Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Καλαμπάκας Reviewed by Momizat on . ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Χαρτοπούλου Περιστέρα (Πέρυ) του Μενελάου ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΠΡΟ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Χαρτοπούλου Περιστέρα (Πέρυ) του Μενελάου ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΠΡΟ Rating: 0

Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Καλαμπάκας

Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Καλαμπάκας

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

Χαρτοπούλου Περιστέρα (Πέρυ) του Μενελάου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Καψάλης Απόστολος του Νικολάου

 

Εκλογική Περιφέρεια Βασιλικής

Καραμίντζιος Γεώργιος του Χρήστου

Κώτσιας Μιχαήλ του Γεωργίου

Μαντζάνας Δημήτριος του Νικολάου

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυμφαίων

Κλείτσας Αλέξανδρος του Νικολάου

Λύγδας Νικόλαος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Καλαμπάκας

Ανανιάδη Αθηνά του Ευριπίδη

Βλαχογιάννης Νικόλαος του Γεωργίου

Δήμου Σοφία του Δημητρίου

Θεοδώρου Ιωάννης του Θωμά

Θεοδώρου Μαγδαληνή του Γεωργίου

Κακαγιάννης Δημήτριος του Βασιλείου

Κουμπούρα Αναστασία του Κωνσταντίνου

Κυρτσιά Χάιδω (Χάνα) του Γρηγορίου

Λυρίτση Χάιδω του Δημητρίου

Νάστος Βασίλειος του Στεργίου

Νάστος Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Παππάς Βασίλειος του Σπυρίδωνος

Πολύζος Επαμεινώνδας του Ιωάννη

Πολύζου Μαρία του Δημητρίου

Σαράντη Αθανασία (Νάνσυ) του Κωνσταντίνου

Τσουκαρέλης Σωτήριος του Κωνσταντίνου

Χαντόλιας Γεώργιος του Σωτηρίου

Χελιδώνης Σωτήριος του Χρήστου

 

Εκλογική Περιφέρεια Χασίων

Ζιώγας Θεοχάρης του Λάμπρου

Ούρδας Παντελής του Αποστόλου

Τζίκας Χρήστος του Δημητρίου

Τσέλιου-ΔΗΜΟΥ Σοφία του Γεωργίου

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Δημοτική Κοινότητα Καλαμπάκας

Γκόρα Ιωάννα του Χρήστου

Μουλά Κυριακή (Κέλλυ) του Νικολάου

Νάστος Χρήστος του Στεργίου

 

Τοπική Κοινότητα ΑγναντιάΣ

Ζήκος Χρήστος του Νικολάου

Τσέκλημας Απόστολος του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ

Αργυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Θεόπετρας

Γάτσια Ανθή του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Καστρακίου

Χουτέας Βασίλειος του Θεοφάνη

 

Τοπική Κοινότητα Κλεινού

Μούτος Ιωάννης του Αθανασίου

 

Τοπική Κοινότητα Κονισκού

Κλείτσας Νικόλαος του Αλεξάνδρου

Τοπική Κοινότητα ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ

Huisman-Παπανικολάου Agatha MATHEA CATHERINA (Αχη) του Albert

Τοπική Κοινότητα Φωτεινού

Δημουλά Ασπασία του Αθανασίου

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος

1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Ασπροποτάμου)

2 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
1) ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Bασιλικής)
2) ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΖΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Bασιλικής)
3) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Bασιλικής)
4) ΜΠΑΚΑΣΗ -ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΗΛΙΑ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Bασιλικής)
5) ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ – ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Bασιλικής)

3 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
2) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
3) ΑΥΓΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
4) ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
5) ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
6) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
7) ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
8) ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
9) ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
10) ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
11) ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
12) ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
13) ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
14) ΣΙΝΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
15) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΤΖΕΛΙΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
16) ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
17) ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)
18) ΧΑΪΤΑΛΗ – ΜΠΟΖΟΒΙΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαλαμπάκας)

4 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ
1) ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαστανιάς)
2) ΝΤΡΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Kαστανιάς)

6 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
1) ΒΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Μαλακασίου)
2) ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Μαλακασίου)

7 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΦΑΙΩΝ
1) ΛΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Τυμφαίων)
2) ΜΠΛΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Τυμφαίων)
3) ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Τυμφαίων)
4) ΣΤΑΜΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Τυμφαίων)

8 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΣΙΩΝ
1) ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Χασίων)
2) ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Χασίων)
3) ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Χασίων)
4) ΤΡΕΛΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (εκλογική περιφέρεια Χασίων)

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΒΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ

TΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΚΟΥΒΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΑΒΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ
1) ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2) ΚΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΔΑΝΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΜΠΑΡΜΠΑΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΦΛΕΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΝΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΖΥΓΟΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΘΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1) ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΒΑΛΛΑ – ΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΩ του ΑΝΤΡΕΑ
2) ΚΩΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΑΜΠΟΥΡΕΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ
1) ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
2) ΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΙΝΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

1) ΒΟΥΡΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΤΗΜΑΤΙΑΣ
2) ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

1) ΜΠΑΚΑΛΗ-ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΟΙΚΙΑΚΑ
2) ΜΠΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΣ
3) ΝΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΧΗΜΕΙΑΣ – ΕΡΕΥΝΗΤΗΣ
4) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

1) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
2) ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
3) ΒΛΙΩΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΣΥ
4) ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ
5) ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
6) ΔΡΟΥΓΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ- ΑΠΟΦΟΙΤΗ Π.Τ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
7) ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
8) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΔΑΣΟΠΟΝΟΣ-ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
9) ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
10) ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ
11) ΜΠΑΝΤΕΚΑ-ΝΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
12) ΜΠΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
13) ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
14) ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
15) ΝΑΚΗ-ΚΟΣΒΥΡΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
16) ΝΤΡΟΥΓΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
17) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
18) ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ     Ν.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
19) ΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
20) ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ
21) ΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ
22) ΤΣΑΦΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΧΟΥ
23) ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΑ
24) ΦΡΟΣΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
25) ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΑΕΔ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ

1) ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ-ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2) ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΓΕΩΡΓΟΣ
3) ΤΑΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΔΑΣΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ

1) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟ ΞΥΛΕΙΑΣ
2) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
3) ΝΤΡΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΕΚΔΟΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ

1) ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
2) ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
3) ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΦΑΙΩΝ

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ- ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2) ΜΠΛΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ ΟΙΚΙΑΚΑ
3) ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΣΙΩΝ

1) ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2) ΓΚΟΥΛΙΑΦΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
3) ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΕΜΠΟΡΟΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
4) ΜΑΝΘΟΥ-ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΠΟΥΛΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
5) ΝΤΕΡΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
6) ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΑ
7) ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ
8) ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

1) ΚΑΜΠΟΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
2) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΣ- ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
3) ΚΑΡΑΚΑΝΤΑ-ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
4) ΜΠΡΕΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
5) ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗΣ- ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ- ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
6) ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

TΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
1) ΑΥΓΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΟΙΚΙΑΚΑ
2) ΧΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ

1) ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΣ
2) ΣΚΟΔΡΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
3) ΤΡΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4) ΦΛΩΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΗΛΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ

1) ΓΚΟΥΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2) ΖΙΩΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
3) ΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΤΗ- ΚΛΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΟΙΚΙΑΚΑ
4) ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ – ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΗΔΟΝΑΣ

1) ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ

1) ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
2) ΣΤΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΚΑΒ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

1) ΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ
2) ΝΤΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΑΣΕΡΓΑΤΗΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ

1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
3) ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
4) ΤΣΙΑΠΑΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΑΓΡΟΤΗΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΡΑΣ

1) ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
2) ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ
3) ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ

4) ΡΩΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΕΑΣ

1) ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

1) ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
2) ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ
3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΑΒΑΣ

1) ΓΚΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
2) ΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΥ

1) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΣ ΗΕΕ
2) ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
3) ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
4) ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΗΓΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ

1) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ- ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΥΚΟΜΗΛΕΑΣ

1) ΛΑΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΕ
2) ΝΤΑΦΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΒΑΣ

1) ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
2) ΚΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ
3) ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ
4) ΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ

1) ΓΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΟΔΗΓΟΣ
2) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
3) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΠΛΕΥΡΙΟΥ

1) ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΡΓΑΤΗΣ
2) ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
3) ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΤΕΧΝΙΤΗΣ
4) ΤΣΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1) ΚΟΣΒΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
2) ΤΣΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗΣ

1) ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΔΑΣΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΗΣ

1) ΞΑΝΘΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΝΕΡΓΗ
2) ΡΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΣ

1) ΚΟΥΒΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
2) ΠΕΤΣΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ

1) ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
2) ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

1) ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΟΑΕΕ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΚ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ
2) ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
3) ΜΑΛΑΤΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4) ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ- ΤΣΑΓΚΡΑΣΟΥΛΗ ΕΡΑΣΜΙΑ (ΕΡΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΤΟΥ

1) ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ
2) ΡΩΜΟΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΝΟΥ

1) ΚΩΣΤΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ
2) ΣΑΛΤΑΠΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
3) ΣΤΑΤΗΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ
4) ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥΧΟΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΣΚΟΥ

1) ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
2) ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΛΟΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Δ/ΝΣΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
3) ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

1) ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
2) ΤΕΓΟΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ

1) ΜΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2) ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

1) ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
2) ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑ

1) ΘΩΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ
2) ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ

1) ΠΙΞΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΤΟΝΕΡΙΟΥ
1) ΡΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΕΛΙΟΥ

1) ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
2) ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
3) ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ ΓΕΩΡΓΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΕΡΑΣΕΑΣ

1) ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ
2) ΧΟΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΝΕΙΑΣ

1) ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΙΑΣΩ
2) ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
3) ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
4) ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΘΟΒΟΥΝΙΟΥ

1) ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
2) ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

1) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΖΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2) ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ ΕΠΙΠΛΩΝ
3) ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
4) ΣΙΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ- ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΓΚΟΥΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2) ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΣΔΕ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΗΣ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
2) ΠΑΡΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΘΩΜΑ ΑΓΡΟΤΗΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΘΕΑΣ

1) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
2) ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ

1) ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΙΚΗΤΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ
2) ΠΛΑΚΙΑ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
3) ΣΚΑΡΛΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΕΠΑΡΙΟΥ

1) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2) ΤΡΙΜΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΟΥ

1) ΓΕΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΥΓΟΝΑΣ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΡΟΤΗΣ
2) ΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΑΜΠΟΥΡΕΣΙΟΥ

1) ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
2) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥ

1) ΜΑΓΓΟΥΦΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ
2) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ
3) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΙΚΙΟΥ

1) ΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
2) ΤΣΙΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΕΑΣ

1) ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΙΚΙΑΚΑ
2) ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΑΣΕΡΓΑΤΗΣ
3) ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
4) ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

«Όραμα και Δράση …για το Δήμο Καλαμπάκας»

ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)

1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
3 ΜΠΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΖΥΓΟΛΑΝΗ-ΚΑΡΝΕΖΗ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΚΑΡΑΚΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
8 ΚΕΡΑΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 ΚΛΙΑΦΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11 ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 ΚΤΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
13 ΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
14 ΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
15 ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
16 ΝΤΑΦΟΥ-ΜΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19 ΠΡΙΟΝΑ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
20 ΠΡΟΥΤΣΟΥ-ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21 ΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22 ΤΑΛΑΡΗΣ-ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
23 ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΗΣΗ
24 ΤΡΙΜΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
25 ΤΣΑΝΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
26 ΤΣΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
27 ΧΑΪΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΔΑΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΠΕΝΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΡΟΤΣΙΟΥ-ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2 ΝΑΣΟΥΛΑ-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΦΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΓΚΑΡΑΜΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3 ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΝΙΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΣΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΓΑΖΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΖΗΣΗ
3 ΜΑΤΗ ΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΜΕΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5 ΜΕΜΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΡΙΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΖΑΪΜΗ-ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4 ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΖΗΣΗ
3 ΚΕΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2 ΚΛΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΥ-ΣΤΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΤΖΙΚΑ ΝΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΗΔΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΜΠΑΖΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2 ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΤΡΙΜΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΟΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΚΑΚΚΑΒΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΔΕΛΗΤΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΖΥΓΟΥΡΗ-ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3 ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΑΒΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΛΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΥΚΟΜΗΛΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΤΖΕΡΕΜΕ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΒΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΜΠΟΜΠΟΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΟΥΜΠΟΥΔΙΕΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΠΛΕΥΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2 ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΛΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΖΙΩΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ
4 ΠΑΠΠΑ-ΠΡΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΒΟΥΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΠΑΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΔΑΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΩΤΗ ΕΛΕΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2 ΣΚΟΥΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3 ΧΟΥΧΟΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΚΟΙΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ
2 ΧΕΤΖΑΚΗ-ΣΙΑΧΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΖΗΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΕΛΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΕΡΑΣΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΝΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΘΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΘΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΣΙΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΕΠΑΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΓΚΑΓΚΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΙΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΚΟΣΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3 ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
4 ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

“ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ”
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

1 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΤΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ- ΜΠΑΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΑΝΤΥ) του ΗΛΙΑ
2) ΚΕΡΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΛΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΠΑΠΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2) ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΑΔΑΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6) ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗ – ΨΑΘΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
7) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8) ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9) ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
10) ΖΓΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12) ΛΑΝΤΑΒΟΥ-ΜΠΟΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13) ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14) ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15) ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ-ΠΕΛΤΕΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16) ΜΠΕΡΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
17) ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18) ΝΤΑΦΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
20) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21) ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22) ΠΡΙΟΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24) ΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
25) ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
26) ΤΖΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27) ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΖΑΛΑΒΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

5 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3) ΚΟΝΤΟΤΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

6 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΧΑΪΔΩ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3) ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΦΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΑΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2) ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΚΟΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΣΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΑΜΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΜΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
5) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7) ΠΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8) ΤΣΙΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΓΑΤΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΤΣΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4) ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5) ΜΠΑΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

TΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ-ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΤΟΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2) ΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3) ΠΙΣΣΑ ΡΟΪΔΩ του ΙΩΑΝΝΗ
4) ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΗΔΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΖΩΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2) ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΒΟΥΤΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΛΙΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΚΟΥΛΙΑΦΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
3) ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ
4) ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2) ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΛΙΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4) ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2) ΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΝΤΕΛΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3) ΤΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
4) ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΑΒΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2) ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2) ΝΤΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΣΙΣΜΑΝΗ ΖΩΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ
4) ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΚΟΥΤΣΟΘΥΜΝΙΟΥ ΝΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
2) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΥΚΟΜΗΛΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΚΑΨΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ
2) ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΒΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2) ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΠΑΝΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2) ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΤΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4) ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΠΛΕΥΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4) ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΛΑΜΟΓΙΑΝΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΦΩΤΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2) ΧΟΧΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΓΑΤΣΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2) ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΛΙΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΜΙΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΜΗΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΣΟΪΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΠΙΣΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΦΑΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΒΕΛΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΙΤΣΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΚΟΚΚΟΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4) ΛΟΥΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΤΕΓΟΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΜΥΛΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΤΣΑΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2) ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΓΕΡΟΜΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΤΟΝΕΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΡΟΥΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΡΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΕΛΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΛΙΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4) ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΕΡΑΣΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2) ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΝΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΜΠΑΣΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3) ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΤΑΣΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΘΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΚΟΥΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2) ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΦΑΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2) ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΠΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2) ΤΑΣΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΘΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΒΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2) ΣΕΛΙΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2) ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3) ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4) ΣΙΟΥΠΕΡΗ – ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΕΠΑΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2) ΤΑΡΑΤΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΥΓΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΑΜΠΟΥΡΕΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΚΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΠΗΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3) ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4) ΣΑΚΚΑ ΑΓΟΡΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΙΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

TΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2) ΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΜΑΡΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4) ΜΠΟΤΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή