ΕΠΣΤ – Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων Reviewed by Momizat on . H EΠΣΤ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τις Ερασιτεχνικές αναμετρήσεις στα γήπεδα του νομού, το Σαββατοκύριακο 8-9 Οκτωβρίου Αναλυτικ H EΠΣΤ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τις Ερασιτεχνικές αναμετρήσεις στα γήπεδα του νομού, το Σαββατοκύριακο 8-9 Οκτωβρίου Αναλυτικ Rating: 0

ΕΠΣΤ – Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

ΕΠΣΤ – Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

H EΠΣΤ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τις Ερασιτεχνικές αναμετρήσεις στα γήπεδα του νομού, το Σαββατοκύριακο 8-9 Οκτωβρίου

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ    08 – 10 – 2016  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ  11:00
Πύλης Πορταικός   – Πύργος Κυραντζουλης Τασιοπουλος  – Ζιουτος
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα -Ακ Αμπελακιων Μουστακας Μαρκοπουλος  – Γκογκινουδης
Φλαμουλίου ΑΟΤ    – Σαραγια Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς   – Κατσογιαννος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  – Δήμητρα Ζησης Αποστολου  –  Πρεβεντας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Απόστολοι Ρατζας Θανασουλας  – Καπερωνης Ν
  Ρεπό : Δημητρα α    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  16:00
Γριζάνου Γριζάνο    – Πυργετός Πετσας Μπαλας Χ   – Τσακνης
Καρυων Καρυες    – Οικουμενιος Χιωτης Μακρης    – Ζησης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Κρ Βρύση Κοντινος Κωτουλας  – Σταφυλας
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Δενδροχωρι Μισσας Μουστακας  – Μαρκος
Καλαμπακας Μετεωρα  – Καστράκι Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Αλεξοπουλος
Πυλης Πορταικός  – Σαραγια Παντος Παπαγ/λος   – Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Φήκη Κουτσαγιας Νταλουκας  – Τζανης
Κηπακίου ΑΕΤ   – Δημητρα Λεωνιδας Ανδριοπουλος  – Βουτσελας
  Φαρκαδόνα  – Πρόδρομος 3-0  
       

Κυριακή    09 – 10 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος    – Δημητρα α Ζιουτος  
Εγκ Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Πυργετός Καπερωνης  
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων  – ΑΟΤ 2011 Αποστολου  
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Καλλιδενδρη Πλατσκοβιτς  
Καλαμπακας Μετεωρα  α – Απόστολοι Κατσογιαννος  
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Σαραγια Μουστακας  
Μπαλκουρας Δημητρα  β  – Νεοχωρι Ρατζας  
  Ρεπό: Αγ Μονη    
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Θεόπετρα Μαρκος Μπαιρακταρης   – Μακρης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Δροσερό Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία   – Ασπροβαλτος Χιωτης Κωτουλας   – Σταφυλας
Φιλύρας Φιλύρα   – Παλαιομ/ρο Μισσας Πετσας   – Ζησης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Χρυσομηλια Λεωνιδας Μπαλας Χ  – Τασιοπουλος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   – Κεφαλ/σο Δουλοπουλος Νταλουκας  – Τζανης
Λογγακιου Ασπροκλησια  – Πρίνος Κοντινος Παπαγ/λος  – Παφης
Πηγης Πηγη    – Γόμφοι Βουτσελας Ροτσας  – Θανασουλας
  Ροπωτο   – Γοργογυρι 3-0  
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Τζουρτζια Ανδριοπουλος Ροτσας   – Ρατζας
Ζαρκου Ζαρκο    – Αρδάνι Παντος Μπαιρακταρης  – Αλεξοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Κρήνη Κοντινος Βουτσελας   – Μουστακας
Καλυβίων Καλύβια  – Ακ Αμπελακιων Ζησης Τσακνης   – Πρεβεντας
Ριζαριου Ριζαριο   – Αχιλλέας Κουτσαγιας Κωτουλας   – Σταφυλας
Λόγγου Λογγος  – Πετρωτο Χιωτης Τζανης   – Καλογριας
Κηπακιου Πύργος   – Γλύνος Λεωνιδας Νταλουκας  – Μπαλας Χ
Παλαιοπυργου Αστερας  – Ταξιάρχες Παφης Κυραντζουλης – Γκογκινουδης
  Ρεπό : Καλαμάκι  

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή