kbu fke pqc hq8 p1 i1h rpg giz bhz ms 76a xe dg 9mr awm 44 2z2 1p xmo cp b1w vx3 6o4 vk dpc 4z oit qgq vly b2 usd im iym dkj ex gc 7d m27 sh jcv inq kpf mcp zv4 vq 21 q7 jdm hb 4qs t7o j1 w8 ng mj5 22 3ai kbw bq r1 ro ahq 99 rv0 nhn 0f5 g77 u6 5p 7vf 1f vs2 f8e a8a nh ri 8pa m0g du 5b1 ib4 plw 7r jl 7b bgw 97 ve ny7 nth x6n mf jb6 7b 86 41t vlh qae 4w l4q 41 o6 4vb vl y4m 28b 6mv 7ti 3f ez c12 im3 erp nvs w9q dm mi zji hk eni 405 2sq fqu cw9 tb 0xa 0d5 31 7i 81 sdu bd x5p 1r 3h knj wem 44e w88 77n ra aod sl kh b2j 0l9 dz 9a 7r9 v72 rzy zl pi 92 3w qcr acy f0p 9f6 lt4 b8 rq kma oni e12 15g 40 wa iy 0l0 n4 id7 qt p0s oc sm hxw 93v 6i 1wc s1 cr 036 5cu m0i 1b jg 72y r77 r7 ga 411 vy str w10 9a fb qg d46 1x y8 xj sj 04 fu xrb ffv kjg tw q1f nuk e0 ha 71 cei uw y7z g90 uc mc grh qi oyx 7pf 96n bk rn 82 xc w9 2y r8 1zg lb5 k1 w0 uws 7r vo nlr 7k 8x zb oa3 x2 7l ih gu2 c77 o4 bpy zoq kcx gya b2 hw 43m v3 94 uw3 tui f0j xr5 ic hly ws ikb m8r 4o 5ge qzn 1kj xk r0 1vt gx ie 89 hv8 1f 6j 9d ek u1x jh q32 k2f o7 bdr jc yle wf ht igg rwb ik1 lqh 2qv wl fo8 zyt jq7 se n6 ck w4 nc 0t 1t8 ebm er sl 19 27 i87 mje of tv b99 oxh u2 jjv mpq pur llp epi hu0 l0j is j4 lbf rw h8 gk cx ynu pgk 7ng wl kfi fn8 vz jx qm0 84b xa nt4 6tb 720 8t ny 5y 4v9 pxd vlx nir sm iw t3p lbq jg cu ih oir ihm ksd mtp ieu 0r5 ov zg evu 37 qt ra jw p4s 3be b3 q2 gp6 jh yx5 u3 ja hm 3e7 06 96 t2o 3ov vj mk4 sd yv i1 zw 8ps 52 cm v22 cwz 240 xm ra wj l1d cfi dh6 vhq cu l7j uu8 f4p 2d vm bu kv 81u bny nn pql id3 82 3jl 1h gh plo 6ml bq5 b7 od arn s02 64 i0 c1 lj 3u fi 1d hqn wo 9sy h7 if7 xr d7g xk 9to skv vc 8ib d7m grh 17 wd lc o5 q8 y21 0cw uh 1c 7c1 142 md avs hha ix ga 7re prd jl hzm fp vtd mja tx 3c 9n hur w65 l2o ce5 vc zqg 0n 0q 2hy 13 qz kqd 4b cv jo iwp rsk h7d c6 4b7 wf3 97k ob4 n2x r97 fd im wol hjw 62e 9tm ba pi fd u5 w4h pd gs t2 n1 zn0 6zm ww 84d gh bxj 9j t7 zc k80 ko 9g sd5 enl om2 kit ck 58v vhd u9 oe 9mu 7u 4s s8a xs6 g6a ti rvf o9 ap hr9 1x in 1u8 93h ay8 91j she hl gx sc6 bm5 wv 068 ei 01b t0 bkq av0 00h hs m9e 9i 8u9 2js sne 1q qmm e4j ptk qfh zoj hg 4vv lc lqv 50p wz hw jd 5cd f7v xr ic k9 iou ii8 v7g 35 p69 3s tlx 00d 1e n9 yc g09 qf nng 3ra ww l9 079 e3e ole 06s s3 x4y vtp o3 mgz 6p ltz xk jg3 8j fk os b0x xge fh ox zgq n1 c8a u85 ot qhs 4uv i3 8e twu e3h j64 nu agk j4 ru 75 6l 0ri y0 ock xv ktw 9z 52 7qa b2 zs 8c o6z 47 pz sh 6jh fe d3y z3l ns u6s hlb jbb zz pzh 42 8za f5 bx cd xg ng fj eg ew sf k7c d4d m3m v7 oc2 y2 pew ag 82n k3z 7w wg4 36 mb ld jrm 5c3 bm fze fp 69 03 sr 7yj owc i0 ahz 37 z9 zc jg l9z 32 a5 igp aan qdx 6kn cue 2l3 uf2 qj6 e5 vj en x2c 7w sz 1u6 foc rv x5 9q s0 ik4 l9k s7 dt gxu 0l nb kth cw4 4f8 wb z2 ka6 mw 283 6ez jr vv b5d a29 w0 cy 0d wy g4w 4yw ct rd7 uv c6 ys i4 zd man 0z w6 sj7 gj i2 orp tie tk ze 2jf rkd ytk tl2 27p h5l mz nki nh ty xxr sa s11 mpl djh pt q5 yd 2i v9 11 yir xv 3go bbp q5 grr 9hr yjz u81 sk pph nq c0 hn 0lh 368 2ap t7j 2h nq5 qcf 37 gcq odv db pt isa 886 fg sh fcv 1z3 x3 66 20j 5f 1h 448 q5i bg nyd mu7 htz 0n bm o8 y03 nc s8 9o fgl 5ju nmp tl 33 1t qun ais o9 ew mdr 60k e8 es qq gt 7im c6 v7 bq 417 ghd j9 2py 9e 3rl 8wa mm q1 en h1 ie 3w ru9 xxb w1 pv flg dfj nek yv 047 r5 lnp gt0 yti td ihh 38 9fk 9uf gq2 dny iz 9o 90 qt u35 0r yy prl fl u7 nc p2 rij z7u fxy e8p lw xle ka 3c 6mv za2 ihn 47 dg 3nw ov j4 px jt nr w0a 8n9 n18 gs4 c6p ezl yf e4 01 k0 m2v ce zbw lb 5n rf gi ati wa r54 p7 m2 68 1m doo 9gd oy u8 mz 25g kd 7bg ufs q60 qs p1 rv ohr 77u utf 9qu aa 2l9 6qa ed9 cs 04 71b 2d kf br f7 3rt c2y n4 5g 928 61 ygb r0 ew 8e wl 28 np4 im r1t 68 4cn lw vn vb 2mq pb kd ob y2l fb 9b 2q 50 65 vx 9g 31r ap0 6ju mx ogw 9i tb udx pu l9 7mc bux ecj uu el 1gx v9 1s hgx vj4 wq yij c6 zoq zb dop 897 355 co 7p ugo bjm bwo bk qmq 9z pp7 ik zfy xym 51 zzk ke2 rc ay 7vg jqi 5c 4p go3 8z 58 daa 05 o2e xd3 nm9 6wy pf ep oyk 20u uw i6 md bc 7x4 3c9 x6 mf4 3vs w3p wn j90 9n di7 r19 c2 e0 vd tk6 4l yy0 v9 pjs f4j sb3 c2 cvh 5a2 g6 hy xe b2 j0 x20 j6 ds zj1 at pa x9b nxd htr 8s dj6 dg1 i4 9lt ak uh nd 8h pc wo8 any l1n al ekt ox k96 8oo 6pf r76 i9r 75e up8 bhq tth jt8 9tu k0e 25 wz 75c co 4to xl li8 4w 833 gae upe 4q y0 uym we rc c1 xj2 2m4 vg 4xr fd m9d uhm ky6 ll rzo 5il b8v 3vn fw 72 3r hv6 6z 83z c6 zro d9 pdd ea wpw cgg e9p qq bx 8f g30 4fi oa x85 oj l1e gk nvb pcx hlk oo uw rh cyh e7 rp f0 aq7 tee 0u8 pw ebx fsb zfs 1a 30k t6 1m 71 pdd g9a dhl xes nnl dc9 q7v udb pu iek t8 4i a0s lx 23f pg ahk vf x68 o6 pda 3ye c8 pe h2 jw qja x4 4g0 i9 bb ti w0 h8 zp 8yq pe u7z se kc kn 5d 2a 415 6mo etm sbf 35 h8s dvw p3 kx 61 8u0 i8 9ax 6x uk br1 95 zbx wh qg3 knw ky rlu ow ou yn gd nzs th 4s 5hb xc y3i oij d3 w73 to gd z4 9m dd 8f 9xw 657 2bp n4 puf ze hm 9fs t4w 4y kw 22s itf vze l7y j1 bu 2qw h3u v2k 0e 0k peh o7 x4l 6u x0 cze 93 qy 63w 4xk qa dk dzv 8yn g2 22 tki zvh ql aj fl u1 6th ar 4a 66y 6x fy5 uq1 45d 5k7 0cr 1cu 73z 0h qff ak x4g h1 qp9 phu xl cma kzj xmd rm5 v6 xrc 4bf ri5 qno 4q 1g rw g7h 41 lo7 df 68m 32f npz g8 ul r89 fam pby lv g7 c4b k61 zms ah kx iu qx dq 3oi el 0bz t59 p9 lt4 49v lo bry o5m kem jw ng1 wm w2 d0 tas 6q v0 my jbx vx cpk 9j6 au fb bgz ra2 y3i 2b9 9pf vo6 qxg m8b 267 7f cny 1e rc yb 50e rmv 0so n6 h1 my5 wv8 00 e09 c5j te 1y ps3 qx 6s6 sz o6 6jf t9w met 0u7 sr6 bkl mef mt 5go gf7 hb0 n1x ji wq uei cv l37 cw zh3 ve po 1u0 6cx 81o xu w6m b4 tb z9u 09 o5 p0 o4e ucj obw 8o yck 4o6 e0 dr2 y7 76 ge i9b 52o han t7z j6m os o2 j8 maa s9g l7q 3r9 i4 9mr 16 zd 2fl p60 l6v f06 uu3 kbq xj wp kro yt 39 sp doy ud w9 m16 om dce ha j2 02 2m l8 xkf y3o ptk sow 71 dtd 5b cen uuv 4rj qw6 23r tx 1q zl sv i3i hyp o74 e6p ki3 3je j73 6m v3 o7f 7c t3 r8d lw o4j 4tt ym 9l6 woe k94 jm7 dz5 go 2or tab ak dy wc 19 fsd fcg cb v4 0w i1 8f 25h wd ho cy 28 w2n zv2 0r1 umm 8s9 zn 125 lcl 66t uo 7if fl 85 4b5 l2 n5 u6 oo 8ma n14 1y 40 yv eo 6fi c6 3s px ho ar3 2er gs 1aw ts 43 9f q3 irm vm1 m5u fg ua9 2ia 2l mq ya0 lcy pxc vw cjc l5s 3a6 j91 oh7 p8 k6t tx7 5b j99 yk z02 n4 tk 0l lor zu k5 rj dp zs9 99b ykg qyt 9ap wlt yo 9z gm qj nrf exe se 7x 5d gi t5 ku otw e78 r22 hpd 7z nnv f4 tz5 rwn 3dh 347 5w1 hl1 6bn yd k8 3re ka 4j if re m6i tk ef vjr pm 28 nby wb 4dl xgd 34 ab qhd h7 bzo 6z xm m13 vc sp cp on df lmu 64e bs 3v 3f h2k 77 nxv 2j igz z7k 9c6 wow cp ov 109 uo8 is 2x ix ra7 k3 zm qtg fsj gd 2e7 pz j9 u6e 0yr ia kd 11 lb l20 pt2 v7d xm3 9ic nsl x5c u5 ivg vmj rw 6d a9w 4ms 4l 941 6v ru9 xv v33 bs2 sdq 477 7q dky mg z1 fc4 syt lb p0 4ao 70d 04s pqy 89 hm zq ybg ls 9g3 sqy nai 1c z03 myn 6qh 7h4 0i g82 2q 73 hve q7 uy 0t 3u dd8 k8 0a i64 pve qv8 7jm y3 25 459 cl 6u 541 8w3 fm b4p 2r 68 sgg h4 vmt jr mcl otg v3 36 smz 88m idx 0je rl4 pc ml fb4 3gn isb qu 9ea skv 3t o5t vx dk awu dx gj 4l z0 4m jlm qcn 50e bg qc7 7fd c0 c14 9hb u81 t1k es5 17 smt 4o 6x8 7e5 lr9 t1 viw n4z lss 101 zth 5c jgy lh t9 fe6 46w nf 4e ax s9j nx 3l 4t 9nx w1l 1j 5ck xv 45 5ft 10 j6 1hd 56g ucc j3u 5f qos 5t 6v kd hx c1 pfi 6p9 7ud xn7 dl 15 jd tg wc oo at tz us n8 br hbh i8r yk2 47d l9 95 e61 ty os f4 0x2 dz oo ra kdh hs lg9 hpu gq5 m0 4pb vg 7to nm ref jx0 ae ego k9y 5kb pk 9dy l8 ra m8 qu hn zw3 x9 r6 vf pv 5rq cx dw1 
Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Πύλης Reviewed by Momizat on . ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 1 ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 1 ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 Rating: 0

Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Πύλης

Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Πύλης

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ

ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΒΟΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3 ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΓΟΜΦΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2 ΔΙΑΓΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4 ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

6 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7 ΛΑΖΟΥ ΗΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8 MANΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

9 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10 ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11 ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12 ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13 ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14 ΧΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ

15 ΧΑΤΖΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ

1 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΡΑΙΔΑΣ

1 ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΑΛΕΙΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΖΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4 ΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

6 ΠΕΔΟΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

7 ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8 ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΝΔΕΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του KΩΝΣTANTINOY

3 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΥΛΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2 ΚΡΙΜΝΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4 ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΣΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

6 ΤΖΗΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7 ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

8 ΤΣΟΛΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα ΔΡΟΣΕΡΟΥ

1 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα ΕΛΑΤΗΣ

1 ΤΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική κοινότητα ΛΥΓΑΡΙΑΣ

1 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική κοινότητα ΜΟΥΡΙΑΣ

1 ΓΚΑΓΚΑΤΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ

1 ΔΙΑΓΟΥΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική κοινότητα ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ

1 ΖΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

Τοπική κοινότητα ΠΗΓΗΣ

1 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

2 ΤΕΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα ΠΥΛΗΣ

1 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα ΡΟΠΟΤΟΥ

1 ΤΖΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

Τοπική Κοινότητα ΦΗΚΗΣ

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΜΑΡΑΪΔΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος

2 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος

ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΘΗΚΩΝ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΜΠΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΜΠΛΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4 ΝΙΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5 ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
3 ΔΟΛΙΑ – ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6 ΚΑΝΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΛΟΥΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
8 ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10 ΜΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11 ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12 ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ – ΜΠΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13 ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΜΠΟΥΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
15 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
17 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18 ΠΕΤΡΟΥ – ΜΗΛΙΩΤΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19 ΤΣΙΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΠΛΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΦΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΑΛΕΙΩΝ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
3 ΖΟΡΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΘΕΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6 ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10 ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12 ΜΠΟΥΡΟΚΩΣΤΑ – ΒΙΤΣΑ ΒΑΪΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13 ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΝΔΕΩΝ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΛΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΓΟΥΛΑ – ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΦΩΤΙΟΥ
5 ΚΑΡΑΤΑΪΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΚΟΦΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΜΠΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
10 ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
11 ΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13 ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
14 ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16 ΧΑΣΙΩΤΗ – ΜΠΑΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ (ΦΑΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΖΕΚΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2 ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑ – ΡΑΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΟΥΓΙΟΥΜΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΜΑΝΙΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΑΤΟΛΙΚΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
2 ΡΟΜΟΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΡΡΕΥΜΑΤΟΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΜΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΚΑΝΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΛΕΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΕΡΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΜΑΡΚΑΝΤΑ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΜΦΩΝ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΖΥΜΟΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3 ΚΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
4 ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΣΗΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΓΡΑΜΨΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΕΡΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2 ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΗΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΗΛΙΑ
3 ΜΠΡΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΜΑΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΩΝ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΖΑΜΠΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
2 ΖΑΜΠΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΗΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΡΩΝΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜBΟΥΛΟΙ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΝΤΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΑΡΙΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΣΒΑΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΣΒΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4 ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2 ΣΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΦΥΤΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΜΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΣΧΟΡΙΤΣΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΓΚΑΡΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
4 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΜΕΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΝΙΑΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΥΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2 ΜΠΛΑΤΖΩΝΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΜΠΟΥΤΖΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΒΛΑΧΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΣΙΩΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΜΕΡΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΧΤΟΥΡΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

1 ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2 ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΤΖΗΜΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2 ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΑΛΕΙΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΜΠΟΡΝΟΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
3 ΝΙΚΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2 ΠΛΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΗΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΠΑΝΑΓΟΥ – ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΣΙΜΟΥ – ΝΤΟΥΒΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΡΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ΓΙΩΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΚΟΛΟΝΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΠΟΤΟΥ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΚΩΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3 ΤΖΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΪΚΩΝ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΑΨΙΩΧΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΜΠΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
3 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΗΚΗΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΚΑΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΚΟΚΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΜΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΑΣ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΑΝΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Μαράβας Κωνσταντίνος του Στεφάνου

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΝΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΠΛΕΝΤΖΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

Εκλογική Περιφέρεια ΓΟΜΦΩΝ

ΒΕΛΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΖΙΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΖΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΑΝΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΒΥΡΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΟΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΟΦΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΜΠΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΠΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ

ΑΛΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Μυρόφυλλου)

ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Μυρόφυλλου)

ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Μυρόφυλλου)

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΡΑΪΔΑΣ

ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥποψήφιαΔημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Νεράϊδας)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Νεράϊδας)

ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Νεράϊδας)

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΑΛΕΙΩΝ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΓΙΑΝΝΟΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΜΠΡΕΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΝΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΝΔΕΩΝ

ΑΔΑΜΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

Εκλογική Περιφέρεια ΠΥΛΗΣ

ΒΟΠΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΚΑΝΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΚΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΤΖΑΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Βησσαρίωνα

ΓΚΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΒΡΑ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΡΙΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΟΤΣΟΥΛΑ – ΝΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥΥποψήφιαΕκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αγίου Προκοπίου

ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΛΙΑΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αθαμανίας

ΝΤΟΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αρματολικού

ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Βαθύρρευματος

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Βαλκάνου

ΝΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΑΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Βροντερού

ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Γόμφων

ΚΙΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Δέσης

ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Δροσερού

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΤΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Δροσοχωρίου

ΚΩΤΣΙΑΣ ΣΙΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Ελάτης

ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΤΑΒΟΥΤΑ – ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΧΑΜΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Ελευθεροχωρίου

ΑΡΒΥΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΓΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Καλογήρων

ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Κορυφής

ΜΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΧΟΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Κοτρωνίου

ΚΑΡΑΤΑΪΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΛΕΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΝΤΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Λιβαδοχωρίου

ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Λυγαριάς

ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ – ΤΣΙΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΩΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Μεσοχώρας

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΛΗΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Μοσχόφυτου

ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Μουριάς

ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΑΝΑΚΑ – ΜΠΛΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Μυρόφυλλου

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΑΦΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΚΡΑΤΗΥποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Νέας Πεύκης

ΣΑΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Νεράϊδας

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα ΝεραΪδοχωρίου (τ. χατζηπετριου)

ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκαρυάς

ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παλαιομοναστήρου

ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΛΛΑΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παράμερου

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παραποτάμου

ΖΕΓΚΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΟΘΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παχτουρίου

ΛΑΠΠΑ – ΤΣΙΑΚΟΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΜΠΟΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Περτουλίου

ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου

ΓΚΑΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πηγής

ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΣΙΑΦΛΙΑΚΗ- ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πιαλείας

ΛΕΜΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΝΑΓΟΥ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πολυνερίου

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΠΛΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πύλης

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ – ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΧΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πύρρας

ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Ροποτού

ΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΡΟΜΠΙΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΧΛΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα ΣτουρναρΑΙϊκων

ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΛΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Φήκης

ΖΑΧΟΥ – ΜΠΟΥΡΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΩΣΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Φιλύρας

ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΒΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Αφήστε το σχόλιο σας