Οι 182 του Δημήτρη Παπαστεργίου για την επανεκκίνηση Reviewed by Momizat on .   ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡIOΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος   1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 1) ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ Υποψήφια Δημοτικός Σ   ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡIOΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος   1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 1) ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ Υποψήφια Δημοτικός Σ Rating: 0

Οι 182 του Δημήτρη Παπαστεργίου για την επανεκκίνηση

Οι 182 του Δημήτρη Παπαστεργίου για την επανεκκίνηση

 

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡIOΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

1) ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

 

2 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

1) ΝΤΟΤΑ-ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

3 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

4 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

3) ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

5 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

1) ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

6 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

1) ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

7 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

3) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

4) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

5) ΑΝΘΟΠΟΎΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

6) ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

7) ΒΑΡΩΝΗ ΛΟΥΪΖΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

8) ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

9) ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

10) ΓΑΛΛΟΥ-ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

11) ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

12) ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

13) ΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

14) ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

15) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

16) ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

17) ΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

18) ΚΕΜΟΥ-ΚΑΡΑΤΩΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

19) ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

20) ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

21) ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

22) ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

23) ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

24) ΜΟΥΛΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

25) ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ-ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

26) ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

27) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

28) ΝΑΜΙΝΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

29) ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

30) ΝΤΙΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

31) ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

32) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

33) ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

34) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

35) ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

36) ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

37) ΠΑΠΑΣΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

38) ΠΕΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

39) ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

40) ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

41) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

42) ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

43) ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

44) ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

45) ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΝΤΑΦΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

46) ΤΡΙΚΑΛΗ-ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

47) ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

48) ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

49) ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

50) ΨΑΡΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΣΗΦΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

51) ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

8 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

1) ΚΕΡΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΚΟΡΙΤΣΑ-ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΓΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΖΑΧΕΙΛΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

5) ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ-ΓΚΟΥΜΠΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

6) ΚΑΝΑΤΑ-ΜΠΑΜΠΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

7) ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

8) ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

9) ΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

10) ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

11) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΡΗΓΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

12) ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

13) ΣΙΑΦΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

14) ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

15) ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

16) ΦΩΛΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

1) ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ

1) ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος

2) ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

1) ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

1) ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΜΑΜΑΛΗ ΒΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

3) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ

1) ΒΑΪΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥΣ

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ-ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

3) ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

1) ΓΚΑΝΙΑ-ΜΠΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

2) ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΝΤΑΚΟΥ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΦΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

1) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ

1) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ

1) ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ

1) ΒΩΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΚΟΤΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ

1) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΛΑΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΊΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΝΤΙΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΡΕΝΤΖΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

1) ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ

1) ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ-ΚΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ

1) ΖΙΟΥΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΙΔΟΠΟΛΟΥ-ΓΚΑΝΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) ΜΠΑΡΟΥΤΑ-ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ-ΤΡΙΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΣΚΟΥΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

1) ΔΙΠΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΣΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΣΚΡΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

1) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

2) ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

1) ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

1) ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

1) ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΩΤΟΥΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ

1) ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

1) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΝΤΑΛΟΥΚΑ-ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

1) ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΖΙΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ

1) ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ

1) ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

2) ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΓΓΕΛΟΥ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

1) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΠΡΕΒΕΝΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

1) ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή