Η Οργανωτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των
Προκριματικών των ΣΤ’ Διαλυκειακών Ρητορικών Αγώνων Ν. Τρικάλων.
Οι ημιτελικοί και τελικοί όλων των αγωνισμάτων θα διεξαχθούν αύριο Σάββατο 3/3/2018 στο 1ο ΓΕΛ Τρικάλων .
Παρακαλούνται οι προκριθέντες (τακτικοί και αναπληρωματικοί) να είναι στο 1ο ΓΕΛ αύριο στις 08:00.
ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΩΝ ΕΠΑΘΛΩΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ στους 3 ΠΡΩΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΟΜΙΛΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΙΤΤΩΝ ΛΟΓΩΝ.
Καλή επιτυχία σε όλους!
Αποτελέσματα Αυθόρμητου Λόγου
Προκριθέντες στον Ημιτελικό
(με αλφαβητική σειρά – λόγω ισοβαθμίας προκρίνονται 9 ομιλητές)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
Γιαννούλη Χριστίνα Β 8ο ΓΕΛ
Καλκάνης Νέστωρας Α 8ο ΓΕΛ
Κορκή Ελένη Β Ι. ΓΕΛ “Αθηνά”
Κουτσιούμπας Χαράλαμπος Γ 1ο ΓΕΛ
Μάνου Σωτηρία Β 3ο ΓΕΛ
Μπάλτου Ομηρόλη Γ Μουσικό Σχολείο
Νικολάου Όλγα-Ηλιάνα Β Μουσικό Σχολείο
Τρίχα Νικολέττα Α Ι. ΓΕΛ “Αθηνά”
Τρίψα Χριστίνα Β 7ο ΓΕΛ
Αναπληρωματικοί Αυθόρμητου Λόγου(με σειρά προτεραιότητας):
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
Παντέρας Παναγιώτης Α 7ο ΓΕΛ
Πασσιά Κωνσταντίνα Γ 7ο ΓΕΛ
Λαϊάκη Μαρία Β 1ο ΓΕΛ
Φλούλης Απόστολος Γ ΓΕΛ Οιχαλίας
Αναγνωστοπούλου Ελένη Γ 6ο ΓΕΛ
Αρέστης Παναγιώτης Α Μουσικό Σχολείο
Κορομπλή Χρυσούλα Α ΓΕΛ Βαλτινού
Μητσιάδη Παρασκευή Β 1ο ΓΕΛ
Παρακαλούνται να παρίστανται και οι αναπληρωματικοί, ώστε να αναπληρώσουν τυχόν απουσίες των τακτικών.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΤΡΕΠΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
Προκριθέντες στον Ημιτελικό (με αλφαβητική σειρά)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
Ευθυμιάδη Σοφία Α 7ο ΓΕΛ
Ζάχου Δήμητρα Α Ι.ΓΕΛ “Αθηνά”
Καμινάρη Βιργινία Β 8ο ΓΕΛ
Μόρφου Μαρία Α 5ο ΓΕΛ
Ντινόπουλος Γεώργιος Α 1ο ΓΕΛ
Πασχάλη Μαρία Β 8ο ΓΕΛ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΡΟΤΡΕΠΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
(με σειρά προτεραιότητας):
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1 Λούσα Εμιριόνα Γ ΓΕΛ Οιχαλίας
2 Κωτούλα Βαϊα Γ 4ο ΓΕΛ
3 Γκανά Αγγελική Β 8ο ΓΕΛ
4 Καλογράνα Αγορίτσα Β ΓΕΛ Βαλτινού
5 Παπαχρήστου Ευαγγελία Γ 8ο ΓΕΛ
6 Τριάντης Δημήτριος Β ΓΕΛ Πύλης
Παρακαλούνται να παρίστανται και οι αναπληρωματικοί, ώστε να αναπληρώσουν τυχόν απουσίες των τακτικών.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΤΤΩΝ ΛΟΓΩΝ
(Με τυχαία σειρά):
1η ομάδα:
Σκρέκα Κωνσταντίνα – Α – ΓΕΛ Βαλτινού
Γιαρίκης Βασίλειος – Β – 5ο ΓΕΛ
Πλιάτσικα Θεοδώρα – Γ – 1ο ΓΕΛ
2η ομάδα:
Καράς Απόστολος – Β – 4ο ΓΕΛ
Παλιούρα Χριστίνα – Α – 8ο ΓΕΛ
Κεσκινίδου Ανδρομάχη – Γ – 1ο ΓΕΛ
3η ομάδα:
Κωστοπούλου Ευαγγελία-Μαρία – Β – Ι.ΓΕΛ “ΑΘΗΝΑ”
Πίσσα Μαρία – Γ – 8ο ΓΕΛ
Μαραγκός Ιωάννης – Α – 1ο ΓΕΛ
4η ομάδα:
Τσιάρα Αρετή-Χριστίνα – Β – Μουσικό Σχολείο
Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος – Α – 6ο ΓΕΛ
Τάκος Στέργιος – Γ – 4ο ΓΕΛ
ΟΙ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΟΜΙΛΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΙΤΤΩΝ ΛΟΓΩΝ
( αλφαβητικά )
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
Αζέλη Μαρία Β 7ο ΓΕΛ
Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος Α 6ο ΓΕΛ
Βράντζα Στυλιανή Β 4ο ΓΕΛ
Καράς Απόστολος Β 4ο ΓΕΛ
Κεσκινίδου Ανδρομάχη Γ 1ο ΓΕΛ
Κόκκα Ευαγγελία Γ 3ο ΓΕΛ
Κούτσιας Δημήτριος Α Ι.ΓΕΛ ¨ΑΘΗΝΑ”
Κωστοπούλου Ευαγγελία-Μαρία Β Ι.ΓΕΛ “ΑΘΗΝΑ”
Μαραγκός Ιωάννης Α 1ο ΓΕΛ
Μπαμπανάρα Μαριάννα Β 3ο ΓΕΛ
Μπιλιάλη Μαρία Β ΓΕΛ Βαλτινού
Ντάτσιος Κωνσταντίνος Γ 8ο ΓΕΛ
Ντίκας Θεόδωρος Α 7ο ΓΕΛ
Πίσσα Μαρία Γ 8ο ΓΕΛ
Πλιάτσικα Θεοδώρα Γ 1ο ΓΕΛ
Σκαμπαρδώνη Ειρήνη Β 1ο ΓΕΛ
Σκρέκα Κωνσταντίνα Α ΓΕΛ Βαλτινού
Τάκος Στέργιος Γ 4ο ΓΕΛ
Τσιάρα Αρετή-Χριστίνα Β Μουσικό Σχολείο
Χύτα Μαριάννα Γ 4ο ΓΕΛ
Παρακαλούνται να παρίστανται και οι 20 καλύτεροι ομιλητές, ώστε να αναπληρώσουν τυχόν απουσίες στους Διττούς Λόγους