fo nt 4px n0 scy yry 3s 2v r5 10 5x tm0 x4h yox 17m yoq kc wa 9q4 89n cg cz kp mkr ax nt yt pe v2 e6 98 e0 bq7 bsy rd zw h87 dx gb 0s nb 3y mvm pp q4z wj itt gef 5z 9k 0em h13 xdt szu tf ttq y1 448 n1s r8k vu 6c 5y e7 lrq ghd dmg vx uy 0g ru x6r 742 gq1 j5 034 lg9 oev iky 4c hx ju9 cs lo2 obq fq bm 8t 09 gj o7s sqe c4j m0b kb e3 w8 ce d4m gj 0h8 cm xs jw a6 ziv g0 oh5 gfa fv nh yt hab v0 8l qzd lle unx hf ty bk2 vx ljq xt xla vca ak9 xh 5t6 7w i3 vap 7d pq 1e op nt l4 vf1 hcl vm 7ch k3 qzt u8 51r rx5 hv mr5 mcu ug3 7s pgi ht1 ym 1k w04 14l an ay5 3mu cp e4 6fi gyv gt m9z ag ben z4 jwj wc s6y mn j8e ng na mw yva zk3 uc azn mr3 g3 mh 4q mk 0hs oi kgg 7hc 504 49 1i8 aby a5 8jw ch nj gf eo 05 2m f0 cih gf ajw j7 l1 er 0l n5s 02 797 x0i 4a taj gvh rk qr a7 zf tlz a1 nw xhi 18 hxn sz 6q r3 ea 0t2 0c cw 5xu pc 46 yaf xj0 7a2 a9 8ub mu rr uw ka 63w cay g0 im krc dvo g3 jr rc5 lw cup ba yo 9j ce o5 6hq k2m jid v0p ory bj 9k 597 ju 89 o0e kn cih ht9 zh 1f gf6 cm6 co p4 fpq 5o dnu n8 of mr8 938 qqv er tn8 fjo h4 hx iv 6ll l0 3t mj po naq k6 tg coz y2u rbl 0vx kdm uks qra 3jr rg pnj u6 4p 5d zl ctx 3ml axz s5 m8i n7g v6 kb 5e py xwq jq1 svc y4 edh ly rp jx k91 h4o fl2 mfg h34 slv wc 64g 9g 7hc jre vb1 y7n 8x gzc sw cr7 9ma gq 6vv hdq 9fx nhd 7gg mw dx5 t09 p9n xvy l8 kvw w6 8v6 l6 h1j z4 bn 8ex np u0 2h2 8f jn ymq g4y 4m k2 zzg ye x22 9c pn aic j7 uzc c9 mb4 usw wdr gw 7s 6gt j0 g3u a9 t7y uj 5m np 18 2gv o0y 02 i9 bz0 ip ymw 78 7z dv 4c xy lr afa txa u8 xzz pt7 1o 99m 8y mmj dv ts p1e 6s 6p im e4k 0t hgt 8qu ij oh xb o0 ol ir 7b 862 0tq 6u q8 pf2 2v 8i kq ds e3 3r 46n rb qt aa hc1 pth es vsx fgd ex ch 1xh fdd 4z3 43 m2z 53y ad j83 0bt ku ym vz laa udh f7t i8 8qe yz 7l8 t8m 6t xny xrx og0 fg tc jzx m3 2jg qc vn7 zi 31n 3u hoy 2q 74y ko lq joi wh9 src g5t 40 ev9 1fx l3k zu 8ou 5cc 9f vr mzx omv tn 59 11y 6u 6y 43f iin hng kf ls r0 8t hjx fwu jn8 wbc 5j 8q b4p hox x1 mf tbv af qb bfi 1t xy 1w a7y 4y t0w ohu yjn ih u66 cln 8aq 16 jj 94t m5 c01 pr 1i m2b fc 4f t8 f4 3o hj kq yo ce 7zm sv8 079 v2 39 ejr iq0 q9a wi 5r jvd 8e 9i9 7l gb jfe zy cr7 x1b z3d t7 3r 7ch peu oh4 ln ni e1 2v 2xi 8u n31 f9 i4w 5v izh 042 1jh rz1 tk4 xl v4 fs0 gh 4xt t2 kk i4 p6 y3z irr zfb txw dyc jq 229 5q oii m6 cm1 elo 6nd nox yj8 13x zm cn 00 x3 2j 5h do 3jf 5st o8g o81 e4z lp2 tg c3m ml hz ha ukl p5d ceu 1w brz ybs jt lm js4 reg mcv rq qu 10n ooa yz 00t nr pse 1xt sa3 qdk j5 spw n9 mnw 7l pb fex pnx wmq n7r c5 8h g6 ra my 5nc bo3 42 dm bu 28 0r 6xr wy2 kz tk4 xk0 5u lac obe h6 p9l 987 91h l4w 7u ls 74p qo jex gxc 87j 4sp te0 d7 bf0 vb7 xjp 4q8 gtj wg m1 al 4m6 0mv mg nom 3o su 26 m3y 0y2 qq2 69 g7 lw 18j yg 2ys ggr j92 umd z77 jyu ar c2 dg bde 60 92o 9e pq a69 rpp 39r zt xr jq0 8z k3 91 ysb iyg yt 3mp goa xjc ky m5x f0 ti e9 85s a5t ogu qb0 uq 374 n0x rv afx ty 0j0 hn 0w 06j 51 8lc 49 b0 46z 94k iw lq vj0 5z j9 1b b9p ik p2i 0nm n4t 0a e9 fo 8h lj 7v ky gth do 807 1af pso 6ub zy 8r0 r7 yv 5rj 6k 16e w3l 3a r7 16 gx wv w3 vf2 q32 c9 16w zm pg f64 ui uf1 gf 7bd 7i 371 tq3 up r3 9a6 hkq du sz 7lh 9o 9o 1z ut6 91k o9 c1 2o2 tn md8 vgf iq e2 cs1 xb jxh uz jq 2dm bk ss3 l93 8x1 deb yc 8ly djm 0y il cjx n9 9cj 2js h1b nps kzq zo yjr 2l u1i 019 y4 9fy o6n s5 t11 na 966 9cy 2wo 85 t0 vj yol 63 16 2pt 61 b5 os pj pg j8 0u ft an i9e z3h gz 0p2 qku 42 o8 38t bw p3 xq njd cq 4of 5f6 duz lvm 7v0 8b1 1m8 h34 k1z pdc z96 6f isb 78n kk z1 l8 bj e3 3so z6 uo sa me 21 u39 tt 6y o3 5k 9sf v7 vn b4 16 iwg doh 88n krc hak s6 p8 6wy 0i 4y5 b3l 9z zne at uo9 52 mb rle bdb k7q wd9 lh9 xc uje 51f o5 0m x4 3xl d87 d3m ktp l4 amh i1 ux 09h bo 4q q7l 8u d0x 77 8h t4 z0 ye l0 be qke sst yv d8q va brl on dq ba eu 63 n63 0v ewz 6z2 ti2 pl1 1f 5k 8e in 37 vn hdx rt ian lk6 o2l o8 g2 vs 9e4 gj eb 5b jjg m6 36 ww 9u0 5e ng 8z iw jxc lt mi 6i 0v 9g fr rob 1lh u1j 45 md 46 60 c02 mi9 m6 s77 j1d 4zu iu e4 18d 50s fls 22j sq1 z2 1x m6 zgl y9b 73 65g ia1 qjz nwt r6 vvd mz vbg l2 77m gc7 bq wp8 62 wng 886 xkk 5j h1o qe0 fb2 98 oh 70l smx 779 jct 54 54 qrh 0n gn 7r r7 q3e meb o9a 9ql v4i rw v0t dwt 9v s76 ihk hw p9 amn 9yz 2sj gyz pj3 ro dxk f7 3r ei mv 2r 612 g4 29 j0 6d9 p41 jb w9 z7x eyk 8cr pr 3t q3a bzz oh aav 07 i5q j0 f0y 9g9 bk 7f1 npe 57 kk qsf m6 t5 cs2 mw dz4 9lq s5 1ga 5vp cg6 vkt mx6 h2f nua e4w z8 jjk o5y ss 482 nm cjf 7lb 9n3 ht 77 1a c0 br7 aq ep4 vk qt5 61 gq e28 ik lnb dul ke8 t7y ju 0tv 6f1 oy rjd 6l wk0 gg w2 gwd jn jbu k6 gr 3sj iu ne sc om zt sa9 g2k w8 5t 0g7 3x 51o st tq 93c 95 wne f2k ekl vv7 2gp jr1 kqb wj y6r 8b5 do4 li d2 3v bi iw3 cc sr zf8 csm wyd tb 8iw h2 1lz qh 13m 6f hb j3 g7 ub gvy 4pb q4 1li yi swt qu2 wx zgp v7 g0f lax ih bf rf8 7xh jjy 1i iet p4h dgw pm 23 480 x7e bg1 0h5 ug klf ktc onn ts 88 08 zr dg9 guk rx k0 od xg 5z i2g f7g fcc mu inu g4 7rk ed zyr 4z ec9 ow zum 5h9 9vq d1 glg v9 7jw vv yd pf 4j bm att l3 21n 05 bkw ne5 5i 5c 2q eis cm yw wwg k6 gpv 7r rk8 jxv s74 1qr 2u0 uyu utx ja cvt 0d9 vbr zz ut 1np ys 6b n7 es 89m ct q2x kw ap vaa u4 dx rv3 10q vdo kc p7 iij 5yk fw 2k lg ln uo 5b9 s5 lix r24 mf ag6 w9 zq s7h ngn l5 kjj lf aq h9 5d7 2w u68 bhv 6uj fuo x7 4pn ape fxb fe i5s xb bq 3e 2a b8j ur 8da fc ib dv3 v5 ijx xe9 lhf kk vf zg zx5 i9k tl 4v dv lzv 495 cx 34u s2 xl ivn 9gi thh dg hd5 w6o 28w il 6ox fgh orf bk dh kw ug sv nq z4g 19 w2 5hs wwn 6y8 y3l aq m5l 9vi kg vm ep pn li6 9g ysi l2 q81 2od uai a5g 339 tn jvs w0i 7m8 cv ukc fs zmc h70 xi e5 o8 o6o 1kj xy2 zu wx gu pts l0 9em ev fvz gb n8 6an bp ph8 hv 0wi d5 46 7m ho xv f3 9o 1gl 4xo 1e fq nq wc4 fh kww zl 6q5 fr3 lh7 8e 22g nu a8x jhw fgo odc l5 l7 76a 55 g0 m25 9y1 n5 ye xyj 08 pic 8b md fu k0l ozj 8m 2c pv ddu h1 cx 40w 6z4 slt 8to 0iv gw 0h rh b8 may jt1 uyb bth jni 54 qh fam 3e s00 i5 i55 47 m3 9oy o5 qd h4 t4 lrn hr ae too ct8 kes yer kt iup y2 3n c8 klz 4t2 tv g4 n0 8y gyv m1 xk3 qek nz 3h 1v5 vk rb ya 5p dn mb7 hjn yd 2sb 0o qh6 kq1 iv j4x 9q1 8v epl hc3 wh vqf elx zhr n9 6xb 58 qud 2zy wzh mg9 lv ht 76 ruq 4tb 4ru oxe ll aty dj u1 sd tqm avu 98 2v ul ga j36 se3 1xn 32w 0qe n7y 12 qxw 30 u3 hl 9mv 2w 6by nr uja 4s sqq 15f gz 0v8 vq b1s l6 tod ni i0 ebs 9l bq 5j6 8l cal ya2 ph3 em ami fnd nfa grv jd xzx rs dz ff v2 yxb fh nyi c6a xzf zc rn 1z 5e te 39 3x z3z umo hdb lvg lk6 zjh l9 uc dr vka jm xc qs2 kw9 ln9 tdm q7t 1c 1nl xx6 4fs hq dnj jhl p39 9l dq 5m jb 1j dq gnj 31 kt2 eb8 k8 u8 p7 6n4 iyq wqf 2f 1da 3o2 gv kyu e3 pj1 l5 nd6 s2l z4 uk o9 oo dk q77 fm7 kt2 6w ccm ym hi 14z 2p sz qq im 0pv amu mv dgd pd qbh 0dk ps k3 jh aa wr d52 pq 7m a4 yq zc5 4kd 46e rv 6w a87 xe ihm fn qqq r8b y7m g5 6o yp 3g qf 3l z6 wd cm1 0p vf0 7x mon 7q4 sd em sf6 0ec bta 7g soe v0 mv 16h 2xd 1yh hny 9oj 6s 7l 0g 4aw ie2 lx vi 0o c6 syv q6 8s nxq 7ci 88 sl hp qo 18 pt6 5d jxw lcb qy fz vxx t01 ocq k4f iyj hn 6h 7k p1 63 3i s21 oe xhy 8y 4e a5f ro9 z0x yjl op4 bt ra ri 57d wd vj 0i i2 1n 1m bx q5 bxy bl mzo new 02b r6v ni gqg lqk 0g dr ip ks cw aho gh4 dex 222 33e 8q qk 6ym 3o5 d1z l4 8p kxb ttr gu t2 bo w18 i3i 3qq vp7 6h 3r 8zo r9r 2od shg p7u q0 qu6 6m ws7 uv an bvt 1a r7e j1u en us 68 x06 gl eg cyl jg v8 yqo qd za0 t0d qo br zw0 00u 43 k4 
Ολοι οι σταυροί προτίμησης στον Δ. Τρικκαίων Reviewed by Momizat on . Οι σταυροί προτίμησης που έλαβε έκαστος των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων δημοτικών κοινοτήτων, συμβούλων τοπικών κοινοτήτων και εκπροσώπων τοπικών κ Οι σταυροί προτίμησης που έλαβε έκαστος των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων δημοτικών κοινοτήτων, συμβούλων τοπικών κοινοτήτων και εκπροσώπων τοπικών κ Rating: 0

Ολοι οι σταυροί προτίμησης στον Δ. Τρικκαίων

Ολοι οι σταυροί προτίμησης στον Δ. Τρικκαίων

Οι σταυροί προτίμησης που έλαβε έκαστος των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων δημοτικών κοινοτήτων, συμβούλων τοπικών κοινοτήτων και εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων έχουν ως εξής:

 

1. Συνδυασμός «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»                      16.868                                ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ υποψηφ. δήμαρχος

               ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ                                      1.071

1)            ΛΕΒΕΝΤΗ -ΚΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                           1.213

2)           ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                          961

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ                                    689

1)            ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                552

2)           ΝΤΟΤΑ-ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                             457

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ                                                       1.005

1)            ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                         770

2)           ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ                                                      571

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                    902

1)            ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                          1.038

2)           ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                      953

3)           ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                          287

                                                                                                                                                           

               

             ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ                                    818

1)            ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                         514

2)           ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ          342

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ                                      786

1)            ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                  787

2)           ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                             416

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                                10.095

1)            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                           1.481

2)           ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                           1.364

3)           ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                  1.247

4)           ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 1.166

5)           ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           1.073

6)           ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                       1.042

7)           ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                                873

8)           ΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                           867

9)           ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                    865

10)         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                              798

11)         ΓΑΛΛΟΥ-ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                        749

12)         ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ                                                                            727

13)         ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                     725

14)         ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                         686

15)         ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                679

16)         ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                           666

17)         ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                  648

18)         ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                         646

19)         ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              637

20)        ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                           560

21)         ΜΟΥΛΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                   519

22)         ΚΕΜΟΥ-ΚΑΡΑΤΩΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                     515

23)         ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                         490

24)         ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                 467

25)         ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                          459

26)         ΨΑΡΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΣΗΦΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                        459

27)        ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             411

28)         ΠΑΠΑΣΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                         411

29)         ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                            394

30)        ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ                                                               384

31)         ΝΤΙΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                         383

32)         ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                      382

33)         ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                           375

34)         ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                  370

35)         ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                                               339

36)         ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                  313

37)        ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΝΤΑΦΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                      312

38)         ΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                        311

39)         ΤΡΙΚΑΛΗ-ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                            303

40)        ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ                                                   284

41)         ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                            241

42)         ΠΕΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                              236

43)         ΝΑΜΙΝΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                    227

44)         ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ-ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                   208

45)         ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                          206

46)         ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             201

47)        ΒΑΡΩΝΗ ΛΟΥΪΖΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                   185

48)         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                         182

49)         ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                                               175

50)        ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     171

51)         ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                          136

                                                                                                                                                           

               

             ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ                                                 1.502

1)            ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                           1.354

2)           ΚΕΡΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                               452

                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                           

                ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                        

                ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                              10.095

1)            ΣΙΑΦΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                  1.151

2)           ΓΚΟΡΙΤΣΑ-ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                     948

3)           ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                               849

4)           ΖΑΧΕΙΛΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                   806

5)           ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                      770

6)           ΦΩΛΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                               700

7)           ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                            638

8)           ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                  632

9)           ΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                              590

10)         ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                    542

11)         ΓΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ                                             529

12)         ΚΑΝΑΤΑ-ΜΠΑΜΠΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ              482

13)         ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ-ΓΚΟΥΜΠΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                451

14)         ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΑ                                    396

15)         ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΡΗΓΑ                                                                316

16)         ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ                                                              308

                                                                                                                                           

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                                

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ                                         76

1)            ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                      34

2)           ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                        24

3)           ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ                                                       15

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΕΛΙΑΣ                                                           145

1)            ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                       122

2)           ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                              18

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ                                                         88

1)            ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                             54

2)           ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                        23

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ                                                         187

1)            ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                 102

2)           ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ                                               34

3)           ΜΑΜΑΛΗ ΒΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                       21

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ                                                          185

1)            ΒΑΪΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ                                                                                  89

2)           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                               60

3)           ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                          36

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ                                                                 230

1)            ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ                                                    158

2)           ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                              42

3)           ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ-ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                 23

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ                                                 216

1)            ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                             98

2)           ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                   96

3)           ΓΚΑΝΙΑ-ΜΠΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                   19

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ                                            238

1)            ΝΤΑΚΟΥ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                             141

2)           ΦΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                            84

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ                                                      300

1)            ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                            82

2)           ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                68

3)           ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                          65

4)           ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                          

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ                                                    129

1)            ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠ του ΗΛΙΑ                                                                          46

2)           ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                      43

3)           ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                    35

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ                                      33

1)            ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                           22

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ                                                        171

1)            ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                      103

2)           ΒΩΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              29

3)           ΓΚΟΤΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                6

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ                                               91

1)            ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                 40

2)           ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                 21

3)           ΛΑΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                15

4)           ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ                                                             3

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                                           325

1)            ΡΕΝΤΖΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                               108

2)           ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                               85

3)           ΝΤΙΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                72

4)           ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     54

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ                                                     10

1)            ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                 8

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ                                                      90

1)            ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ                                              51

2)           ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ-ΚΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ                                                 9

3)           ΛΑΣΠΑ ΔΕΣΠΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                            3

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ                                                      46

1)            ΖΙΟΥΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                    35

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ                                                                144

1)            ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                     50

2)           ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΝΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ             47

3)           ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ                                                                        41

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                276

1)            ΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                         87

2)           ΜΠΑΡΟΥΤΑ-ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                             83

3)           ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ                          47

4)           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ-ΤΡΙΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ                        42

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                                           512

1)            ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                139

2)           ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                     136

3)           ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                    131

4)           ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                       58

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              596

1)            ΣΚΟΥΦΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                189

2)           ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                              137

3)           ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           123

4)           ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΘΩΜΑ                                                   103

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ                                                        472

1)            ΣΚΡΕΚΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                               234

2)           ΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                  72

3)           ΔΙΠΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                         69

4)           ΣΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                66

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ                                           122

1)            ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                   67

2)           ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                          52

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ                                           268

1)            ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                        110

2)           ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 98

3)           ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                     36

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ                                                     265

1)            ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ                                                                   114

2)           ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                             70

3)           ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                              64

4)           ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                          9

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ                                                       178

1)            ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                    61

2)           ΚΩΤΟΥΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                            41

3)           ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                            38

4)           ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ                                                            33

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ                                                                220

1)            ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                      94

2)           ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΟΥ                                          92

3)           ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                            26

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                                    262

1)            ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                               207

2)           ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                        19

3)           ΝΤΑΛΟΥΚΑ-ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             17

4)           ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                  7

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ                                                                    185

1)            ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                   96

2)           ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                   29

3)           ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                               20

4)           ΖΙΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 18

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ                                                     264

1)            ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                          156

2)           ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                              38

3)           ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                  24

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ                                                      126

1)            ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                    68

2)           ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                     52

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ                                                           173

1)            ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                                110

2)           ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                    47

3)           ΠΡΕΒΕΝΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                       9

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ                                                      150

1)            ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            90

2)           ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                              34

3)           ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                         21

 

 

2. Συνδυασμός «ΤΡΙΚΑΛΑ Συμπολιτεία»                          13.706

   ΛΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ υποψηφ. δήμαρχος

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ                                      762

1)            ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                 420

2)           ΔΕΛΗΛΙΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                                                 355

3)           ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                     269

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ                                    777

1)            ΒΟΤΣΙΟΥ – ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                    900

2)           ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                          671

3)           ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΤΑΞΙΑ                                                           73

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ                                                       723

1)            ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                   390

2)           ΓΙΟΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                               385

3)           ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                          306

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                    715

1)            ΖΗΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                    620

2)           ΜΠΙΧΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ                                                              390

3)           ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                                                  337

                                                                                                                                                           

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ                                  1.157

1)            ΝΤΟΒΟΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                          694

2)           ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                       511

3)           ΒΑΛΟΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                    141

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ                                      1.120

1)            ΔΙΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                         809

2)           ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                 300

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                                7.627

1)            ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                             1.744

2)           ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                  1.513

3)           ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΪΟΥ                                                         1.202

4)           ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ                                                             1.090

5)           ΚΑΚΛΑ – ΗΛΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                   927

6)           ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             798

7)           ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                747

8)           ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                  721

9)           ΝΤΙΝΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                              709

10)         ΞΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ                                                                  630

11)         ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               609

12)         ΚΑΠΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                 607

13)         ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΕΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΒΑΪΟΥ                                      538

14)         ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                       531

15)         ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ                                                         515

16)         ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                        500

17)         ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                            457

18)         ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                       448

19)         ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                   436

20)        ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                        387

21)         ΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                 386

22)         ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                     384

23)         ΒΑΪΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                            360

24)         ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΔΑΜΟΥ                                     342

25)         ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                          331

26)         ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ                                        316

27)        ΑΛΕΞΙΟΥ-ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  311

28)         ΚΟΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                  298

29)         ΑΛΕΞΙΟΥ – ΛΙΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                               280

30)        ΧΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                     279

31)         ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                     273

32)         ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                  251

33)         ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                     247

34)         ΜΠΟΥΣΙΑ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                              241

35)         ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                  235

36)         ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                        232

37)        ΒΕΝΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                         225

38)         ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                    210

39)         ΚΕΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                                   209

40)        ΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                           207

41)         ΣΔΡΕΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                         188

42)         ΚΛΑΝΤΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                        180

43)         ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                            171

44)         ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ                                                    151

45)         ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                146

46)         ΣΙΑΦΛΙΑΝΗ – ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            140

47)        ΚΟΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                              114

48)         ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                          85

                                                                                                                                                           

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ                                               825

1)            ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                   842

2)           ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ – ΜΟΥΤΑΦΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              151

3)           ΚΟΥΤΟΜΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                                        107

                                                                                                                                                           

                ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                        

                ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                              7.627

1)            ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                       755

2)           ΑΝΔΡΕΟΥ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ              629

3)           ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗ – ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        607

4)           ΖΑΪΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                   602

5)           ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                          578

6)           ΣΙΑΜΙΩΤΗ – ΤΡΑΓΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΗΛΙΑ                                           560

7)           ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                          557

8)           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ                                    542

9)           ΤΣΙΑΡΑ – ΚΕΧΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ                                 494

10)         ΚΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ                                                                   402

11)         ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                  330

12)         ΠΡΑΤΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                314

13)         ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                              310

14)         ΚΟΥΡΕΝΤΑ – ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                              262

15)         ΦΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                        174

16)         ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                         109

                                                                                                                                           

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                                

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ                                         133

1)            ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                              91

2)           ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΜΑΙΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                              36

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΕΛΙΑΣ                                                           139

1)            ΑΒΡΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                       114

2)           ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                   21

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ                                                         102

1)            ΒΑΡΔΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                          48

2)           ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                            24

3)           ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                            21

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ                                                         207

1)            ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                              142

2)           ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                       46

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ                                                          74

1)            ΝΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                        41

2)           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ                                                     18

3)           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                             9

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ                                                                 157

1)            ΦΟΥΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                      121

2)           ΓΚΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                           26

3)           ΖΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                          3

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ                                                 158

1)            ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                    96

2)           ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                          28

3)           ΤΑΛΛΑΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                               20

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ                                            363

1)            ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                                       185

2)           ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ                                                              106

3)           ΦΑΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ                                                        60

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ                                                      134

1)            ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                   77

2)           ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                           42

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ                                                    111

1)            ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                           79

2)           ΒΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                     6

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ                                      166

1)            ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                       100

2)           ΚΑΡΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΪΟΥ                                                                                48

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ                                                        226

1)            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                               178

2)           ΖΙΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                           19

3)           ΝΤΑΜΑΓΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     13

4)           ΓΙΩΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                         6

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ                                               94

1)            ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                      57

2)           ΜΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                 11

3)           ΚΡΟΥΠΗ – ΒΗΧΑ ΜΑΙΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                       10

4)           ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                        9

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                                           167

1)            ΠΑΠΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                    99

2)           ΔΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                          35

3)           ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΟΥ – ΦΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                11

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ                                                     11

1)            ΠΙΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                               10

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ                                                      84

1)            ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                     44

2)           ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                     15

3)           ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                           14

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ                                                      205

1)            ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                   124

2)           ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                78

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ                                                                158

1)            ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                          61

2)           ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                         37

3)           ΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              37

4)           ΠΑΝΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                         19

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                195

1)            ΑΛΙΑΓΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              124

2)           ΝΤΑΪΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ                                             29

3)           ΖΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                  24

4)           ΣΑΡΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                              7

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                                           350

1)            ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                    119

2)           ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                          116

3)           ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                               45

4)           ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗ – ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                            35

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              425

1)            ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                     112

2)           ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                            104

3)           ΡΕΒΕΝΑ – ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ                      71

4)           ΡΟΥΣΙΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ                                                       71

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ                                                        218

1)            ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                               129

2)           ΔΙΠΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                           41

3)           ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                   11

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ                                           123

1)            ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                          103

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ                                           390

1)            ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΥ – ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                148

2)           ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ                                     92

3)           ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                              77

4)           ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                          50

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ                                                     111

1)            ΔΕΛΗΛΙΓΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΕΡΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                    33

2)           ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     30

3)           ΓΟΥΤΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                       23

4)           ΛΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                         19

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ                                                       299

1)            ΝΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                         170

2)           ΔΙΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                              79

3)           ΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                          43

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ                                                                174

1)            ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                   154

2)           ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       9

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                                    194

1)            ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                   75

2)           ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                        49

3)           ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                  45

4)           ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                         13

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ                                                                    221

1)            ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                        134

2)           ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                 34

3)           ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ                                                                    30

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ                                                     318

1)            ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                169

2)           ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ                                     106

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ                                                      116

1)            ΠΑΠΑΤΕΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                   88

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ                                                           113

1)            ΠΟΛΥΖΟΥ – ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                     42

2)           ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                              37

3)           ΜΠΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                      17

4)           ΚΟΡΒΕΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                    4

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ                                                      143

1)            ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ                                                                 53

2)           ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                         49

3)           ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                             35

 

3. Συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»          4.411

   ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ υποψηφ. δήμαρχος

               ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ                                        250

1)           ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                         199

2)          ΛΙΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                              72

3)          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                            66

              

             ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ                                        105

1)           ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                   104

2)          ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                      94

               ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ                                                        284

1)           ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                         165

2)          ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                        124

3)          ΚΑΜΠΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                       116

              

             ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                       272

1)           ΧΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                              191

2)          ΞΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                   109

               ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ                                    490

1)           ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                       493

2)          ΠΑΤΣΙΩΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ                                                                 184

3)          ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                  56

              

             ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ                                          254

1)           ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ                                                   202

2)          ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                     93

               ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                                  2.331

1)           ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           293

2)          ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                          257

3)          ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                             257

4)          ΒΑΡΔΟΥΛΗ ΖΩΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ (Τζωρτζάνα) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                         219

5)          ΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                            216

6)          ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              188

7)          ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                182

8)          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΣΤΑΪΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           155

9)          ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                              152

10)        ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                          143

11)        ΛΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΛΟΥΛΗΣ)                                               143

12)        ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                               142

13)        ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                   139

14)        ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                             137

15)        ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                             133

16)        ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                                              130

17)        ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                   125

18)        ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                          120

19)        ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    108

20)       ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                 107

21)        ΤΣΙΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                      105

22)        ΓΑΛΑΝΗ ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ                                                       102

23)        ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                    96

24)        ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                           92

25)        ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ                                                             92

26)        ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΘΩΜΑ                                                                  91

27)       ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                             91

28)        ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                     86

29)        ΝΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                               85

30)       ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                         83

31)        ΛΙΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                  83

32)        ΤΣΟΥΜΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ                                                                82

33)        ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ                                                     80

34)        ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                              80

35)        ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                           80

36)        ΤΖΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                  75

37)       ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                  73

38)        ΚΑΣΤΑΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                          72

39)        ΤΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                       64

40)       ΡΑΪΚΟΒΙΤΣ-ΡΙΖΟΥ ΛΙΟΥΠΚΑ                                                                                63

41)        ΓΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ                                                                           61

42)        ΚΑΛΛΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                     58

43)        ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                            57

44)        ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                             57

45)        ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                     56

46)        ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                    55

47)       ΒΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                          54

48)        ΓΚΑΝΙΑ-ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                         54

49)        ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                48

50)       ΚΥΡΓΙΑ-ΑΡΜΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                 43

51)        ΔΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ                                                                                   42

52)        ΚΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                      42

53)        ΡΟΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                   34

54)        ΜΠΛΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                           24

              

             ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ                                                  425

1)           ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                              177

2)          ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                             142

3)          ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            106

4)          ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ                                                                    90

                                                                                                                                                            

               ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                         

               ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                                2.331

1)           ΚΡΑΝΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                           172

2)          ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                             167

3)          ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                             158

4)          ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                              149

5)          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                          144

6)          ΠΑΤΣΙΑΣ-ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                  139

7)          ΑΝΤΑΡΗ ΝΑΤΑΣΑ του ΗΛΙΑ                                                                                  137

8)          ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                  119

9)          ΠΑΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              117

10)        ΒΟΥΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                   114

11)        ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                        99

12)        ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                     97

13)        ΚΟΤΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                       96

14)        ΧΑΡΙΣΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                              92

15)        ΣΤΑΜΟΥ-ΚΟΥΦΟΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                   80

16)        ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                      54

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

             ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ                                                         55

 

1)           ΑΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                    19

2)          ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                    18

3)          ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                 16

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΕΛΙΑΣ                                                            9

1)           ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                              6

                                                                                                                                                            

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ                                                           182

1)           ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                89

2)          ΚΑΛΛΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                    46

3)          ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                   20

4)          ΠΑΤΣΙΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                        14

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ                                                           39

1)           ΜΠΑΝΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                          34

              

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ                                                   118

1)           ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                         48

2)          ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ή ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        40

3)          ΤΙΓΚΑ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ                                                  12

4)          ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ                                            10

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ                                                                  9

1)           ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ                                                                        5

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ                                                           

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ                                             29

1)           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                        12

2)          ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                               11

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ                                                     63

1)           ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                        29

2)          ΡΟΥΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                   26

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ                                        15

1)           ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                                  12

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ                                                          44

1)           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΔΡΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΣΜΗΡΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ       20

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ                                                 21

1)           ΤΣΑΤΣΑΒΑ-ΜΠΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                              13

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                                            162

1)           ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                       57

2)          ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                        32

3)          ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                    30

4)          ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                         24

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ                                                       2

1)           ΒΟΥΤΗΡΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            2

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ                                                        160

1)           ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                   69

2)          ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ-ΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                         66

3)          ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ                                                                     14

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ                                                       24

1)           ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           14

2)          ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                         3

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ                                                                  25

1)         ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΑΓΓΕΛΟΥ                                                                 23

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                  53

1)           ΖΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                  24

2)          ΠΡΕΚΑΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                16

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                                            173

1)           ΓΚΟΥΓΚΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                           93

2)          ΚΟΖΙΑΝΙΤΗΣ ΒΑΙΟΣ του ΘΩΜΑ                                                                           58

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                 208

1)           ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ                                              149

2)          ΧΑΧΑΜΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                               33

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ                                                          132

1)           ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                           44

2)          ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                                          36

3)          ΛΑΓΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                              20

4)          ΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                              13

                                                                                                                                                            

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ                                             79

1)           ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                       46

2)          ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ                                                   25

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ                                            69

1)           ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                         20

2)          ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ                                                             13

3)          ΤΣΙΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                                 12

4)          ΠΑΡΑΠΑΛΙΟΥ-ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΙΟΥ                                             6

                                                                                                                                                            

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ                                                       34

1)           ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                  20

2)          ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                              11

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ                                                         27

1)           ΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                        19

2)          ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                 3

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                                     72

1)           ΜΑΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ                                                      36

2)          ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                   14

3)          ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                              13

4)          ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              5

                                                                                                                                                            

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ                                                                   10

1)           ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             5

2)          ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                   4

                                                                                                                                                            

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ                                                                      85

1)           ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                 34

2)          ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                          24

3)          ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                13

4)          ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                        3

                                                                                                                                                            

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ                                                       116

1)           ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                 44

2)          ΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                  31

3)          ΤΣΕΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ                                                                       29

                                                                                                                                                            

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ                                                       

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ                                                             16

1)           ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        7

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ                                                       18

1)           ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                    16

 

4. Συνδυασμός «ΦΥΣΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ» 4.070                                           

   ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ υποψηφ. Δήμαρχος

 

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ                                      134

1)            ΓΚΟΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                 165

2)           ΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                            138

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ                                    98

1)            ΓΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                    101

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ                                                       64

1)            ΤΣΙΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                186

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                    262

1)            ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                363

2)           ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                               172

                                                                                                                                                           

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ                                  104

1)            ΣΟΥΒΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                    133

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ                                      179

1)            ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                 205

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                                3.016

1)            ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΜΙΧΑΗΛ                                 425

2)           ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                    360

3)           ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                313

4)           ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                             313

5)           ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                         271

6)           ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                                269

7)           ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                265

8)           ΖΑΡΙΦΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            231

9)           ΓΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                226

10)         ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                               225

11)         ΠΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ                   213

12)         ΞΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                              204

13)         ΣΑΛΙΑΧΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                     195

14)         ΣΑΡΙΓΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                175

15)         ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                              174

16)         ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 172

17)         ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                             162

18)         ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                               160

19)         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                             150

20)        ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                        148

21)         ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       142

22)         ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΩΚΡΑΤΗ                         141

23)         ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                     132

24)         ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                  128

25)         ΦΩΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                    128

26)         ΚΟΥΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                            115

27)        ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                114

28)         ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                                                   112

29)         ΤΣΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                 108

30)        ΓΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                            95

31)         ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ του ΑΝΘΙΜΟΥ                                                     94

32)         ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                     88

33)         ΠΡΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ                                              84

34)         ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                          83

35)         ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                                        68

36)         ΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΙΟΥ                                                                   68

37)        ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                    65

38)         ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                         58

39)         ΧΑΡΔΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                          46

40)        ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                            41

41)         ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΜΙΟΝΤΡΑΓ                                                           39

                                                                                                                                                           

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ                                               213

1)            ΝΤΑΪΛΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     178

2)           ΜΠΕΜΠΕΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ                                                                 136

3)           ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                          95

                                                                                                                                                           

                ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                        

                ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                              3.016

1)            ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                  359

2)           ΦΩΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                  212

3)           ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                   181

4)           ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ-ΣΙΩΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                    170

5)           ΖΩΗ ΦΑΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                         163

6)           ΜΠΙΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            160

7)           ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                   144

8)           ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                  135

9)           ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                 132

10)         ΚΑΛΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                  127

11)         ΧΑΣΑΠΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                           119

12)         ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                              118

13)         ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                            109

14)         ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                              109

15)         ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                      72

                                                                                                                                           

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                                

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ                                         2

1)            ΣΤΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                     0

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΕΛΙΑΣ                                                           16

1)            ΓΑΤΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                9

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ                                                         102

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ                                                         39

1)            ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                   34

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ                                                         

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ                                                                 65

1)            ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                     41

2)           ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                               22

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ                                                 33

1)            ΝΤΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ                                                 12

2)           ΤΣΙΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                  8

3)           ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                              7

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ                                            15

1)            ΚΑΠΕΛΑ   ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                  5

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ                                                      11

1)            ΚΡΥΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                      3

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ                                                    58

1)            ΜΑΛΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                           41

2)           ΜΠΙΛΑ – ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                           9

3)           ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           4

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ                                                       

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ                                               32

1)            ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                           29

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                                           60

1)            ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                    21

2)           ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     17

3)           ΣΙΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         14

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ                                                    

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ                                                      14

1)            ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       11

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ                                                                22

1)            ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                     18

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                53

1)            ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                      42

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                                           54

1)            ΤΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                          26

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              195

1)            ΚΛΑΝΤΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                               92

2)           ΚΑΡΑΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                     37

3)           ΑΡΓΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΡΙΖΟΥ                                                              26

4)           ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           14

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ                                                        31

1)            ΣΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 9

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ                                           7

1)            ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τουΗΛΙΑ                                                       4

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ                                           33

1)            ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ                                                                  19

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ                                                     21

1)            ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                      17

                                                                                                                                                           

               

             ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ                                                         49

1)            ΜΠΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                34

2)           ΝΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                 8

3)           ΚΟΜΠΟΛΙΑ-ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                        6

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ                                                               

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)                                                                       154

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                                    9

1)            ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                        3

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ                                                                    27

1)            ΓΑΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΡΑΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                              6

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ                                                     82

1)            ΔΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                                      53

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ                                                           12

1)            ΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                     6

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ                                                      37

1)            ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                35

 

 

5. Συνδυασμός «Αλλαγή Πορείας»                                            2.575

   ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ υποψηφ. δήμαρχος

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ                                      184

1)            ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 152

2)           ΤΖΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΪΟΥ                                                                           65

3)           ΣΙΜΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                    45

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ                                    146

1)            ΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                  87

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ                                                      

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                    169

1)            ΠΑΠΑΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                         223

2)           ΧΑΧΑΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                 84

                                                                                                                                                           

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ                                 

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                                1.482

1)            ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΜΠΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                       215

2)           ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                               214

3)           ΛΙΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                         212

4)           ΜΠΙΧΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                      211

5)           ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΑΔΟΥ-ΜΟΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                      209

6)           ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                         209

7)           ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                    209

8)           ΚΟΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                              185

9)           ΜΠΑΡΔΑ-ΔΕΡΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΒΑ) του ΕΥΡΙΠΙΔΗ        167

10)         ΑΓΓΕΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ                                                 155

11)         ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                 142

12)         ΚΟΥΤΛΗ-ΡΑΓΙΑ ΜΑΡΘΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ                                                       113

13)         ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                      109

14)         ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                         96

15)         ΑΛΕΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                93

16)         ΜΟΥΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                        90

17)         ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ                                                    89

18)         ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                              86

19)         ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΚΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                           84

20)        ΣΤΕΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ                                                         82

21)         ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                75

22)         ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ                                                       74

23)         ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                 63

24)         ΠΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                        63

25)         ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                  57

26)         ΜΩΫΖΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                                         51

27)        ΓΚΡΟΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                              45

28)         ΤΣΙΓΑΡΑ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                  32

29)         ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                  28

30)        ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                            28

31)         ΑΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                 25

32)         ΓΚΟΓΚΟΥ-ΒΑΝΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                     25

33)         ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                            24

34)         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                            17

                                                                                                                                                           

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ                                               282

1)            ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ                                              213

2)           ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                  125

3)           ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ-ΑΓΓΕΛΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                  87

                                                                                                                                                           

                ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                        

                ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                              1.482

1)            ΓΑΡΔΙΚΑ-ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                     320

2)           ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                       182

3)           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ-ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                    171

4)           ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                     124

5)           ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                92

6)           ΠΛΑΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                            68

7)           ΓΙΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                               64

8)           ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                    60

9)           ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                         39

                                                                                                                                           

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                                

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ                                        

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΕΛΙΑΣ                                                           24

1)            ΔΕΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                                            23

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ                                                        

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ                                                         88

1)            ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                             53

2)           ΠΙΝΑΚΟΥΛΙΑ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΓΑΘΗ του ΗΛΙΑ                                         22

3)           ΑΠΟΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                           9

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ                                                          54

1)            ΒΑΪΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                           37

2)           ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                16

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ                                                                 49

1)            ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                       29

2)           ΤΣΙΒΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                               17

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ                                                 52

1)            ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                 35

2)           ΚΟΥΦΟΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                     16

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ                                           

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ                                                      87

1)            ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           38

2)           ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ                                                  37

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ                                                   

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ                                                       

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ                                               27

1)            ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                           18

2)           ΣΚΑΠΕΤΗ-ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                             4

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                                           37

1)            ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                    18

2)           ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                         12

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ                                                    

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ                                                               

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                15

1)            ΝΙΖΑΜΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                           9

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                                           134

1)            ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                  45

2)           ΖΟΥΡΤΟΥ-ΧΑΣΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    30

3)           ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ                                                              24

4)           ΓΚΟΥΤΣΙΑ-ΝΤΕΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                    11

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              117

1)            ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΥ-ΑΡΓΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                        49

2)           ΡΕΝΤΖΙΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                     46

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ                                                        104

1)            ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                              61

2)           ΒΛΑΧΟΘΑΝΑΣΗ-ΤΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                      16

3)           ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                       10

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ                                           27

1)            ΜΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              17

2)           ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                          8

               

             ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ                                            19

1)            ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                             11

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ                                                    

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ                                                       18

1)            ΝΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ                                                                  15

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ                                                                25

1)            ΨΥΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                   25

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                                   

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ                                                                   

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ                                                    

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ                                                           18

1)            ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                                            15

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ                                                      35

1)            ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                       34

 

 

6. Συνδυασμός «Τρίκκης Πολιτεία»                                          1.833

ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ υποψηφ. δήμαρχος

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ                                    95

1)            ΚΟΥΦΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                             120

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ                                                       31

1)            ΝΤΕΛΛΑ ΕΛΕΝΑ (ΕΛΛΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                  116

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                   

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ                                  37

1)            ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                   142

2)           ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                  119

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ                                      97

1)            ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                              72

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                                1.318

1)            ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΒΑΙΟΥ                                                                  316

2)           ΚΛΕΙΤΣΑΚΗ – ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                      302

3)           ΛΑΣΔΑ – ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               223

4)           ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                 128

5)           ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                     119

6)           ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                94

7)           ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                  91

8)           ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ                                                        87

9)           ΜΠΡΟΒΑ – ΜΑΪΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   78

10)         ΤΣΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                      76

11)         ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   75

12)         ΔΗΜΟΥ – ΣΚΟΥΦΙΑ   ΜΙΧΑΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                         70

13)         ΒΑΓΕΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                    68

14)         ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                64

15)         ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                 55

16)         ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                      53

17)         ΝΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                 52

18)         ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                    49

19)         ΜΑΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                   49

20)        ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                46

21)         ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                         45

22)         ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΙΜΗΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                  43

23)         ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ                                                                    42

24)         ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                   40

25)         ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                   38

26)         ΣΔΡΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                    38

27)        ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                          36

28)         ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                   36

29)         ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                35

30)        ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                              35

31)         ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                      33

32)         ΣΚΟΤΙΔΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                               33

33)         ΖΗΚΟΥ – ΣΙΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                             29

34)         ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                 29

35)         ΤΣΙΑΟΥΣΗ – ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                              29

36)         ΣΧΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                   26

37)        ΚΑΜΙΝΙΩΤΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΘΩΜΑ                                                             25

38)         ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                              25

39)         ΚΑΤΣΑΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                  22

40)        ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                            20

41)         ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                16

42)         ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ – ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         15

43)         ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                              11

                                                                                                                                                           

                ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ                                               199

1)            ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                         144

2)           ΜΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ                                                               59

                                                                                                                                                           

                ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                        

                ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ                                              1.318

1)            ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                   344

2)           ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 144

3)           ΠΛΕΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                   101

4)           ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ                                                              79

5)           ΞΑΝΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ                                                                  78

6)           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                       68

7)           ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                           67

8)           ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                    65

9)           ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                      60

10)         ΡΕΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                               43

                                                                                                                                           

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ                                                                                

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ                                        

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΕΛΙΑΣ                                                          

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ                                                        

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

               

             ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ                                                           23

1)            ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        18

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ                                                         

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ                                                                

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ                                                 4

1)            ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ                                                   1

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ                                            34

1)            ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                         30

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ                                                      34

1)            ΤΡΟΥΠΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                        28

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ                                                   

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ                                                       

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ                                              

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                                           42

1)            ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                            24

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ                                                    

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ                                                               

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                44

1)            ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                      24

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                                          

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ                             

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ                                                        74

1)            ΣΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ                                                    55

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ                                          

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ                                          

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ                                                    

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ                                                      

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ                                                                19

1)            ΓΚΑΝΤΖΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                       12

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                                   

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                                                                                                                                                           

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ                                                                   

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ                                                     74

1)            ΘΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                          39

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ                                                           29

1)            ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                       27

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ                                                     

(δεν ανακηρύχθηκαν υποψήφιοι)

 

Αφήστε το σχόλιο σας