Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Τρικκαίων Reviewed by Momizat on . ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ - Υποψήφιος Δήμαρχος Τρικκαίων ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 1 ΑΝΔΡΕΟΥ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ - Υποψήφιος Δήμαρχος Τρικκαίων ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 1 ΑΝΔΡΕΟΥ Rating: 0

Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Τρικκαίων

Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Τρικκαίων

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – Υποψήφιος Δήμαρχος Τρικκαίων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

1 ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3 ΛΙΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ 

1 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ 

1 ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΑΜΠΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 

1 ΞΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΧΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ 

1 ΠΑΤΣΙΩΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
2 ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 

1 ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ
2 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ 

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΒΑΡΔΟΥΛΗ-ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ(Τζωρτζάνα) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3 ΒΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΓΑΛΑΝΗ-ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
5 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9 ΓΚΑΝΙΑ-ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10 ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11 ΓΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
12 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΘΩΜΑ
15 ΔΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ
16 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
19 ΚΑΛΛΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20 ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ
21 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22 ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
23 ΚΑΣΤΑΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
24 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
26 ΚΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27 ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
28 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
30 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
31 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
32 ΚΥΡΓΙΑ-ΑΡΜΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΣΤΑΪΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
34 ΛΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(ΛΟΥΛΗΣ)
35 ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36 ΛΙΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
37 ΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
38 ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
39 ΜΠΛΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
40 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
41 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
42 ΝΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
43 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
44 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
45 ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ
46 ΡΑΪΚΟΒΙΤΣ-ΡΙΖΟΥ ΛΙΟΥΠΚΑ του
47 ΡΟΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
48 ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
49 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
50 ΤΖΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
51 ΤΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
52 ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
53 ΤΣΙΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
54 ΤΣΟΥΜΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ 

1 ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
2 ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2 ΑΝΤΑΡΗ ΝΑΤΑΣΑ του ΗΛΙΑ
3 ΒΟΥΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΚΟΤΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8 ΚΡΑΝΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΘΕΟΔΩΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12 ΠΑΤΣΙΑΣ-ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
13 ΠΑΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14 ΣΤΑΜΟΥ-ΚΟΥΦΟΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15 ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16 ΧΑΡΙΣΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 

1 ΑΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ 

1 ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ 

1 ΚΑΛΛΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΠΑΤΣΙΑ ΑΓΛΑΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ 

1 ΜΠΑΝΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ 

1 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ- ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3 ΤΙΓΚΑ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
4 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΥΝΟΥΣ 

1 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ 

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ  

1
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2 ΡΟΥΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ 

1 ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ 

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΔΡΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΚΑΣΜΗΡΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ 

1 ΤΣΑΤΣΑΒΑ-ΜΠΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 

1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3 ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ 

1 ΒΟΥΤΥΡΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ 

1 ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ-ΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΗΛΙΑ
3 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ 

1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ 

1 ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 

1 ΖΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΠΡΕΚΑΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 

1 ΓΚΟΥΓΚΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΟΖΙΑΝΙΤΗΣ ΒΑΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 

1 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
2 ΧΑΧΑΜΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ 

1 ΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΛΑΓΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ 

1 ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ 

1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
3 ΠΑΡΑΠΑΛΙΟΥ-ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΙΟΥ
4 ΤΣΙΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ 

1 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 

1 ΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 

1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΜΑΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
4 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥΣ 

1 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ 

1 ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ 

1 ΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΤΣΕΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ 

1 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ 

1 ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

«ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ»

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΑΝΘΟΠΟΎΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΒΑΡΩΝΗ ΛΟΥΪΖΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8) ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

9) ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΓΑΛΛΟΥ-ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11) ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

12) ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13) ΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

14) ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16) ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17) ΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

18) ΚΕΜΟΥ-ΚΑΡΑΤΩΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19) ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20) ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

21) ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

22) ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ

23) ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24) ΜΟΥΛΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

25) ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ-ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

26) ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

28) ΝΑΜΙΝΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29) ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

30) ΝΤΙΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

31) ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

32) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

33) ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

34) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

35) ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

36) ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

37) ΠΑΠΑΣΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

38) ΠΕΡΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

39) ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

40) ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

41) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ

42) ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

43) ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ

44) ΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

45) ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΝΤΑΦΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

46) ΤΡΙΚΑΛΗ-ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

47) ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

48) ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

49) ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

50) ΨΑΡΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΣΗΦΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

51) ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

1) ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2) ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

1) ΝΤΟΤΑ-ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ  ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

3) ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

1) ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2) ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

1) ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

1) ΚΕΡΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΑ

2) ΓΚΟΡΙΤΣΑ-ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΓΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ

4) ΖΑΧΕΙΛΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ-ΓΚΟΥΜΠΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΚΑΝΑΤΑ-ΜΠΑΜΠΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

7) ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8) ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9) ΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10) ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΡΗΓΑ

12) ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13) ΣΙΑΦΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

14) ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

15) ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

16) ΦΩΛΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

1) ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

2) ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3) ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ

1) ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2) ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

1) ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2) ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

1) ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2) ΜΑΜΑΛΗ ΒΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ

1) ΒΑΪΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ

2) ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3) ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ-ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3) ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

1) ΓΚΑΝΙΑ-ΜΠΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΝΤΑΚΟΥ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΦΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

1) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4) ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ  

1) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠ του ΗΛΙΑ

3) ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ

1) ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΛΕΥΤΗΣ

1) ΒΩΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΓΚΟΤΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ

1) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΛΑΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΊΑ

4) ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΝΤΙΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4) ΡΕΝΤΖΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

1) ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ

1) ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

2) ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ-ΚΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3) ΛΑΣΠΑ ΔΕΣΠΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ

1) ΖΙΟΥΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2) ΓΙΔΟΠΟΛΟΥ-ΓΚΑΝΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) ΜΠΑΡΟΥΤΑ-ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ-ΤΡΙΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3) ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΘΩΜΑ

4) ΣΚΟΥΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

1) ΔΙΠΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2) ΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΣΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΣΚΡΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

1) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

1) ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2) ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

1) ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

3) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

1) ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΚΩΤΟΥΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

4) ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ

1) ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΟΥ

2) ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

1) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2) ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3) ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΝΤΑΛΟΥΚΑ-ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

1) ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΖΙΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ

1) ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΔΩΝ

1) ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΓΓΕΛΟΥ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

1) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

3) ΠΡΕΒΕΝΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

1) ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2) ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

«Αλλαγή πορείας»

Χατζηγάκης Δημήτριος-Μαρίνοςτου Μιχαήλ Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

1) Κοτρώτσιος Στέφανος του Δημητρίου
2) Σιμήτας Χρήστος του Κωνσταντίνου
3) Τζέλη Ευαγγελή του Βαϊου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

1)Στεργίου-Φαρμάκης Αντώνιος του Στεργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1)Παπαπολύκαρπος Ιωάννης
2) Χαχάμης Στέργιος του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ    

1)Αγγέλη Ιφιγένεια (Φένια) του Μιχαήλ
2) Αλεστάς Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
3) Αναγνωστιάδου-Μοράκη Αρετή του Αλεξάνδρου
4) Αναστασιάδου Βαϊα του Χρήστου
5) Αντάρης Ιωάννης του Χρήστου
6) Γκόγκου-Βανταλή Βασιλική του Αριστείδη
7) Γκρόπας Απόστολος του Μιχαήλ
8) Ευθυμίου-Μπακάση Μαρία του Θεοδώρου
9) Ζαχαράκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
10) Καλαμάρα Μαρκέλα του Χρήστου
11) Καλυβιώτης Χρήστος του Παναγιώτη
12) Καρρά Μαρία του Χρήστου
13) Κόπανου Χριστίνα του Γεωργίου
14) Κουτλή-Ράγια Μάρθα του Ευριπίδη
15) Λιάγκας Βασίλειος του Αθανασίου
16) Μουτσίκας Νικόλαος του Γεωργίου
17) Μπαλάφας Σπυρίδων του Ευαγγέλου
18) Μπάρδα-Δερπανοπούλου Μαρία (Μάρβα) του Ευριπίδη
19) Μπατσίλας Βασίλειος του Θεοφάνη
20) Μπίχτας Ευάγγελος του Δημητρίου
21) Μωϋζέ Χρυσάνθη του Εμμανουήλ
22) Νταής Γεώργιος του Αθανασίου
23) Παϊλας Δημήτριος του Αποστόλου
24) Πανταζής Παύλος του Παναγιώτη
25) Παπαθανασίου Παναγιώτης του Δημητρίου
26) Παπανδρέου Δήμητρα του Θεοφάνη
27) Στεργιοπούλου-Τσιγάρα Μαρία του Κωνσταντίνου
28) Στέφος Ευάγγελος του Λαμπρινού
29) Τασιούλας Στέφανος του Ιωάννη
30) Τζερεμές Αντώνιος του Βασιλείου
31) Τζουβάρα Παυλίνα του Σωτηρίου
32) Τρικάλης Χρήστος του Φωτίου
33) Τσικρικάς Δημήτριος του Σωτηρίου
34) Χρυσόμαλλος Κωνσταντίνος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ    

1)Μερτσιώτη Ευθυμία του Χρήστου
2) Μπαμπατσιάς Σταύρος του Γεωργίου
3) Παπασίμου Μαρία του Ιωάννη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   

1) Γαρδίκα-Μελέτη Παρασκευή (Βιβή) του Θεοδώρου
2) Γεωργούλα Σοφία του Χρήστου
3) Γιάχου Σταυρούλα του Κωνσταντίνου
4) Καρακίτσιου Ανδρομάχη του Γεωργίου
5) Κομματάς Χρήστος του Δημητρίου
6) Μαυρομμάτη Μαρία του Δημητρίου
7) Μπατατέγας Κωνσταντίνος του Γρηγορίου
8) Νέστορας Βασίλειος του Θεοδώρου
9) Πλακιάς Χρήστος του Σπυρίδωνα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ   

1)Δεσίκος Κωνσταντίνος του Θεμιστοκλή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

1) Απόχας Ευάγγελος του Νικολάου
2) Βερβέρας Ιωάννης του Στεφάνου
3) Παπακώστα-Πινακούλια Αγάθη του Ηλία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΕΣΙΟΥ

1) Βαϊου Παναγιώτης του Βασιλείου
2) Καραϊσκος Κωνσταντίνος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ   

1) Γρατσάνης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
2) Τσιβίκης Αντώνιος του Αχιλλέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ   

1)Κουφονίκος Ηρακλής του Ευθυμίου
2) Τσιούνης Κωνσταντίνος του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ   

1)Παπαγεωργίου-Μερτσιώτη Ευαγγελία του Δημητρίου
2) Πολύζος Ευάγγελος του Χριστοφόρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ   

1) Κατσαρός Ευθύμιος του Γεωργίου
2) Κατσαρού-Σκαπέτη Σπυριδούλα του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ   

1)Οικονόμου Βασιλική του Στεργίου
2) Οικονόμου Στέφανος του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ   

1)Νιζάμη Αφροδίτη του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ   

1) Ντέμου-Γκούτσια Σοφιά του Ιωάννη
2) Τσιάτσιος Χρήστος του Ιωάννη
3) Φαλτάκας Γεώργιος του Χρίστου
4) Χασιώτη-Ζούρτου Ηλιάννα του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ   

1) Αργύρη Αλεξάνδρα του Κωνσταντίνου
2) Ρεντζιάς Νικηφόρος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ   

1) Βλαχοθανάση-Τασούλα Βασιλική του Χρήστου
2) Γαλάνης Δημήτριος του Ανδρέα
3) Σιαφάκας Νικόλαος του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ   

1) Θεμελής Σωτήριος του Αποστόλου
2) Μόκας Βασίλειος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ 

1) Κατσαντώνη Σοφία του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ   

1)Νάκος Γρηγόριος του Φιλίππου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ   

1) Ψύχος Νικόλαος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ  

1)Οικονόμου Βασίλειος του Πέτρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ   

1) Ζαφειρόπουλος Γρηγόριος του Παναγιώτη

«ΦΥΣΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δήμαρχος Τρικκαίων

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΚΟΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Εστιαιώτιδας )

2) ΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Εστιαιώτιδας )

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

1) ΓΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Καλλιδένδρου)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ  

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΤΣΙΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Κόζιακα )

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

1) ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Μεγάλων Καλυβίων )

2) ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Μεγάλων Καλυβίων )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΣΟΥΒΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Παληοκάστρου)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής περιφέρειας Παραληθαίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

1) ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

2) ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΘΙΜΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

3) ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

4) ΓΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

5)ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

6) ΓΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

7) ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

8) ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

9) ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

10) ΖΑΡΙΦΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ)  ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

11) ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

12) ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

13) ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Τρικκαίων)

14) ΚΟΥΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

15) ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

16) ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

17) ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

18) ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

19) ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

20) ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

21) ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

22) ΞΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

23) ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΟΥ ΜΙΟΝΤΡΑΓ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

24) ΠΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

25) ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος Δημοτικός (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

26) ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

27) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

28)ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

29)ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

30)ΠΡΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

31)ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

32)ΣΑΛΙΑΧΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

33)ΣΑΡΙΓΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

34)ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

35)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

36)ΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

37)ΤΣΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων

38) ΦΩΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

39) ΧΑΡΔΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων

40) ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων

41) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

1) ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)

2) ΜΠΕΜΠΕΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)

3) ΝΤΑΪΛΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

2)ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

3)ΖΩΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

4)ΚΑΛΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ  Υποψήφια  Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

5)ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

6)ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

7)ΜΠΙΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

8)ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

9)ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

10)ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

11)ΤΖΩΡΤΖΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

12)ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ-ΣΙΩΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

13)ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

14)ΦΩΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

15)ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

1) ΣΤΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Αγίας Κυριακής )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ 

1) ΓΑΤΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Αγριελιάς)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

1) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Βαλτινού )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ 

1) ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γλίνου)

2) ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γλίνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ 

1) ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)

2) ΝΤΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)

3) ΤΣΙΑΝΤΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΚΑΠΕΛΑ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Δενδροχωρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

1) ΚΡΥΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διαλεκτού)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ

1) ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)

2) ΜΑΛΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)

3) ΜΠΙΛΑ – ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ

1) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κάτω Ελάτης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ  

1) ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

2) ΣΙΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

3) ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ

1) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος  Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Λιόπρασου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ

1) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Λόγγου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλου Κεφαλοβρύσου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΤΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγαλοχωρίου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) ΑΡΓΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΡΙΖΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

2) ΚΑΡΑΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

3) ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

4) ΚΛΑΝΤΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

1) ΣΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Μεγάρχης )

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

1) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΥ ΗΛΙΑ Υποψήφιoς Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Ξυλοπάροικου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

1) ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Παλαιόπυργου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

1) ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πατουλιάς )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 

1) ΚΟΜΠΟΛΙΑ-ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου)

2) ΜΠΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πλατάνου)

3) ΝΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πλατάνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

1) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Προδρόμου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

1) ΓΑΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ράξας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ 

1) ΔΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ριζώματος)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

1) ΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Φωτάδας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

1) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Χρυσαυγής

 

«Τρίκκης Πολιτεία»

 

ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

• ΚΟΥΦΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

• ΝΤΕΛΛΑ ΕΛΕΝΑ (ΕΛΛΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

• ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
• ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

• ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

• ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
• ΒΑΓΕΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
• ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΔΗΜΟΥ – ΣΚΟΥΦΙΑ  ΜΙΧΑΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
• ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΖΗΚΟΥ – ΣΙΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΚΑΜΙΝΙΩΤΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΘΩΜΑ
• ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
• ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
• ΚΑΤΣΑΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
• ΚΛΕΙΤΣΑΚΗ – ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΛΑΣΔΑ – ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΒΑΙΟΥ
• ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΜΑΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΜΠΡΟΒΑ – ΜΑΙΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
• ΝΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
• ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΙΜΗΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΣΔΡΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΣΚΟΤΙΔΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΣΧΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ – ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΤΣΙΑΟΥΣΗ – ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΤΣΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

• ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
• ΜΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

• ΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
• ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
• ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
• ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΞΑΝΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ  του ΙΩΑΝΝΟΥ
• ΠΛΕΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΡΕΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

• ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

• ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

• ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

• ΤΡΟΥΠΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

• ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

• ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

• ΣΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ

• ΓΚΑΝΤΖΙΟΥ ΒΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ

• ΘΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

• ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

«Τρίκαλα-Συμπολιτεία»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΠΠΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρυσοστόμου

2.    ΑΛΕΞΙΟΥ-ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ)του Δημητρίου

3.    ΑΛΕΞΙΟΥ- ΛΙΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του Αντωνίου

4.    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Εμμανουήλ

5.    ΒΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑτου Γεωργίου

6.    ΒΕΝΕΤΗ ΣΟΦΙΑτου Νικολάου

7.    ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου

8.    ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΒΑΙΟΣτου Ευαγγέλου

9.    ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του Βαΐου

10.ΚΑΚΛΑ – ΗΛΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΩ) του Αλεξάνδρου

11.ΚΑΠΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου Χρήστου

12.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣτου Αλεξάνδρου

13.ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣτου Ευαγγέλου

14.ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣτου Γεωργίου

15.ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου

16.ΚΕΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου Ελευθερίου

17.ΚΛΑΝΤΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Βασιλείου

18.ΚΟΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Δημητρίου

19.ΚΟΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣτου Αναστασίου

20.ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Αντωνίου

21.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωκράτη

22.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΕΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Βαΐου

23.ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣτου Παντελή

24.ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)του Στεφάνου

25.ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Γεωργίου

26.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευθυμίου

27.ΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Φωτίου

28.ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣτου Κων/νου

29.ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αδάμου

30.ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣτου Κων/νου

31.ΜΠΟΥΣΙΑ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΖΩΗτου Νικολάου

32.ΝΤΙΝΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ)του Κων/νου

33.ΝΤΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

34.ΞΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου Αγγέλου

35.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Σωτηρίου

36.ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου Αποστόλου

37.ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣτου Δημητρίου

38.ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣτου Δημητρίου

39.ΣΔΡΕΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου Ευάγγελου

40.ΣΙΑΦΛΙΑΝΗ-ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

41.ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣτου Νικολάου

42.ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου Ευαγγέλου

43.ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Ευαγγέλου

44.ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου Αθανασίου

45.ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣτου Θεόφιλου

46.ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

47.ΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κων/νου

48.ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣτου Φωτίου

49.ΧΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Δημοτική Κοινότητα Τρικκαίων

 

1.    ΑΝΔΡΕΟΥ-ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Αγγέλου

2.    ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣτου Σωτηρίου

3.    ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗ-ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΒΙΒΗ) συζ.  Αθανασίου

4.    ΖΑΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου Ηλία

5.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑσυζ. Θωμά

6.    ΚΟΥΡΕΝΤΑ-ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ ΕΛΕΝΗσυζ. Δημητρίου

7.    ΚΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣτου Παύλου

8.    ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

9.    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου Κων/νου

10.ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗτου Στεφάνου

11.ΠΡΑΤΑ ΟΛΓΑτου Χρήστου

12.ΣΙΑΜΙΩΤΗ-ΤΡΑΓΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗτου Ηλία

13.ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑτου Αθανασίου

14.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

15.ΤΣΙΑΡΑ – ΚΕΧΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)συζ. Χρήστου

16.ΦΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣτου Νικολάου

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΔΕΛΗΛΙΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του Χαράλαμπου

2.    ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Παναγιώτη

3.     ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου Ευαγγέλου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεγαλοχωρίου

 

1.    ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣτου Χρήστου

2.    ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου

3.    ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗ-ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΖΩΗ του Δημητρίου

4.    ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Λόγγου

 

1.    ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣτου Δημητρίου

2.    ΠΑΝΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗτου Αθανασίου

3.    ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣτου Κων/νου

4.    ΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Πατουλιάς

 

1.    ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑτου Γεωργίου

2.    ΓΟΥΤΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Αποστόλου

3.    ΔΕΛΗΛΙΓΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΈΡΗ)του Αθανασίου

4.    ΛΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Χρυσαυγής

 

1.    ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βαίου

2.    ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Αθανασίου

3.    ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΟΣτου Κων/νου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

  1. ΒΟΤΣΙΟΥ-ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗτου Βασιλείου
  2. ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣτου Αθανασίου
  3. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευταξία

 

Τοπική Κοινότητα Βαλτινού

  1. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Γεωργίου
  2. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Δενδροχωρίου

 

 

  1. ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Θωμά
  2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣτου Μιλτιάδη
  3. ΦΑΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αχιλλέα

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Ελάτης

 

  1. ΚΡΟΥΠΗ- ΒΗΧΑ  ΜΑΙΡΗτου Γεωργίου
  2. ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου Αθανασίου
  3. ΜΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Ευθυμίου
  4. ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου Αθανασίου

 

Τοπική Κοινότητα Φωτάδας

 

  1. ΚΟΡΒΕΣΗ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Νικολάου
  3. ΜΠΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
  4. ΠΟΛΥΖΟΥ-ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αποστόλου

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΓΙΟΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Βασιλείου

2.    ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου

3.    ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣτου Στεφάνου

 

Τοπική Κοινότητα Πρίνου

 

  1. ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑτου Κων/νου
  2. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Γενεσίου

 

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗτου Αποστόλου
  2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του Ιωάννη
  3. ΝΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία

 

Τοπική Κοινότητα Γοργογυρίου

 

  1. ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗσυζ. Αποστόλου
  2. ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣτου Σωτηρίου
  3. ΤΑΛΛΑΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑτου Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Ξυλοπάροικου

 

  1. ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣτου Αντωνίου

 

Τοπική Κοινότητα Προδρόμου

 

  1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  2. ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣτου Βασιλείου
  3. ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΡΕΒΕΚΑτου Αποστόλου
  4. ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου Χρήστου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου Ευσταθίου
  2. ΖΗΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣτου Γεωργίου
  3. ΜΠΙΧΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣτου Σωκράτη

 

Τοπική Κοινότητα Μεγ. Καλυβίων

 

1.  ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣτου Ιωάννη

2.  ΡΕΒΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗτου Περίανδρου

3.  ΡΟΥΣΙΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣτου Αχιλλέως

4.  ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣτου Αναστασίου

Τοπική Κοινότητα Αγ. Κυριακής

 

  1. ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΙΡΗτου Γεωργίου
  2. ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου Νικολάου

 

 

Τοπική Κοινότητα Γλίνους

 

  1. ΓΚΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του Αντωνίου
  2. ΖΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Χρήστου
  3. ΦΟΥΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

  1. ΒΑΛΟΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Βασιλείου
  2. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου Χρήστου
  3. ΝΤΟΒΟΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοπύργου

 

  1. ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λεωνίδα
  2. ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του Ελευθερίου
  3. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣτου Αποστόλου
  4. ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΥ-ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ)του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Αγρελιάς

 

  1. ΑΒΡΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣτου Αθανασίου
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑτου Χρήστου

 

 

Τοπική Κοινότητα Αρδανίου

 

  1. ΒΑΡΔΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑσυζ. Θεοδώρου
  2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Δημητρίου
  3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣτου Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Ζηλευτής

 

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΙΟΣτου Χρήστου
  2. ΓΙΩΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑτου Αθανασίου
  3. ΖΙΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑτου Θεοδώρου
  4. ΝΤΑΜΑΓΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Κρηνίτσας

 

  1. ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑσυζ. Αθανασίου
  2. ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου Αθανασίου
  3. ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣτου Ιωάννη

 

 

Τοπική Κοινότητα Κουμαριάς

 

  1. ΠΙΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Λιοπράσου

 

  1. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣτου Παναγιώτη
  2. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΦΩΤΗΣτου Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

  1. ΔΙΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑτου Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Ριζώματος

 

  1. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣτου Ναπολέοντα
  2. ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου Στυλλιανού

 

Τοπική Κοινότητα Ελληνοκάστρου

 

  1. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  2. ΚΑΡΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Βάιου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατάνου

 

  1. ΔΙΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣτου Ιωάννη
  2. ΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου Φώτη
  3. ΝΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτου Ευθυμίου

 

Τοπική Κοινότητα Ράξας

 

  1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου
  2. ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣτου Σταύρου
  3. ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του Θωμά

 

Τοπική Κοινότητα Σπαθάδων

 

  1. ΠΑΠΑΤΕΓΟΣ ΗΛΙΑΣτου Κων/νου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

  1. ΚΟΥΤΟΜΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗτου Χριστόδουλου
  2. ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΟΥΤΑΦΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗσυζ. Δημητρίου
  3. ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Κεφαλοβρύσου

 

  1. ΔΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοδώρου
  2. ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΟΥ-ΦΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑσυζ. Γεωργίου
  3. ΠΑΠΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αντωνίου

 

Τοπική Κοινότητα Διαλεκτού

 

  1. ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Δημητρίου
  2. ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣτου Βασιλείου

 

 

Τοπική Κοινότητα Διποτάμου-Ρογγίων

 

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτου Αποστόλου
  2. ΒΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑτου Σωτηρίου

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάρχης

 

  1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣτου Ιωάννη
  2. ΔΙΠΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣτου Σπυρίδωνα
  3. ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑσυζ. Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Μεγ. Κεφαλοβρύσου

 

  1. ΑΛΙΑΓΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Χρήστου
  2. ΖΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑτου Δημητρίου
  3. ΝΤΑΙΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑτου Αχιλλέα
  4. ΣΑΡΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣτου Κων/νου

 

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή