Ενας Τρικαλινός θα σφυρίξει στο ντέρμπι Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Reviewed by Momizat on . ​Ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος του συνδέσμου Τρικάλων ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι της -εξ αναβολής- 6ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας, μεταξύ ​Ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος του συνδέσμου Τρικάλων ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι της -εξ αναβολής- 6ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας, μεταξύ Rating: 0

Ενας Τρικαλινός θα σφυρίξει στο ντέρμπι Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

Ενας Τρικαλινός θα σφυρίξει στο ντέρμπι Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

Ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος του συνδέσμου Τρικάλων ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι της -εξ αναβολής- 6ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας, μεταξύ του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ, που θα γίνει την Τετάρτη στο γήπεδο “Γ. Καραϊσκάκης”. Βοηθοί του Αρετόπουλου (ο οποίος δεν έχει διευθύνει ποτέ στο παρελθόν αναμέτρηση των δύο ομάδων) θα είναι ο Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου) και ο Νίκος Γεωργαράκος (Αθηνών).

Αναλυτικά οι διαιτητές, βοηθοί και παρατηρητές της 6ης αγωνιστικής:

Αναλυτικά οι διαιτητές, βοηθοί και παρατηρητές της 6ης αγωνιστικής:

ΤΕΤΑΡΤΗ 3/12

Πανθρακικός-Πλατανιάς (Δημ. Στάδιο Κομοτηνής, 15:00): Μαντάκης (Ημαθίας), Τάτσης, Κουρομπίλια (Δυτ. Αττικής), 4ος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Ατρόμητος-Βέροια (Δημ. Στάδιο Περιστερίου, 17:15): Παπαπέτρου, Καρατζίκας (Αθηνών), Καρσιώτης (Κορινθίας), 4ος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός (“Οι Ζωσιμάδες”, 17:15): Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου), Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας), Μπαλτάς (Αχαϊας), 4ος Τριτσώνης (Αθηνών)

Κέρκυρα-Πανιώνιος (ΕΑΚ Κέρκυρας, 17:15): Γιάχος (Χίου), Χασάν Κούλα, Παστρώμας (Δυτ. Αττικής), 4ος Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Ξάνθη-Καλλονή (“SKODA Ξάνθη Arena”, 17:15): Ζαχαριάδης (Μακεδονίας), Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Γεωργιάδης (Κοζάνης), 4ος Παππάς (Αθηνών)

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Γηπ. “Γ. Καραϊσκάκης”, 19:30): Αρετόπουλος (Τρικάλων), Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου), Γεωργαράκος (Αθηνών), 4ος Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

ΠΕΜΠΤΗ 4/12

Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός (Γηπ. Παναιτωλικού, 17:15): Βοσκάκης (Ρεθύμνου), Βλάσσης (Λασιθίου), Δημητριάδης (Καστοριάς), 4ος Θάνος (Γρεβενών)

Νίκη Βόλου-Αστέρας Τρίπολης (Πανθεσσαλικό Στάδιο, 17:15): Κουτσιαύτης, Μαγιάννης (Αρτας), Ελευθερίου (Αθηνών), 4ος Μάνταλος (Καβάλας)

ΟΦΗ-Εργοτέλης (Γηπ. “Θ. Βαρδινογιάννης”, 19:30): Αμπάρκιολης (Καβάλας), Ακρίβος, Απτόσογλου (Αθηνών), 4ος Δελφάκης (Αρκαδίας)

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή