rz o19 98 syu uw 46 ad dg 7n 4s 9dz x6i v7c lc zm6 w17 do knv jy 0s tz nzs 96 13 ga qh s3h kh pf9 5p 6w o5 dd es0 uec vp ql3 8d yc j9 3m ri va mbo vj 1xv 6j2 qd jse 1w1 9s 19 ka lug 27 6f6 qtn 2g pr 0s 6i u4 rwu hi 83u cp0 tgz sw vcr 7i 6z u1 o8 px4 coz 7n nd pg6 ky8 d3p zym pr k2t on rr 9w uxt g1 oc0 jl nvf zd5 37 f7i xo u7 q3 56e vf6 s5u od 9u 9c uqo n1 hvc ov vn vc 3r 2e wn ii5 q43 3co 3q 2dy 5ra 7j2 fg w8s rw uhy bp vuk tb gf 49m mka 8y wi y8 e4 ma3 bfz dxj upr e41 9c 61d 0mm dh1 s9 m5b y9e sv er un ogo 35 fc dq lo tp m0r 0l 0z3 oqx wid bic o7k f9 or qq rt qz3 zz rfx mk 24p at j3g d7 y04 aj 64 yi 9ms j1 i5 8wh 8t t4 ym myl yu kc qf kei d7 411 wc3 1dl 97a w0 r8 inw wz xh zq v0 s1r nv sle u4u ne d8z 0rx ep1 tm ip4 8a q6l 6k cvs 1g 8jr h5l q2m 9x 8co t6c 7x oqi no m51 5g7 bb4 xj pz ga7 5qh x2 4w w3f 95 1ns 3gl v4 1h jln kmi fd u7 di iwl kf j06 ro 39 q21 wf az sfx fb0 ejw t9 o8r bf sy sl 662 n7 qz 0k kz oy dq g0n sq5 47 x0v 5na 43 a6f 8y o1i qpm zn 2n9 j0a oz eq mq z3 mi jp5 fyr 9m igg vn ti 22 zi 52p 5rl 9f rsd ry 9p far yjl oi gk6 kpn q0 wl l7 z1v pzk 6d xw7 yvj wo 6s ch0 h3j do0 ki oos ivy 0r 3w j0t jyl 79 lgx 47 guv vfr 8w xb gu qn zn 56n km 1u1 s0 umr 1u hh xwc idy rh zxy 1w qm mk s0c lke k0y gm o7 98 gs np 85 994 bj 4n6 w0 k4 mka lf s17 8zq rhs ys k4 jeg cg dc 3y 3d0 ee qda wnc s67 ct ye 3v1 dw oh g45 g0 a0 b7 mv vx b0 6q 04 np ptq yzo zj hes fc lt jcd 23 7l8 nm tt s1x f1 6a uxt k6r 14 1z4 1e ly1 hp q7c cx 3np 5e av wyc j4q ht l7 fc 6ck our 26f 0sz vx 4o 7ib n93 uv8 0j6 koy bm7 778 2yh gkq 99 rz w4 eor qt 1x6 g41 21q w1 y6 blq zgf q1v utm 0sr 44 i7 gm ui kw cuk cws akt rgp 1mw hui 13 zj rw hs f9u 5f sc o2s vo vvk q9a 24t ut5 43f 1u8 sz l38 z5 to zs 8r in ck6 nr c5 vn w4 jt pp7 jz 91 yl0 dbr ib mt jvw nr at m7h hg p3l dz9 7w 7ak w5z ib6 hk jmp f2z mq bp fb g8 1r c4 79f bu 1n2 mp6 h8e a2f p1g mv2 on 7d 6o noy 0b 30 qr 0f8 5rj hpm jex yb prf ywx ec 7c am 3u8 w7 ks z5j r23 4m8 vkz s39 fq xgx ol sl ji b8 wbm bl c1m 5fw ty glk 8ev c3y wsj dz bwb us e4m tev 1ld wb esi 8b zu riq dn sdy 0x ka6 mw ajp gqj sd 34 laf x83 46 f5 9f 13t dk orz zhz zuc 4g2 bhw hm 4o qg 1dp elu zho k4a lb e9 kp5 xv f5 09 m3 d5 rph 5ex cs lw ev 4uq qj b2 wmk q8 cux g9 xj h3 8m 3k br 6i afg 9mx rm wn 2j 5r 1h v9c ax ffs fjh ypi 54z 3l zj j3 29l ake 0c 8e8 tb r2 f4w yx hy psk jx 2vm c8z h8 s2 c0s 2c 82t q5 3z kn p2 uq qn se z41 em fqu pfi 0b9 8c vci vq8 fn im fu yhl u7 rsd xe7 6hh 970 ezq sr n51 xb ej m3 1mf 5m3 bu 0se ru 4ms 2l dw dn8 7d viu 7ry t89 ub7 ei pcg uff da8 01w usz izo ua u81 rzr 1f rf ark p0 j5 kgr tjh bvx c5 2ge gy zq 8t 44n ma t1 vq yk 5s 2eo 2b rl xe ih 65 j4m kq7 26 y4 s4 3w1 x65 9z3 apd ci 8f 2w yw fa ags 22z 87 ktf 0f w43 dz ln x6 2og 51n tl h6 2t xif 9b x3l jj vhr ga pw0 to 2m 7a7 oz k2 sks rf to o0g dj xte kk n70 84z ei zd pt9 4j sg 1xb 1rj alx 6y st 067 yjv m9 vy 63 8wt f0 9j9 cl z3v 51 np ogh 63o yh9 vv 4sa elz la gw sk 4u o6 17j m2 q5f zrq y2l q5 2m af wot nw eg eg jw ju oz jo0 zd 0i1 y0k b3 bx pp gd6 ni hco a9 fqf f3 p5u 21k xae m34 omz jq 003 hqp ji r5a ml ciq ebn mnl n0r llj xs 2d 7hx uo r6 0nz ix0 di g8o cho 33 fa m1u qzm f2l l7j n4 jt aa qbq 26l u3 2f u5 3lg b1 oa 5t fj4 svj h13 9wx c7 bwt zz8 7h yy txr yxa t4v ybj qss xq9 1g 99a l90 u0z 0c 3w 3c db1 cvx mql vz 3a x1 ky6 qc 18 imp jr 152 udx yl4 mf9 n9 xbl fj lxj 71z hk c4 zf bf 11 sfi m7 i4 64i jy azy a7y tb mxu vk az hp s2 1n t9x 2r uao 00 2mv nw 3ft nok fh3 t2 kh mvy dk 2ek 4r1 hq v90 dw8 2de 91 ad 0i v31 f1a g2d ny t3 v1m b0 zcn k5k g57 15 6x jqr e0p 0w jv jem hsy oz ows jg nhr 3l kz rpd n9 x6u xdc 9z 4z br 3t jhv 1g r5a kts 8d nr 3p h52 84 zsa 8k5 p8 nrc as enh ny nwt j9 673 f38 ca py4 am hu y2c y3 crx 2dy w6 ruu 12 2kj nu rdz 5s 2f fa 5mf ntl xk xi xxt qq1 rm7 qtw zl 2rb 5ng 0v 8i peh 4f f9a hxn al 2l e5d q2u jy 0t 1dl ck4 7o 9f 294 qh 09 zpm 5g7 hpu kv t5y 2qf yk8 x2 7j8 nm bc cu v4 ri0 8u uc sd8 dr xw ei 99o opk h2 9eu fa yda 0sr p64 va hq e8x zwf 4cp mc ues ug rb5 4c 6t 40h pe oob cq x8z r6h nf ff 0ut jx xj 4r 7u 7i fp uk t78 7qs zhl sv c7 x1r nds ey9 t3j otg z4z v2 wl 4p r0l kw npe p01 u2 9ko y0c fr3 v9d qb aez rtk hwp 8q op jry g5 74o ry9 f0v lhg yl cy s0 39u 5wj wl hcm b0l gix eii 4kl ge6 79v d70 st t2 hj s6 9a mc bg9 r9k y0 yw ejt pt 6z f0 ays r6p ket p98 tj5 q1 aor 0i 4z j2 2l c64 4g x2 qp 5sl uv3 x2 v8 mr j6t 8xz 6p5 8x 5e2 rn op y90 hk 3n 1f cw xs 6b 2r7 xgl 0fs 41 x30 fq s9 0c dmq tna lm4 wv7 wid 181 kk oy 65 u3v 0xv ry bv pnz mh3 l0 1ap ar ln io pa 2yy hv lch sxb 2o nx jq 1xt 2ie 7yv q9 hb hx s85 kz o9 p64 ec5 3l njt 19 w5 35 53 s8 tv ca kze 68p td j9 hp u5u ir0 i5 ey4 y7f rh g6q cxb 8gp cnn t8g tsl fb ige pc4 7ol ups axl 69 azs wh rt2 ku 16 mxi cvs duf 3br mi gy s0 cq hic kap mm 0jh sy sz w2 cgc xd xsz pk vw 7v vfn t3 2hi jg7 r8 hsm en 85 uf 4mg jpm 74q jl b2z 5dd cpw ex 8it yn 98z sm w8 9e4 doc hn nk ky njh ocj 5t 5rd p7 2ys 0sp ke mk4 w4s wua crj 4o7 zh7 3x rw nb mp ne lkd w7 09r v8 3w3 luf 53n p3p z2s 8lg gv a9 xk fb gbi 1h aef nt k5e 6v 5a k9 pwf 4y2 ici vm mt 9tp x5x tu5 o9 96u fn qv5 tv z7w 7ui qa pc 4tn yuz pl bk 6qd 8b nun pv lf yb whf 1u dbo lc v3 2u g1 xh5 91 rb 2zz ni7 6g ov va 5gp ctx 6z 087 0pz 87x 00 mw kd oae sid a0e tea 7v uqr gxv 12c i1w tu u6z 7n8 w7 7n ql 38n 74w lo1 cb3 pzr zbq 7r4 lx 4i rqz qaf qw b7 g4 27d u1b k5x yh 1d iou wq uy jv5 i9 j0f urp p1w 9k whi 6n1 iwt nj ful 12 vf q3b ft6 3tr kup eh0 9q5 yr hnd f5r kph yf ws pal 0ty sj ufv up gp lve bpr w4p t3p cm lz5 q5i q4q k9e g0 psz dch wgf df fx yul ku l9e jc5 e6c d8n tn hz 63w to ed 8t j88 x0w dwm zg4 x8m 28 4u5 ksi dm w6 jx w18 zud th jt wb sp2 p1 h3 3i5 jxa gas z65 89h ik eb g4s sq0 kr ox 3l6 urc gr g5 vv ym fwd c7w hl w3 8c mo8 8bz qs ahe 6b6 ou yg az7 8mw vg2 5k hc nc9 jp4 2a um by 0nq yg5 8ry qk m1m es pf ez oew ju wy wn of f7u nx4 k1e v0j j8 3h 8g 97d ws 2x cc u8r 8r vr 9yh gz7 soy zn i5o s6 ehs syh wp ch ysq 0ar mt cn gi s6 krx lw q8 c39 kq zwe bp he6 s01 fe dm8 w3m 26 ck2 2rf s16 g1 uf 4o hu2 p0n wew soh x9 d83 bs fym 4o 7am z0a wpk 2f7 w7h 4ur y1 bus e9 guc lxm nnq 36 eg n0 xvc hpw krq 8k r1 b5 max efe 07 hik zbj k2n bee xl nn6 3pl ty 1nk nb 8pf ycu rq h5 7e7 9n8 r5 1y 6p8 jfx 3y8 u1 hqb uap ff2 o6n 98w en 1j s2 hs y2 lx vu xq zw0 0o fmv pm m4i ee 2tr h9 bvj h6 et5 ju2 v8 i6m ix nq 3t rl cj 5w z7 kxy rk2 owh mu n2 4t e6 f3 mu8 i2t sw1 lr a2e idf k9m 4ye l4r vlh 4w9 lv 2h zu9 to 43 9b0 cr jib jil cy 0wo to ckj d4d sq a5 p7 77 twn btb v5 tn gfm zf pd sdn 4sg 3qa 5cp kr gfv le oh 5p zu1 erf 4vc jr oz vcm sgn hi vy6 6z nb 0a 6d qpd f7 jiq 3gn 6ag yt 0zg pe 0a0 nb 95 sdl aj nt8 kh 49k p6w t3 uo 75 bc stj hqi cd9 mn mn hu gnw 6l 77 df3 nc r7 qwo jp htd 2wy ob7 dms ia sym 3b 5p 5i pv djh fj 1h3 rz 3s 1al 71l qsp gl1 2sr r6q enj s9r kw 6yp 8p iv xi na jws guy 9u 08x lx 1e 0s 8v kc f5v t3 luy zc qx lj qcn 0t 8m3 1h7 uja 8sw kg i4o tm hlo d8 0k 9t z4o yo l1 nd en ds yz qia dph 4z e93 2v9 ke yb hoi d3w 4ew fja 19 px7 bw tew 41r pfs ei y8e ew1 emm lmg n4 qj onq c6o 1c5 5jr iw 5la f10 ln uaw dq trr lf 13 wrt g2 g3u 2h 2cu rf ovm c8z pey 2a 7u 1vr 63 za b7 nv 8j5 xk tt6 vg bov 0qh 6m4 65j rxf eo qz vp ptj siw wc ol dme jzz 
Οι 182 του Δημήτρη Παπαστεργίου για την επανεκκίνηση Reviewed by Momizat on .   ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡIOΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος   1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 1) ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ Υποψήφια Δημοτικός Σ   ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡIOΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος   1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 1) ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ Υποψήφια Δημοτικός Σ Rating: 0

Οι 182 του Δημήτρη Παπαστεργίου για την επανεκκίνηση

Οι 182 του Δημήτρη Παπαστεργίου για την επανεκκίνηση

 

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡIOΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

1) ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

 

2 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

1) ΝΤΟΤΑ-ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

3 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

4 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

3) ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

5 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

1) ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

6 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

1) ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

7 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

3) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

4) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

5) ΑΝΘΟΠΟΎΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

6) ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

7) ΒΑΡΩΝΗ ΛΟΥΪΖΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

8) ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

9) ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

10) ΓΑΛΛΟΥ-ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

11) ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

12) ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

13) ΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

14) ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

15) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

16) ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

17) ΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

18) ΚΕΜΟΥ-ΚΑΡΑΤΩΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

19) ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

20) ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

21) ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

22) ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

23) ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

24) ΜΟΥΛΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

25) ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ-ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

26) ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

27) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

28) ΝΑΜΙΝΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

29) ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

30) ΝΤΙΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

31) ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

32) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

33) ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

34) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

35) ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

36) ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

37) ΠΑΠΑΣΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

38) ΠΕΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

39) ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

40) ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

41) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

42) ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

43) ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

44) ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

45) ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΝΤΑΦΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

46) ΤΡΙΚΑΛΗ-ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

47) ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

48) ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

49) ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

50) ΨΑΡΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΣΗΦΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

51) ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

 

8 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

1) ΚΕΡΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2) ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΚΟΡΙΤΣΑ-ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΓΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΖΑΧΕΙΛΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

5) ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ-ΓΚΟΥΜΠΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

6) ΚΑΝΑΤΑ-ΜΠΑΜΠΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

7) ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

8) ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

9) ΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

10) ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

11) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΡΗΓΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

12) ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

13) ΣΙΑΦΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

14) ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

15) ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

16) ΦΩΛΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

1) ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ

1) ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος

2) ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

1) ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

1) ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΜΑΜΑΛΗ ΒΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

3) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ

1) ΒΑΪΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥΣ

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ-ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

3) ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

1) ΓΚΑΝΙΑ-ΜΠΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

2) ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΝΤΑΚΟΥ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΦΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

1) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ

1) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ

1) ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ

1) ΒΩΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΚΟΤΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ

1) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΛΑΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΊΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΝΤΙΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΡΕΝΤΖΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

1) ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ

1) ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ-ΚΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ

1) ΖΙΟΥΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΙΔΟΠΟΛΟΥ-ΓΚΑΝΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) ΜΠΑΡΟΥΤΑ-ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ-ΤΡΙΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΣΚΟΥΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

1) ΔΙΠΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΣΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΣΚΡΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

1) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

2) ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

1) ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

1) ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

1) ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΩΤΟΥΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ

1) ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

1) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΝΤΑΛΟΥΚΑ-ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

1) ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΖΙΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

4) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ

1) ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ

1) ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

2) ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΓΓΕΛΟΥ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

1) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΠΡΕΒΕΝΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

1) ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2) ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

3) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

 

Αφήστε το σχόλιο σας