Τους επιτυχόντες μαθητές που έδωσαν πανελλαδικές εξετάσεις ανακοίνωσαν ταΕκπαιδευτήρια Αθηνά.
“Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες της σχολικής χρονιάς 2014-15 που με μεθοδικότητα, οργάνωση, πολύ καλή προετοιμασία και σκληρή δουλειά πέτυχαν το στόχο τους… Καλή συνέχεια στις σπουδές τους…”, αναφέρει η ανακοίνωση του σχολείου για τους αποφοίτους του.
Δείτε ποιοι είναι:
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΔΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΓΑΠΗ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΕΝΔΙΣΤΑ ΕΛΕΝΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑ ΑΜΑΛΙΑ – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΓΚΟΥΛΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΖΟΡΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΡΙΚΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ -ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΥΠΡΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΙΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΚΡΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΤΟΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΙΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΛΗΣΙΩΤΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) –
ΡΟΥΣΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΛΤΑΠΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΙΜΟΡΕΛΗ ΧΑΡΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΖΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΡΥΔΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)