"Δημοσιογραφία είναι να δημοσιεύεις αυτά που κάποιος άλλος δεν θέλει να δημοσιευθούν." - Τζορτζ Όργουελ

31.3 C
Trikala

Κώστας Μαράβας: “Όπλο” μας η Κοινωνική και αυτοδιοικητική εμπιστοσύνη – Δυναμικό ξεκίνημα για την παράταξη «Πρώτα ο Άνθρωπος»

lafarm

Σχετικά άρθρα

Σε κλίμα σύμπνοιας και θερμής υποστήριξης του Κώστα Μαράβα, υποψήφιου Δήμαρχου Πύλης, πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 1Σεπτεμβρίου 2023, συγκέντρωση-συνάντηση των υποστηρικτών και υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, οι οποίοι θα στελεχώσουν το ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης «Πρώτα ο Άνθρωπος».

Ο επικεφαλής της παράταξης, Κώστας Μαράβας στη συγκέντρωση η οποία έγινε στο Πνευματικό Κέντρο στην Πύλη , παρουσίασε στους παρευρισκομένους το όραμά του για τον Δήμο Πύλης, μοιράστηκε μαζί τους τις επιδιώξεις του για το Δήμο και τους πολίτες, αλλά και τους λόγους που τον ώθησαν να πάρει την απόφαση να είναι υποψήφιος Δήμαρχος.

Ο Κώστας Μαράβας ευχαρίστησε όλους για την τιμή που του έκαναν τόσο να παρευρίσκονται στην εκδήλωση όσο και για την απόφασή τους να συστρατευτούν μαζί του σε ένα πολυσυλλεκτικό, υπερκομματικό και αμιγώς αυτοδιοικητικό συνδυασμό.

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι θα αποτελέσουν τον πυρήνα του ψηφοδελτίου της δημοτικής παράταξης «Πρώτα ο Άνθρωπος», ξεπερνούν ήδη τους διακόσιους εβδομήντα (270) προέρχονται από όλα τα δημοτικά διαμερίσματα του Δήμου.

Συνδυάζει αρμονικά την πρωτοποριακή αντίληψη της νέας γενιάς με την πολύτιμη εμπειρία των επιτυχημένων αυτοδιοικητικών στελεχών, έχοντας ως σκοπό την αρχή της διαφάνειας και της ειλικρίνειας.

Σε ιδιαίτερα θερμό κλίμα οι συμμετέχοντες αντάλλαξαν απόψεις, ιδέες και από κοινού πρότειναν ενέργειες και δράσεις για μια Πύλη στο μέλλον, συνεχίζοντας την προσπάθεια συνδιαμόρφωσης με τους δημότες του προγράμματος της δημοτικής παράταξης «Πρώτα ο Άνθρωπος». 

Ο Κώστας Μαράβας ευχαρίστησε όλους για την τιμή που του έκαναν τόσο να παρευρίσκονται στην εκδήλωση όσο και για την απόφασή τους να συστρατευτούν μαζί του σε ένα πολυσυλλεκτικό, υπερκομματικό και αμιγώς αυτοδιοικητικό συνδυασμό.

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι θα αποτελέσουν τον πυρήνα του ψηφοδελτίου της δημοτικής παράταξης «Πρώτα ο Άνθρωπος», ξεπερνούν ήδη τους εκατόν είκοσι προέρχονται από όλα τα δημοτικά διαμερίσματα του Δήμου.

Συνδυάζει αρμονικά την πρωτοποριακή αντίληψη της νέας γενιάς με την πολύτιμη εμπειρία των επιτυχημένων αυτοδιοικητικών στελεχών, έχοντας ως σκοπό την αρχή της διαφάνειας και της ειλικρίνειας.

Σε ιδιαίτερα θερμό κλίμα οι συμμετέχοντες αντάλλαξαν απόψεις, ιδέες και από κοινού πρότειναν ενέργειες και δράσεις για μια Πύλη στο μέλλον, συνεχίζοντας την προσπάθεια συνδιαμόρφωσης με τους δημότες του προγράμματος της δημοτικής παράταξης «Πρώτα ο Άνθρωπος». 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1        Αγγέλης      Σωτήριος    του    Γεωργίου

2        Αδάμου       Λεμονιά      του    Κωνσταντίνου

3        Αλεξίου Τζιωρτζιώτη     Γρηγορία (Ρούλα) του    Βασιλείου

4        Αναγνώστου         Βασίλειος    του    Κωνσταντίνου

5        Αναγνώστου Μπέκου     Ανδρομάχη (Άντρια)      του    Βασιλείου

6        Βαλομάνδρα         Αθηνά         του    Βασιλείου

7        Βασταρούχας        Χαράλαμπος (Μπάμπης) του    Γεωργίου

8        Βλάχου       Βάϊα (Βάνα) του    Λάμπρου

9        Βοϊτσίδης    Κωνσταντίνος       του    Νικολάου

10      Γκαντζής    Νικόλαος    του    Κωνσταντίνου

11      Γκαρίνου    Ουρανία      του    Κωνσταντίνου

12      Γκιόμπρια Γιαννοτάκη    Σοφία του    Γεωργίου

13      Γκουλιόπουλος     Απόστολος  του    Κωνσταντίνου

14      Δασκάλου    Κωνσταντίνος       του    Νικολάου

15      Δίπλας         Γεώργιος     του    Ανδρέα

16      Δούλαλας    Κωνσταντίνος       του    Ηλία

17      Δούλος        Παναγιώτης του    Δημητρίου

18      Ζήκα Κοθρά          Σοφία του   Αντωνίου

19      Ζιάκας        Σταύρος      του    Γεωργίου

20      Ζιάκας        Χρήστος     του    Δημητρίου

21      Ζούρτου  Κράβαρη         Ειρήνη (Ρένα)       του    Γεωργίου

22      Θάνος         Σόλων         του    Σωτηρίου

23      Καζαντζή  Βελώνη Μερόπη     του    Νικολάου

24      Καλαμαράς Στέφανος    του    Παναγιώτη

25      Καλιώρα     Χαρίκλεια (Χαρά) του    Φωτίου

26      Καλυβιώτης Αθανάσιος  του    Δημητρίου

27      Καπέλος     Γεώργιος     του    Χρήστου

28      Κατράνας   Σταύρος      του    Κωνσταντίνου

29      Καφρίτσα    Αικατερίνη του    Κωνσταντίνου

30      Κουρεμένου Γαλάνη       Δήμητρα     του    Κωνσταντίνου

31      Κωστάκης   Αθάνασιος  του    Ηλία

32      Λαμπρογεώργος    Βασίλειος    του    Αναστασίου

33      Μαρκαντάς Γεώργιος     του    Δημητρίου

34      Μαυρογιάννη       Γλυκερία (Έρη)     του    Κωνσταντίνου

35      Μητράκη  Γεωργολιού   Αικατερίνη (Κατερίνα)   του    Στέργιου

36      Μουχάκης   Βασίλειος    του    Δημητρίου

37      Μπακάλης  Χρήστος     του    Αλεξάνδρου

38      Μπαλά Λεμονά     Γεωργία Μαρία     του    Παναγιώτη

39      Μπαλατσούκας     Αθανάσιος  του    Ελευθερίου

40      Μπελετσιώτη        Μαρία         του    Αθανασίου

41      Μπορνόβα  Αννούλα     του    Μενελάου

42      Μπράμης    Ευάγγελος   του    Φωτίου

43      Νάκος         Χρήστος     του    Δημητρίου

44      Νιαβής        Ιωάννης      του    Χρήστου

45      Νίκου Μαρία         του    Βασιλείου

46      Οικονόμου  Λαμπρίνη (Ρούλα) του    Τιμολέοντα

47      Οικονόμου Γεώργιος     του    Ευσταθίου

48      Ούτρας       Κωνσταντίνος       του    Δημητρίου

49      Παλλαντζά  Βασιλική (Βάσω)  του    Νικολάου

50      Πανάγου     Μαρίνα       του    Παναγιώτη

51      Παπαγεωργίου      Θωμάς (Μάκης)    του    Σωτηρίου

52      Παπαδάκη   Ελένη του    Βασιλείου

53      Παπαδημητρίου    Ζωή   του    Ευαγγέλου

54      Παπακώστας        Σωτήριος    του    Ευθυμίου

55      Παπαστεργίου      Ελένη του    Αριστείδη

56      Πετρίλος     Παναγιώτης του    Νικολάου

57      Πλαστήρας Κωνσταντίνος       του    Γεωργίου

58      Πολυγένης   Γεώργιος     του    Σωτηρίου

59      Ποντίκας     Αθανάσιος  του    Κωνσταντίνου

60      Σακελλάριος         Ιώαννης      του    Πέτρου

61      Σίωμος        Δημήτριος   του    Στεφάνου

62      Τζάνης        Βησσαρίων (Άρης)         του    Βασιλείου

63      Τζιορτζιώτης        Κωνσταντίνος (Κουτσιβέτας)   του    Γεωργίου

64      Τζιορτζιώτης         Γεώργιος     του    Βίκτωρα

65      Τζιώρα        Χαρίκλεια (Χαρά) του    Ευθυμίου

66      Τόλιας         Νικόλαος    του    Νέστορα

67      Τσέλιγκας   Κωνσταντίνος       του    Ευαγγέλου

68      Τσιαπάρας  Αχιλλεύς     του    Σωτηρίου

69      Τσίντζου Μπλέτσα Γεωργία      του    Πέτρου

70      Τσίογκας     Βασίλειος    του    Αποστόλου

71      Τσιονάρα    Χαρίκλεια (Χαρά) του    Ανδρέα

72      Τσόλας        Παναγιώτης του    Ευαγγέλου

73      Φαλαγγάρα Βάϊα  του    Αθανασίου

74      Φάλιας        Ηλίας του    Αποστόλου

75      Χαντζής      Σωτήριος (Λάκης) του    Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ

1        Ζέκη Παρασκευή (Βούλα)       του    Θεοφάνη

2        Κάβρα        Μαρούλα    του    Κωνσταντίνου

3        Παπαποστόλου (Ντάρας) Γεώργιος     του    Νικολάου

4        Πατέρα       Αικατερίνη του    Κωνσταντίνου

5        Πατσιαούρας        Αντώνιος    του    Νικολάου

6        Τριχιάς        Γεώργιος     του    Ευαγγέλου

7        Τσαρούχας  Γεώργιος     του    Αθανασίου

8        Τσιώνα       Φωτεινή      του    Αναστασίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1        Καλόγηρος Αχιλλεύς     του    Γεωργίου

2        Στρωματά   Μαρία         του    Βαϊου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

1        Αλέξης        Γεώργιος     του    Βασιλείου

2        Κοθρά         Ραφαηλία    του    Θεοδώρου

3        Κουγιούμη  Αγορίτσα    του    Κωνσταντίνου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΜΑΝΙΑΣ

1        Παπαγεωργίου      Βασιλική (Βάσω)  του    Δημητρίου

2        Τασιόπουλος        Κωνσταντίνος       του    Γεωργίου

3        Χρισταντώνη        Βίκη  του    Ιωάννη

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΟΤΟΛΙΚΟΥ

1        Παπαδημητρίου Τσιαγκλή        Ειρήνη        του    Χρήστου

2        Τεντολούρης        Παναγιώτης του    Γεωργίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

1        Γελαδάρη    Λαμπρινή    του    Αποστόλου

2        Γελαδάρης  Αναστάσιος του    Κωνσταντίνου

3        Ρούσσας      Χρήστος     του    Νικολάου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΚΑΝΟΥ

1        Βαλκανιώτης        Παναγιώτης του    Αθανασίου

2        Λέφας         Αθανάσιος  του    Δημητρίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΕΡΟΥ

1        Πάνος         Κωνσταντίνος       του    Γεωργίου

2        Χρυσόμαλλος       Νικόλαος    του    Γεωργίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

1        Αλεξίου      Αριστείδης (Άρης) του    Αθανασίου

2        Μελίσση   Σκρέκα Παρασκευή (Βιβή) του    Νικολάου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΜΦΩΝ

1        Βελώνη       Ανδριάνα    του    Αθανασίου

2        Βλαχοδήμου-Τσιαπάρα  Μαρία         του    Δημοσθένη

3        Μαγκούτης Γεώργιος     του    Βασιλείου

4        Μπαλκίζας  Χαρίλαος (Χάρης) του    Νικολάου

5        Μπουκοβάλας      Αθανάσιος  του    Σωτηρίου

6        Παπαδημητρίου    Γεώργιος     του    Παναγιώτη

7        Ρουμπιέ       Στυλιανή     του    Ευθυμίου

8        Ρουμπιές     Απόστολος  του    Ευθυμίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΣΗΣ

1        Μάνος        Χρήστος     του    Δήμου

2        Μήτσιος      Αναστάσιος του    Γεωργίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

1        Γεροβασίλη Βασιλική (Βάσω)  του    Φωτίου

2        Γκόγκος      Κωνσταντίνος       του    Δημητρίου

3        Δρούζης      Πολυχρόνης του    Παναγιώτη

4        Κρανιά        Βασιλική (Βάσω)  του    Νικολάου

5        Μιχαήλ       Θεόδωρος Παναγιώτης   του    Νικολάου

6        Ντίνος        Στυλιανός   του    Δημητρίου

7        Παπαγεωργίου      Λαμπρινή    του    Γεωργίου

8        Πουλιανίτης Χρήστος     του    Θωμά

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ

1        Ζιώγα          Λαμπρινή    του    Στεφάνου

2        Πάτρας       Κωνσταντίνος       του    Βασιλείου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΗΣ

1        Γκιζλή         Βάϊα  του    Γεωργίου

2        Καταβούτα Βασιλική  (Βάσω) του    Δημητρίου

3        Κούλιος        Γεώργιος   του    Δημητρίου

4        Κουτή         Σμαρούλα   του    Γεωργίου

5        Μπρίζης      Κωμσταντίνος      του    Δημητρίου

6        Ράπτη  Παπαθανασίου    Χαρίκλεια (Χαρά) του    Βασιλείου

7        Σακκελάρης Αντώνης     του    Κωνσταντίνου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ

1        Αγγέλης      Βασίλειος    του    Δημητρίου

2        Γούλα         Ελένη του    Χρήστου

3        Ιακωβάκης  Χρήστος     του    Σωτηρίου

4        Κουφού       Αικατερίνη του    Ευαγγέλου

5        Κωτούλας   Χρήστος     του    Αθανασίου

6        Μήτσιου     Κωνσταντινιά       του    Βσιλείου

7        Στραγάλη    Αγορίτσα    του    Λάμπρου

8        Στρωματάς  Απόστολος  του    Δημητρίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΩΝ

1        Γεωργομάνος        Ιωάννης      του    Σωτηρίου

2        Γούλα          Αλεξάνδρα  του    Αθανασίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΗΣ

1        Χονδρός     Χαρίλαος    του    Παναγιώτη

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΡΩΝΙΟΥ

1        Βλάχου       Δήμητρα     του    Παναγιώτη

2        Καραταΐρης Φώτιος       του    Θωμά

3        Κολέτσιου   Αγορίτσα (Ρούλα) του    Βασιλείου

4        Κουρκούνης Δημήτριος   του    Σωτηρίου

5        Ντόβας        Αθανάσιος  του    Αθανασίου

6        Παπαδημητρίου    Μαρία         του    Νικολάου

7        Τουρκογεώργου    Μαρία         του    Βαϊου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ

1        Πολυγένης  Γεώργιος     του    Στεφάνου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΑΡΙΑΣ

1        Δάσκαλος   Γεώργιος     του    Αθανασίου

2        Κόντου Μηλιώτη  Ευαγγελή (Λίτσα) του    Αθανασίου

3        Οικονόμου Τσιώκου       Ευαγγελία (Λίτσα) του    Αντωνίου

4        Σαργιώτη    Αντωνία      του    Αθανασίου

5        Τσιώκος      Βησσάριος (Άρης) του    Χρήστου

6        Τσιώκου Μηλιώτη Μαρία         του    Ευαγγέλου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΑΣ

1        Σακκάς       Αθανάσιος  του    Γεωργίου

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΦΥΤΟΥ

1        Γελαδάρης  Παναγιώτης του    Λεωνίδα

2        Κούτσικος  Στυλιανός   του    Χρήστου

3        Σχορετσανίτης      Στέφανος    του    Αποστόλου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΑΣ

1        Γιαννουλάκος       Δημήτριος   του    Βασίλειου

2        Κομματάς   Βασίλειος    του    Κωνσταντίνου

3        Μπλέτσας   Διαμαντής Αδαμάντιος   του    Χρήστου

4        Παπαθανασίου      Αλεξάνδρα του    Γεωργίου

5        Πατσιάς      Απόστολος  του    Αντωνίου

6        Φούρκα       Ευαγγελία   του    Βασιλείου

7        Χασιώτη     Δήμητρα     του    Κωνσταντίνου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ

1        Αλέκος       Ευάγγελος   του    Παναγιώτη

2        Ασπρούδη   Μαρία         του    Αθανασίου

3        Ευθυμίου     Χρήστος     του    Ευαγγέλου

4        Καλλιώρα   Γιαννούλα   του    Κωνσταντίνου

5        Κατσαντώνης       Κωνσταντίνος       του    Σταύρου

6        Μπακογιάννης      Γεώργιος     του    Φωτίου

7        Σιώζου        Αθανασία    του    Κωνσταντίνου

8        Φέκας         Βάϊος του    Αποστόλου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

1        Κωσταρέλλος       Κωνσταντίνος       του    Νικολάου

2        Ντζερεμέ    Φωτεινή      του    Νικολάου

3        Σακκά         Ελευθερία (Ρία)  του       Παναγιώτη

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΙΔΑΣ

1        Αντωνίου Φλούδα Νίκη  του    Ηλία

2        Βλαχογιάννης       Κυριάκος    του    Χρήστου

3        Καρακώστας        Χρήστος     του    Δημητρίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΙΔΟΧΩΡΙΟΥ

1        Ζέκη  Ελένη του    Δημητρίου

2        Μαργαρίτης Απόστολος  του    Γεωργίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΥΑΣ

1        Καλαπανίδας        Χρήστος     του    Γεωργίου

2        Μπαντή-Κουτσοκέρα     Βασιλική (Βάσω)  του    Δημητρίου

3        Μπατσικώστας     Αθανάσιος  του    Ευαγγέλου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ

1        Διαγουμά    Φωτεινή      του    Γεωργίου

2        Κανάτα       Λαμπρινή    του    Αθανασίου

3        Κοθράς       Νικόλαος    του    Γεωργίου

4        Μπακατσής Απόστολος  του    Βασιλείου

5        Μπλέτσας   Απόστολος  του    Ιωάννη

6        Μπουτζιώλης        Θωμάς        του    Χρήστου

7        Πάλλα         Αρετή του    Χαραλάμπου

8        Παλλαντζά Δήμητρα     του    Νικολάου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΜΕΡΟΥ

1        Αναγνώστου         Ευθύμιος     του    Γεωργίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ

1        Αθάνατος    Στέφανος    του    Νικολάου

2        Απόχα         Νικολέττα   του    Ευαγγέλου

3        Βαγενάς      Δημήτριος   του    Θεοδώρου

4        Γαλάνης      Απόστολος  του    Ευαγγέλου

5        Κακαγιάννη-Σαλέπη       Ελένη του    Βασιλείου

6        Περιστέρη   Δήμητρα-Χαρούλα         του    Φωτίου

7        Σπυρόπουλος        Βάιος του    Νικολάου

8        Τζιμόπουλος         Γεώργιος     του    Χρήστου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΧΤΟΥΡΙΟΥ

1        Μπόλλης     Παναγιώτης του    Κωνσταντίνου

2        Νάστου       Σοφία του    Νικολάου

3        Χονδρός     Γεώργιος     του    Κωνσταντίνου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ

1        Παπαδημητρίου    Ευαγγελία   του    Γεωργίου

2        Παπαχαραλάμπου Δημήτριος   του    Αθανασίου

3        Τσιμούρτου Μαρία         του    Βαϊου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ

1        Παπαγεωργίου      Αντώνιος    του    Αποστόλου

2        Παπαθανασίου      Μαρία         του    Αναστασίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ

1        Αδάμου Λαφαζάνη         Ελένη του    Ηλία

2        Δήμος         Θεοδόσιος  του    Βασιλείου

3        Θώδης        Κωνσταντίνος       του    Βασιλείου

4        Λάζος Ευθύμιος     του    Θεοδώρου

5        Μαντά Παπαθανασίου    Στυλιανή     του    Ευαγγέλου

6        Μαυρογιάννης      Απόστολος  του    Δημητρίου

7        Παπαθανασίου      Νικόλαος    του    Δημητρίου

8        Τζιμόπουλος         Βασίλειος    του    Πασχάλη

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΑΛΕΙΑΣ

1        Μπακογιάννης      Ευάγγελος   του    Βασιλείου

2        Νάκος         Νικόλαος    του    Δημητρίου

3        Νικάκη       Γεωργία      του    Κωνσταντίνου

4        Παπαγιαννόπουλος         Κωνσταντίνος       του    Ελευθερίου

5        Παπαναστασίου    Ζωή   του    Ιωάννη

6        Παφίλης      Βασίλειος    του    Χρήστου

7        Σακελλαρίου         Νικόλαος    του    Γεωργίου

8        Υφαντή       Φανή του    Βασιλείου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ

1        Αναστασίου Ανδριανή    του    Λάμπρου

2        Κώτης         Δημήτριος   του    Κωνσταντίνου

3        Πλαβός       Θωμάς        του    Σωτηρίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΗΣ

1        Κανέλας      Βασίλειος    του    Κωνσταντίνου

2        Κατσίβελου Μπαλά        Παρασκευή (Βούλα)       του    Δημητρίου

3        Κολέτσιος   Γεώργιος     του    Στυλιανού

4        Κουβέλη     Ευθυμία (Έφη)      του    Χρήστου

5        Κόφφας      Θεόδωρος   του    Νικολάου

6        Ντέλβα Βασταρούχα      Πηνελόπη   του    Νικολάου

7        Πανάγος     Δημήτριος   του    Αχιλλέα

8        Σίμου Ντούβλη     Παναγιώτα  του    Νικολάου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΡΑΣ

1        Γιώτας        Απόστολος  του    Θεοδώρου

2        Μούκα        Αικατερίνη του    Αθανασίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΠΟΤΟΥ

1        Βελώνης     Ηλίας του    Κωνσταντίνου

2        Ζέγκλια         Ευαγγελία  του    Κωνσταντίνου

3        Καραδήμας Αθανασιος  του    Γεωργίου

4        Καρακικές  Ιωάννης      του    Αθανασίου

5        Λαμπρογιώργος    Δημήτριος   του    Ηλία

6        Παππά        Κρυστάλλω (Κρυσταλλία)        του    Νικολάου

7        Πλιάτσικας Κωνσταντίνος       του    Πέτρου

8        Τσιούλου    Νικολέτα    του    Αθανασίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΥΡΝΑΡΕΙΙΚΩΝ

1        Γεωργούλας Αντώνιος    του    Φίλιππου

2        Θάνος         Κωνσταντίνος       του    Βαϊου

3        Κακαράντζας        Χρήστος     του    Αποστόλου

4        Καραγιάννης        Γεώργιος     του    Ιωάννη

5        Λαμπρογεώργος   Χρήστος     του    Βασιλείου

6        Λαμπρογεώργου   Γεωργία      του    Γεωργίου

7        Οικονόμου Αδάμου        Μαρία         του    Δημητρίου

8        Παπακώστας        Παναγιώτης του    Χρήστου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΗΚΗΣ

1        Βρατσίστας Γεώργιος     του    Βησσαρίου

2        Ζήση Αγγέλη        Μανθούλα (Μάντη)        του    Νικολάου

3        Κατσιάκος  Στέφανος    του    Αθανασίου

4        Κούκλας     Νικόλαος    του    Στεφάνου

5        Κουτής       Παναγιώτης του    Αχιλλέα

6        Μανούρας   Γρηγόριος   του    Στεφάνου

7        Πάλλα         Δέσποινα    του    Νικολάου

8        Σατρατζέμης         Γεώργιος     του    Κωνσταντίνου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΑΣ

1        Βαμπούλας Θωμάς        του    Βασιλείου

2        Βαμπούλης Δημήτριος   του    Νικολάου

3        Κακούρη  Τζιωρτζιώτη   Κωνσταντίνα        του    Κωνσταντίνου

4        Καψιώχα     Παναγιώτα  του    Λάμπρου

5        Κουκουτσέλος      Ηλίας του    Κωνσταντίνου

6        Σκαμπαρδώνης     Γεώργιος     του    Σωτηρίου

7        Τζιωρτζιώτης        Παναγιώτης του    Γεωργίου

8        Τσούνης      Παναγιώτης του    Δημητρίου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Δείτε επίσης