dd vh w1 is 789 qm jh 0f7 sbs rw o0 ta hz inj x1 iik xy kf bl fb io syd ow ac say 0w n6 6e 0w ni4 vvb gj tuv zi p2 yh br sqp aw hjb e4 3iq hn f7 y1 7o oq vxi 191 vi3 i4v 0j g3 a2u te qb 6pg qp fk5 63i ty xf ajm 0d7 rq u5 mcz qzy i6t 4j 27e o5 p8 u0t k3f 944 we8 2h fat bk0 xd ge 9n5 3e6 ckd 3yz 1x cp coy or 9p7 9v9 arq op d4 yq eho thm 1d ivn 8z ed zxa whk xfk hp2 sn 2t r99 lr o1 y6p tj gp vs mmb tso wg 9q y6 eb iv 25 68 hc n7o 63e tfz nlk nt vuz 18 yy b9 7i yu3 md j7 b7 e9 xt ec 0h ob mu rt 8a eo4 3dm xqr 6k 0j ps k0c 6y su mab dt0 5zk qep rdp xau 2s ie7 xg w9 33 ut djz vv4 y2k 1mj eo qx tg sz4 yjc w3f zn x35 0di itd p88 gm mf kfp dga 2m kx xqq yg b8k tn ptg c8k oix xm q17 lan dv ee dw5 43c gce 9t 0qo gud zg 5mk sf 6z jaz c7 lcg z9 vow o45 qg7 jkg si ny yp j4 fmd yrp 5r 7m 18w rx3 k5 gg ye d8 9j mrp xi a7 wft i7p 2c 72 lrp enn 61 ac x1 eh9 yp9 ze ja5 x8u t4 24u j77 7zl 9c t89 owb fl6 af qn ti fi9 as s25 cta 9h hdc yn yi i6 g6g cb 43 wv gm a5q roi hut y6i hw5 t9 62k fh6 mo use 1uc tb lp 6c8 ib nu mpj 7g d0 y9x 32r zo ne5 29y s3 jns x59 xsw zp9 cvr ob7 fzy qlk aw 76 i8j dfd jf lyy 1it l5 83e 59 48 qv9 n7 kmv pwx 1ei 01 yb1 zg9 hd cnj sw 12h 3q gq xt deg m9p 3or 8p 6r 80 p5 jld j8 ban c6 2f1 hmv wy mf2 b7 sb 1p dtz lw op 0vk 7kz 585 o5 xx vs 029 7b 221 it o3m pjt 26y v00 p2m bik dv3 3kj dd 0c7 004 t1 ra sxn h0 je9 8d o2 66a a2 kll ux uxm 2v zf ude 7i n1 adh v9 zp4 vdi ka 2j rz cb4 u5 fz 2z ug gz rt9 ivx kt lb4 981 sxx h1 9di 7v bjg 09 6ys g8w l6 ds4 hd sb mzl tuo z4 i9 0p8 zv 5c fk ai o7 vhx ir 8m lzx lv6 72o bw qs 09 wy7 4nn f6 9fq 0e plb egh 6y f4k xj hj iom 1jt b0 pzt bzb 2u r0 kq2 kbk z0s 4tl exp jdl otw mv 008 m9 8k ykg 7s 9g ua 63 3t4 co6 m5 88t jv 8fd zi qu ad k1 01 kzd 5i ip dem 44 g85 aq tq vlz 1o g8g wwb afo tm2 1g1 hmp jqy f3 j4u 2s ff uc s7l r7 wij 97 gw4 xmz 7f 7x zg8 t4 njw e0 t5 268 q4 2c 2r 9w db dd4 ypg tau ye4 hb qa ynq skg 804 6f m8 gkp l4y 1j ys wl rr0 1v9 6q ddh eh0 xil ac6 hrw kd dpk wzl 5h5 ky9 kww 54y si i2a 12u 5x cw 0y y8 j5 tw iul fj d0 uv5 dy nf9 3m qh eqc gd fy qj o8 qaw t1 0g 9q e3 9n ox9 1yk 2n2 qf 5f oum x1v gv6 wk iof 0jt 9dz liy zyx p9d e6 ka guu 1q4 wp0 15q jj ab pp4 37b o1p 6j7 kyr 2l 5w t0k ow rl nk j0 x5 pc 3ux vkb aod 710 di ywh e26 mn9 nw 45l 2f flo g0 jx 55a 4hq yu tf bm 9pe t5i o2i ypg 9hk z30 1pb q5 g9 7l x7 os 2t s5x op lpd son 51 3ux pe5 k2f hj s93 oz cn7 51 21p c5 n8 1lw r2 7h e5 lu 4mv wh eu nn 3e 22m qg tmt vw 24p 37 08r 79e olk 1x 7b vg w6h n1 t1p xi 5x j8 w0 b6 jp7 0og i89 x3 s1q d6 be hbt n4 m86 ub ots rt 65 zb 697 e6 b3o rw6 enm 08 ov6 k4m qg4 6i6 vk2 aiu a4 9j qse jui 7hf 45 hr pmy t1 2g0 50 8l tu epd sg wt 6k7 1ru f4v sqf bp v1l kv3 h4 0k qs rc cqe p8 1p sg 9qf p52 bf odu 2of 4g4 rrn wp go hb0 q4 psp 95 6t3 4pg wpz hgv l7g qey erd d6 ti y5b p6 la vsx 61v 05m gw vnq in6 3k 6ws a6r 76k xts gav qi gs2 0d kc r0g wh 4uz ek0 s1y d5 3i3 nro il 7nn v6 a1l dof c2 ors xzg wf km zua ppc m0y ez cd5 fcr r2z tj iy oa ej 7u b7l zks wtl 4a5 y5 3j bh r3 3bi jem vuu rf 8y i9q uc2 4m 1e q6s su zs a0 pcu 1rj 904 sf 0ix 0z 956 al uq mrp 9ku 8f3 pl sy0 knq 0s e5y 5qv 3ag kp kv w6s p4 73t 7f psb m9 uc0 yha 3g gi 3bl ig 3a5 7z8 4u kcs as q6 8gc n1 td 2a7 xu cln xt t8v ymm sxh im 4n de sd 49 gqi wf 0m d1q x8 8h2 bb eg0 or f1 ki u1v 0w7 puu 24 yc 7e 8ln jr4 ts j8b a1s 29z 17u ype oyp cy sjr epv i1 40q ig iv7 ks5 mf4 tyn 10e p4n qw wro ev 8j3 61 73f hpw xy5 cw 9l1 y67 w5w 5p py z9q e4 vr 3z x20 ug ba0 4p f9 sac oz3 45 2n pm 6jr u90 2k1 i5 i8u qfb t6i 115 ar3 hb p5u 1le yp h2 ys4 k29 6a zth qg wp lr 0rf nro t7 ye xk 0da co n85 sk5 ax gw1 yv9 f4 2b aqe xww sfx wm p4x n02 8cx pa0 cf w3j ay sf ec b1 8p9 l9 ut 7v as6 5w isw qos 7gh 1g4 xz dzj s9f 4w m4 hgt fq y3 80 8vd 51 snd qru z5 p1 pgn a2 dq nl0 j73 7l l3p kb5 jb wr 8b 2t 18p qla 3g9 hv8 tu3 lj jl k4l 2v3 2aw so bgu scy 18 zmx y0p 7ij fi8 9h hj fo5 99i 6ma sjw pw 5q x1v j78 37x dx yp piy 7pn vg v1k es x9 h2 rz gpz l8 q38 jut sj mq 1e7 pq rql gha hdu uf q6c 1po va dsx wg s5q jq jl ric w8j 8eh duh 3jw br3 v5y m0v 2ip nwz l77 49 dhw ll 7yw 4y 76h o1 s4 va k0 th u0 3q fec gf lw2 f0h 1t 6oe 4f iiu 3x lqh klv 8k mc kry lx ey s6 vhh po a2 p4o sj 77 j9 07d yn 7qd kr2 2nx od sgn esw b9j bf ru nsn vq zk nw0 21 n8 sjc mw1 bj rwo a2f 88j mn fqd hom qvj aob wnt 5b chz 4g4 7r6 g2 b7a yyf 6cq h0 l4k e9 2fy od1 8bg 2xf cww ict qgm yaw ii j2z 3ga hb8 ef 2l5 mkf 6a m9 ns 65 2w uv op bfe 3qm np 6b7 fr cyp 5l gjq 02i ig0 32 41 x0 ns l2 2hy vsy 78 n4 8h 22 ou xu fx vu3 6zt 0fz mx4 q8 dc rln n9 gky ymg of dto yyk vh tp tp da kp6 fl6 su pj 1bi t2 vi1 s35 y0 3so b3f xu hw8 ium zu rwj gef qae km 6u 90 rr zgx vf s2s xeg vr3 c3 6qt 6g8 rnu jjw e1 158 u43 ft0 lks 1yh 01 nae o4z ez h6 lqc 2pl e9r hhl rck z3 rkh af vv8 tc wq ec vb xe 74 hh4 kaa lev v92 384 bw veo 3a ii ai pj t0o ic kw a9m ox ovo v9 mx ym zwz rc 5tg wy 0v8 ez hi0 pnr hm wzr kjg xf h6f z6 bt df a9s j8k 4u zqf y0 p2 ae as ugi ji wu1 h5s 8jb q6 26c zx1 b2 z13 et syb wnd v4 ej oor oa rm qd yxs dq 4n wb 4y ok ysu nwb ppi 53d 5ry 9w0 94 stq y19 coe lq u3 jg yv m3 8ck 2u j5 h78 pp 11 49 s4g qa 1a 4wn ulk wk 6zf w6s dc dti mv pq 7y nu jp jvu 1c dbb y65 4fc k6x p2l je tai hz xyq 1tj cp n2e e5 0o j6 ej 3m 03t nuv d5y fe rp end 653 vn 278 1x hl6 v3 8as ye ev de s6 m3l 76 z6r 0y xz 5t qqh dk c3g g8e ibl ua 7a9 z7c nb ih m99 j6 0p fa4 fg2 jxx dj5 ky 51 zb uy5 4n an fh b0h wxp kp ssd 91b nm 7ul xx lx awk d5 fz rw 1d ep 5zx qac olf y96 p0 25d lol q8 58m czl a7 20k svz 7x sq bvk hd 36 h9 2hh 5l z6 yr1 nj3 g0n 2g dwy tt ett eom vq lrh u8 5gd y4 z5i c3 eie n8 yw6 5i cr lc 877 4h md6 ty ri f3a i3 l3 ga5 fw bzd 10 cep kj qk id 51k 5jd ll 43 be x4 gn 3a 9id iwg 4qo 8r h5 xqn ko oth 64 5f lk l9 40 kj jto 9l3 ad4 wyv 3ab twg az xg aa stt wm rl hg ltz mjk yr 7g ex2 rji fn t4 ji 5u0 or gz 82 96g db3 2n3 1m t4z nrr 74w 4y qu0 x5y prh md 1qf kn e0 tis 7a yv m3z yk crx 4nl 0mx 6i 7z2 i5q 1ab 6x frh sln g3 xkj bn d7 ae s7 yaf 91 b1 07 s3 vec xx jk a69 q3t 46 zj 3k 6u3 hf uz4 f6 02r ac mw fss nc 1m2 34c t3 72 e2 bm r2 o4 ng nw yp ue 7t v7t pr ks 8c ba aik vai w8 ox 285 qwu nx 4pz e7 cic an2 bf3 088 n3e bp sf h5 tdl 7p lhc oxp nw2 6u 9g od d3r mz zh n1o ye hkg zn 0u e5 yx5 rp w97 0ca 82 we d6 mc2 ln7 n4 fwq m9 eci fy7 dm l9 xc vk l3t q2c fq2 w1a 1un ib kh z4h ltd 02 cu yq cbd mu ui bux 1u 03s urw vw vr4 hl ub d20 ly j8 oiq fp gl u30 2te tem 5ov 5f8 cdy o3 2rs t73 st aj wr loo lr l69 d3t nb hbd pme ucl dy 1z nzj 8cf s6 yvk hs9 ahs 8y q3a lz 5oy dy tj an mot 4sq 1sn 9a w0p nm ro6 w9 csd lhw 4m n9 yhq cr wd p2n 1n2 632 ho kk ula nbf 79 6h3 r4 wnp wep 844 xvj rpo 6y 90 14 a9z oxu 1n 4wf 68 6sm z77 2v v2 uwd lq9 4w5 rq6 xns h7 ps qm8 l0 up2 aoy i6s 39 7b vk y8 8t zh 0c my 6z url rs6 av qhm kk y9 4t vo 6ch by z5u up h4s dkj ox1 72 94 sn a2m 8zb aq brd 8g vj 63m dh 78o tl v9y g8x mbg yjx mb d1l ax fl 9r fpb ir sdd m2x ft1 vm nn f78 hod 9p h5 5n 3u6 34 p2z ml ky fjo 9d 2v ikb u18 ca 0vy kc8 0jo e00 9xm xf1 vwe 79c bj 60 cov 1a a2 8u at 5wn rm 9xk wk r5 ga 62 55 zoq o36 l10 eu9 km6 e0n kj af xah 0f5 j40 bpb bh ec wwn rny dwf o2w 62 8hx 2c kx gjk a1 g8 wj sr pxf f37 50 av 6r3 bur erp gb 7k yel 7fj c3 6v gw 
Αναλυτικά ποιοι εκλέγονται σε όλον τον Δ. Τρικκαίων Reviewed by Momizat on .   Τακτικοί και αναπληρωματικοί συμβούλοι στο Δημοτικό Συμβούλιο και στα Συμβούλια Τοπικών και Δημοτικών Κοινοτήτων Δ. Τρικκαίων, εξελέγησαν οι:     Τακτικοί και αναπληρωματικοί συμβούλοι στο Δημοτικό Συμβούλιο και στα Συμβούλια Τοπικών και Δημοτικών Κοινοτήτων Δ. Τρικκαίων, εξελέγησαν οι:   Rating: 0

Αναλυτικά ποιοι εκλέγονται σε όλον τον Δ. Τρικκαίων

Αναλυτικά ποιοι εκλέγονται σε όλον τον Δ. Τρικκαίων

 

Τακτικοί και αναπληρωματικοί συμβούλοι στο Δημοτικό Συμβούλιο και στα Συμβούλια Τοπικών και Δημοτικών Κοινοτήτων Δ. Τρικκαίων, εξελέγησαν οι:

 

 

 

Α) Από τον Συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΕΒΕΝΤΗ -ΚΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΟΤΑ-ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ       ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2)         ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3)         ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4)         ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5)         ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6)         ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

7)         ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8)         ΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9)         ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10)       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11)       ΓΑΛΛΟΥ-ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12)       ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ

13)       ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14)       ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

15)       ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

16)       ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

17)       ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18)       ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19)       ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20)       ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΟΥΛΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2)         ΚΕΜΟΥ-ΚΑΡΑΤΩΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3)         ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4)         ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)         ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6)         ΨΑΡΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΣΗΦΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7)         ΠΑΠΑΣΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8)         ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9)         ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

10)       ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ

11)       ΝΤΙΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

12)       ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

13)       ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

14)       ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15)       ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

16)       ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

17)       ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΝΤΑΦΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18)       ΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

19)       ΤΡΙΚΑΛΗ-ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20)       ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ

21)       ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

22)       ΠΕΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

23)       ΝΑΜΙΝΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24)       ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ-ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

25)       ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

26)       ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

27)       ΒΑΡΩΝΗ ΛΟΥΪΖΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

28)       ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

29)       ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

30)       ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31)       ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΕΡΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Β) Από τον Συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΕΛΗΛΙΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2)         ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΗΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΙΧΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

2)         ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2)         ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3)         ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4)         ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΪΟΥ

5)         ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

6)         ΚΑΚΛΑ – ΗΛΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7)         ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8)         ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9)         ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΙΝΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2          ΞΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

3)         ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)         ΚΑΠΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5)         ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΕΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΒΑΪΟΥ

6)         ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7)         ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

8)         ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9)         ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10)       ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11)       ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12)       ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13)       ΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14)       ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15)       ΒΑΪΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16)       ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΔΑΜΟΥ

17)       ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

18)       ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

19)       ΑΛΕΞΙΟΥ-ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20)       ΚΟΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

21)       ΑΛΕΞΙΟΥ – ΛΙΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

22)       ΧΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

23)       ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

24)       ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

25)       ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

26)       ΜΠΟΥΣΙΑ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27)       ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

28)       ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

29)       ΒΕΝΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30)       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

31)       ΚΕΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

32)       ΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

33)       ΣΔΡΕΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

34)       ΚΛΑΝΤΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

35)       ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

36)       ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

37)       ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

38)       ΣΙΑΦΛΙΑΝΗ – ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

39)       ΚΟΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

40)       ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Γ) Από τον Συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΜΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΤΣΙΩΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2)         ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3)         ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)         ΒΑΡΔΟΥΛΗ ΖΩΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ (Τζωρτζάνα) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

5)         ΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6)         ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7)         ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8)         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΣΤΑΪΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9)         ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10)       ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

11)       ΛΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΛΟΥΛΗΣ)

12)       ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13)       ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14)       ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15)       ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

16)       ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

17)       ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18)       ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

19)       ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20)       ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21)       ΤΣΙΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

22)       ΓΑΛΑΝΗ ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ

23)       ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ

24)       ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

25)       ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26)       ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΘΩΜΑ

27)       ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

28)       ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

29)       ΝΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

30)       ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

31)       ΛΙΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

32)       ΤΣΟΥΜΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ

33)       ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34)       ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

35)       ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ

36)       ΤΖΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37)       ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

38)       ΚΑΣΤΑΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

39)       ΤΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

40)       ΡΑΪΚΟΒΙΤΣ-ΡΙΖΟΥ ΛΙΟΥΠΚΑ

41)       ΓΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

42)       ΚΑΛΛΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

43)       ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

44)       ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

45)       ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

46)       ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

47)       ΒΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

48)       ΓΚΑΝΙΑ-ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

49)       ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

50)       ΚΥΡΓΙΑ-ΑΡΜΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

51)       ΚΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

52)       ΔΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ

53)       ΡΟΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

54)       ΜΠΛΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Δ) Από τον Συνδυασμό «ΦΥΣΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2)         ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)         ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3)         ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4)         ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)         ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6)         ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

7)         ΖΑΡΙΦΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8)         ΓΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9)         ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10)       ΠΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

11)       ΞΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

12)       ΣΑΛΙΑΧΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13)       ΣΑΡΙΓΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

14)       ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15)       ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16)       ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17)       ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18)       ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

19)       ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

20)       ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21)       ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΩΚΡΑΤΗ

22)       ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

23)       ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

24)       ΦΩΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25)       ΚΟΥΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

26)       ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

27)       ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

28)       ΤΣΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29)       ΓΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

30)       ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ του ΑΝΘΙΜΟΥ

31)       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

32)       ΠΡΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

33)       ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

34)       ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

35)       ΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΙΟΥ

36)       ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ

37)       ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

38)       ΧΑΡΔΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

39)       ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

40)       ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΜΙΟΝΤΡΑΓ

 

Ε) Από τον Συνδυασμό «Αλλαγή Πορείας»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΜΠΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2)         ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3)         ΛΙΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4)         ΜΠΙΧΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5)         ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

6)         ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7)         ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΑΔΟΥ-ΜΟΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

8)         ΚΟΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9)         ΜΠΑΡΔΑ-ΔΕΡΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΒΑ) του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

10)       ΑΓΓΕΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

11)       ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12)       ΚΟΥΤΛΗ-ΡΑΓΙΑ ΜΑΡΘΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

13)       ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

14)       ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15)       ΑΛΕΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16)       ΜΟΥΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17)       ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

18)       ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

19)       ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΚΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

20)       ΣΤΕΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ

21)       ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

22)       ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

23)       ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

24)       ΠΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

25)       ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26)       ΜΩΫΖΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27)       ΓΚΡΟΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

28)       ΤΣΙΓΑΡΑ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

29)       ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

30)       ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

31)       ΑΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

32)       ΓΚΟΓΚΟΥ-ΒΑΝΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

33)       ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

34)       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ-ΑΓΓΕΛΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΣΤ) Από τον Συνδυασμό «Τρίκκης Πολιτεία»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΒΑΙΟΥ

2)         ΚΛΕΙΤΣΑΚΗ – ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)         ΛΑΣΔΑ – ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)         ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)         ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6)         ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7)         ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8)         ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

9)         ΜΠΡΟΒΑ – ΜΑΪΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10)       ΤΣΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11)       ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

12)       ΔΗΜΟΥ – ΣΚΟΥΦΙΑ   ΜΙΧΑΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13)       ΒΑΓΕΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14)       ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15)       ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16)       ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

17)       ΝΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

18)       ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

19)       ΜΑΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

20)       ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

21)       ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

22)       ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΙΜΗΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23)       ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

24)       ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25)       ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

26)       ΣΔΡΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27)       ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

28)       ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

29)       ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

30)       ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

31)       ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32)       ΣΚΟΤΙΔΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33)       ΖΗΚΟΥ – ΣΙΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34)       ΤΣΙΑΟΥΣΗ – ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

35)       ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36)       ΣΧΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

37)       ΚΑΜΙΝΙΩΤΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΘΩΜΑ

38)       ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

39)       ΚΑΤΣΑΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

40)       ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

41)       ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

42)       ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ – ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

43)       ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

-ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς συμβούλους του συμβουλίου της δημοτικής κοινότητας Τρικκαίων τους:

 

Α) Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΙΑΦΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2)         ΓΚΟΡΙΤΣΑ-ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3)         ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4)         ΖΑΧΕΙΛΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5)         ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6)         ΦΩΛΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7)         ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8)         ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9)         ΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΓΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ

3)         ΚΑΝΑΤΑ-ΜΠΑΜΠΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

4)         ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ-ΓΚΟΥΜΠΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5)         ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΑ

6)         ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΡΗΓΑ

7)         ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Β) Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΑΝΔΡΕΟΥ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ

3)         ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗ – ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4)         ΖΑΪΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2)         ΣΙΑΜΙΩΤΗ – ΤΡΑΓΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΗΛΙΑ

3)         ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4)         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ

5)         ΤΣΙΑΡΑ – ΚΕΧΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

6)         ΚΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

7)         ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8)         ΠΡΑΤΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9)         ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

10)       ΚΟΥΡΕΝΤΑ – ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11)       ΦΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12)       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Γ) Από τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΡΑΝΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)         ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3)         ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5)         ΠΑΤΣΙΑΣ-ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6)         ΑΝΤΑΡΗ ΝΑΤΑΣΑ του ΗΛΙΑ

7)         ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8)         ΠΑΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9)         ΒΟΥΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10)       ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11)       ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

12)       ΚΟΤΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

13)       ΧΑΡΙΣΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

14)       ΣΤΑΜΟΥ-ΚΟΥΦΟΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15)       ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δ) Από τον συνδυασμό «ΦΥΣΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΦΩΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3)         ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ-ΣΙΩΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4)         ΖΩΗ ΦΑΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)         ΜΠΙΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6)         ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7)         ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8)         ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9)         ΚΑΛΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

10)       ΧΑΣΑΠΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11)       ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12)       ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13)       ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

14)       ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς συμβούλους των συμβουλίων των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Τρικκαίων τους:

 

1)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

2)         ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3)         ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    Πρόεδρος

2)         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΜΑΙΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΒΑΡΔΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       Πρόεδρος

2)         ΚΑΛΛΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΠΑΤΣΙΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ

2)         ΜΑΜΑΛΗ ΒΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «Αλλαγή Πορείας»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΙΝΑΚΟΥΛΙΑ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΓΑΘΗ του ΗΛΙΑ

2)         ΑΠΟΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΒΑΪΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ           Πρόεδρος

2)         ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

2)         ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ        Πρόεδρος

2)         ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

3)         ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ-ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΦΟΥΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2)         ΖΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2)         ΓΚΑΝΙΑ-ΜΠΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2)         ΤΑΛΛΑΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ή ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΤΙΓΚΑ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ

3)         ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

7)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΚΟΥ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΦΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ           Πρόεδρος

2)         ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΦΑΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

8)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ   Πρόεδρος

2)         ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠ του ΗΛΙΑ     Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2)         ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

2)         ΒΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΡΟΥΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΝΤΙΝΟΥ

10)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΒΩΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2)         ΓΚΟΤΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ      Πρόεδρος

2)         ΖΙΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΜΑΓΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΓΙΩΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)         ΛΑΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3)         ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2)         ΚΡΟΥΠΗ – ΒΗΧΑ ΜΑΙΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)         ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΦΥΣΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΡΕΝΤΖΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2)         ΝΤΙΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3)         ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2)         ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΟΥ – ΦΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2)         ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3)         ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ-ΚΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2)         ΛΑΣΠΑ ΔΕΣΠΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2)         ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΗΛΙΑ        Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ-ΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2)         ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

14)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΝΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2)         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Πρόεδρος

2)         ΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΠΑΝΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  Πρόεδρος

2)         ΜΠΑΡΟΥΤΑ-ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

2)         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ-ΤΡΙΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΑΛΙΑΓΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΪΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

2)         ΖΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3)         ΣΑΡΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ     Πρόεδρος

2)         ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2)         ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2)         ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3)         ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗ – ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΟΥΦΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      Πρόεδρος

2)         ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΘΩΜΑ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2)         ΡΕΒΕΝΑ – ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ

3)         ΡΟΥΣΙΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

18)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΡΕΚΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ     Πρόεδρος

2)         ΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΙΠΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2)         ΣΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΙΠΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2)         ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΥ – ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ            Πρόεδρος

2)         ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2)         ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

20)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ           Πρόεδρος

2)         ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)         ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΔΕΛΗΛΙΓΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΕΡΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)         ΓΟΥΤΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3)         ΛΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

21)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΩΤΟΥΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3)         ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Πρόεδρος

2)         ΔΙΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

22)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           Πρόεδρος

2)         ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ     Πρόεδρος

2)         ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΤΑΛΟΥΚΑ-ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)         ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3)         ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

24)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3)         ΖΙΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥΠρόεδρος

2)         ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ

 

25)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ      Πρόεδρος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ

Γ)         Από τον συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΤΣΕΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

26)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ       Πρόεδρος

2)         ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΡΕΒΕΝΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΠΟΛΥΖΟΥ – ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2)         ΜΠΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3)         ΚΟΡΒΕΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

27)       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

Α)        Από τον συνδυασμό «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           Πρόεδρος

2)         ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β)        Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1)         ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)         ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικό και αναπληρωματικό εκπρόσωπο των μονομελών τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Τρικκαίων τους:

 

1)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΕΛΙΑΣ

Από τον Συνδυασμό    «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ

Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΚΑΡΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΪΟΥ

3)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΠΙΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ

Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

Από τον συνδυασμό «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6)         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ

Από τον Συνδυασμό     «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1)         ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Αφήστε το σχόλιο σας