣ

1 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα ΡΟΠΟΤΟΥ

1 ΤΖΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα ΦΗΚΗΣ

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΜΑΡΑΪΔΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

2 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή