Οι υποψήφιοι του Δημ. Χατζηγάκη στον Δ. Τρικκαίων Reviewed by Momizat on . Συνδυασμός με το όνομα "ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ" Χατζηγάκης Δημήτριος-Μαρίνος του Μιχαήλ Υποψήφιος Δήμαρχος     1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 1) Κοτρώτσιο Συνδυασμός με το όνομα "ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ" Χατζηγάκης Δημήτριος-Μαρίνος του Μιχαήλ Υποψήφιος Δήμαρχος     1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 1) Κοτρώτσιο Rating: 0

Οι υποψήφιοι του Δημ. Χατζηγάκη στον Δ. Τρικκαίων

Οι υποψήφιοι του Δημ. Χατζηγάκη στον Δ. Τρικκαίων

Συνδυασμός με το όνομα “ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ”

Χατζηγάκης Δημήτριος-Μαρίνος του Μιχαήλ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 

1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

1) Κοτρώτσιος Στέφανος του Δημητρίου

2) Σιμήτας Χρήστος του Κωνσταντίνου

3) Τζέλη Ευαγγελή  του Βαϊου

2 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

1) Στεργίου-Φαρμάκης Αντώνιος του Στεργίου

3 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) Παπαπολύκαρπος Ιωάννης του

2) Χαχάμης Στέργιος  του Κωνσταντίνου

7 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) Αγγέλη Ιφιγένεια (Φένια) του Μιχαήλ

2) Αλεστάς Θεόδωρος του Κωνσταντίνου

3) Αναγνωστιάδου-Μοράκη Αρετή του Αλεξάνδρου

4) Αναστασιάδου Βάια του Χρήστου

5) Αντάρης Ιωάννης του Χρήστου

6) Γκόγκου-Βανταλή Βασιλική του Αριστείδη

7) Γκρόπας Απόστολος του Μιχαήλ

8) Ευθυμίου-Μπακάση Μαρία του Θεοδώρου

9) Ζαχαράκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

10) Καλαμάρα Μαρκέλα του Χρήστου

11) Καλυβιώτης Χρήστος του Παναγιώτη

12) Καρρά Μαρία  του Χρήστου

13) Κόπανου Χριστίνα του Γεωργίου

14) Κουτλή-Ράγια Μάρθα του Ευριπίδη

15) Λιάγκας Βασίλειος του Αθανασίου

16) Μουτσίκας Νικόλαος του Γεωργίου

17) Μπαλάφας Σπυρίδων  του Ευαγγέλου

18) Μπάρδα-Δερπανοπούλου Μαρία (Μάρβα) του Ευριπίδη

19) Μπατσίλας Βασίλειος του Θεοφάνη

20) Μπίχτας Ευάγγελος του Δημητρίου

21) Μωϋζέ Χρυσάνθη του Εμμανουήλ

22) Νταής Γεώργιος του Αθανασίου

23) Παϊλας Δημήτριος του Αποστόλου

24) Πανταζής Παύλος του Παναγιώτη

25) Παπαθανασίου Παναγιώτης του Δημητρίου

26) Παπανδρέου Δήμητρα του Θεοφάνη

27) Στεργιοπούλου-Τσιγάρα Μαρία του Κωνσταντίνου

28) Στέφος Ευάγγελος του Λαμπρινού

29) Τασιούλας Στέφανος του Ιωάννη

30) Τζερεμές Αντώνιος του Βασιλείου

31) Τζουβάρα Παυλίνα του Σωτηρίου

32) Τρικάλης Χρήστος του Φωτίου

33) Τσικρικάς Δημήτριος του Σωτηρίου

34) Χρυσόμαλλος Κωνσταντίνος του Νικολάου

8 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

1) Μερτσιώτη Ευθυμία του Χρήστου

2) Μπαμπατσιάς Σταύρος του Γεωργίου

3) Παπασίμου Μαρία του Ιωάννη

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) Γαρδίκα-Μελέτη Παρασκευή (Βιβή) του Θεοδώρου

2) Γεωργούλα Σοφία του Χρήστου

3) Γιάχου Σταυρούλα του Κωνσταντίνου

4) Καρακίτσιου Ανδρομάχη του Γεωργίου

5) Κομματάς Χρήστος του Δημητρίου

6) Μαυρομμάτη Μαρία του Δημητρίου

7) Μπατατέγας Κωνσταντίνος του Γρηγορίου

8) Νέστορας Βασίλειος του Θεοδώρου

9) Πλακιάς Χρήστος του Σπυρίδωνα

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ

1) Δεσίκος Κωνσταντίνος του Θεμιστοκλή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

1) Απόχας Ευάγγελος  του Νικολάου

2) Βερβέρας Ιωάννης του Στεφάνου

3) Παπακώστα-Πινακούλια Αγάθη του Ηλία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ

1) Βαϊου Παναγιώτης του Βασιλείου

2) Καραϊσκος Κωνσταντίνος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ

1) Γρατσάνης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

2) Τσιβίκης Αντώνιος του Αχιλλέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

1) Κουφονίκος Ηρακλής του Ευθυμίου

2) Τσιούνης Κωνσταντίνος του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

1) Παπαγεωργίου-Μερτσιώτη Ευαγγελία του Δημητρίου

2) Πολύζος Ευάγγελος του Χριστοφόρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ

1) Κατσαρός Ευθύμιος του Γεωργίου

2) Κατσαρού-Σκαπέτη Σπυριδούλα του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) Οικονόμου Βασιλική του Στεργίου

2) Οικονόμου Στέφανος του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) Νιζάμη Αφροδίτη του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1) Ντέμου-Γκούτσια Σοφιά του Ιωάννη

2) Τσιάτσιος Χρήστος του Ιωάννη

3) Φαλτάκας Γεώργιος του Χρίστου

4) Χασιώτη-Ζούρτου Ηλιάννα  του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) Αργύρη Αλεξάνδρα του Κωνσταντίνου

2) Ρεντζιάς Νικηφόρος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

1) Βλαχοθανάση-Τασούλα Βασιλική του Χρήστου

2) Γαλάνης Δημήτριος του Ανδρέα

3) Σιαφάκας Νικόλαος του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

1) Θεμελής Σωτήριος του Αποστόλου

2) Μόκας Βασίλειος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

1) Κατσαντώνη Σοφία του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

1) Νάκος Γρηγόριος του Φιλίππου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ

1) Ψύχος Νικόλαος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

1) Οικονόμου Βασίλειος του Πέτρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

1) Ζαφειρόπουλος Γρηγόριος του Παναγιώτη

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή