Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Φαρκαδόνας Reviewed by Momizat on . «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΤΖΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 1. ΒΑΙΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΤΖΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 1. ΒΑΙΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτ Rating: 0

Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Φαρκαδόνας

Ολοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Φαρκαδόνας

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΤΖΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΒΑΙΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
2. ΓΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
4. ΖΙΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
5.ΖΙΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
6. ΖΙΩΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
7. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
8. ΚΑΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
9. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
10. ΛΑΚΙΑΡΑ ΕΛΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
11. ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
12. ΜΟΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
13. ΜΠΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
14. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
15.ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
16. ΣΠΙΝΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
17. ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
18. ΧΑΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
19. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΥΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος  Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
2.ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
3.ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
4. ΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
5. ΜΑΧΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
6. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
7. ΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
8. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
9.ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων 0
10.ΤΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΥποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΓΙΩΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
2.ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας )
3. ΔΙΒΑΝΕΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
4. ΖΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
5. ΛΙΟΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
6. ΛΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
7. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
8. ΜΙΧΑΗΛ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
9. ΜΟΥΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
10. ΜΠΕΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
11. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του  ΧΡΗΣΤΟΥ    Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
12. ΜΠΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
14. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
15. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
16. ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
17. ΡΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
18. ΣΔΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
19. ΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
20. ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
21. ΤΕΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
22. ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
23. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας )
24. ΧΑΛΒΑΤΖΑΣ ΚΙΜΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας

1. ΚΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας )
2. ΚΟΥΚΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)
3. ΛΙΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας )
4. ΣΠΑΝΟΥΛΗ – ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ θυγ. ΗΛΙΑ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)
5. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)
6. ΧΑΛΟΣ (ΓΚΑΝΤΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΠΡΕΣΒΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
2.ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
3.ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ  Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας
5. ΣΦΥΡΛΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
6. ΤΣΙΟΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Αχλαδοχωρίου)
2.ΜΑΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Αχλαδοχωρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΑΝΑΔΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
2.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
3.ΜΠΑΚΟΣ ή ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
4. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΖΑΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
2.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
3.ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
4.ΣΤΑΜΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΔΑΛΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Διάσελλου)
2.ΤΣΙΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Διάσελλου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΡΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
2.ΜΠΟΥΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
3.ΡΑΓΓΟΣ ΒΑΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
4. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΓΚΑΤΟΝΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)
2.ΚΟΤΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)
3.ΤΑΦΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΟΚΟΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)
3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)
4.ΦΛΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)
2. ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)
3. ΜΑΝΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)
4. ΠΛΑΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΜΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1. ΚΑΙΝΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)
2. ΜΑΜΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)
4.ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΝΟΤΗΤΑΣ

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Παναγίτσας)
2. ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Παναγίτσας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΖΑΜΠΡΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)
2.ΚΑΛΑΙΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)
3.ΜΠΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)
4.ΦΟΡΤΟΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΤΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
2.ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
3.ΣΑΠΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
4.ΦΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΝΕΙΑΔΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πηνειάδος)
2.ΔΙΒΑΝΕ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πηνειάδος)
3.ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πηνειάδος)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΒΩΤΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
2.ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος ( Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
3.ΤΟΛΙΟΥ ΒΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
4. ΤΣΙΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)
2. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)
3. ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)
4. ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος ( Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)
2. ΚΑΜΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)
3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)
4.ΠΛΕΞΙΔΑ ΒΑΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Σύμβουλος ( Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ»    

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ Υποψήφιος Δήμαρχος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ(ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ)  

1 ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Αγρότης -πρώην μέλος ΔΣ ΕΑΣ Τρικάλων

2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ -Εκπαιδευτικός(Δάσκαλος)

3 ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ – Αγρότης

4 ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Συνταξιούχος

5 ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – Συνταξιούχος

6 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ -Αγρότης

7 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -Αγρότης

8 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ -Συνταξιούχος

9 ΣΙΜΟΥΛΗΣ  ΚΡΕΙΤΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Άνεργος

10 ΤΖΙΡΜΠΗ-ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ- Αγρότισσα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ  

1 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΙΜΟΥ – Φοιτήτρια ΑΠΘ & εργαζόμενη

2 ΚΟΥΚΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΩΜΑ – Αγρότης-Έχει διατελέσει Πρόεδρος κοινότητας Σερβωτών

3 ΛΙΑΠΠΗ ΑΛΙΚΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ -Αγρότισσα

4 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Ελεύθερος Επαγγελματίας

5 ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -Αγρότης

6 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ(ΑΝΝΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ– Εκπαιδευτικός & μεταπτυχιακή φοιτήτρια

7 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΩΜΑ -Λογίστρια

8 ΤΣΙΟΛΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ -Αγρότης

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ   

1 ΒΑΝΑΚΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ(ΜΠΕΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ –Εκπαιδευτικός(Φιλόλογος)-πρώην δημοτικός σύμβουλος

2 ΓΚΟΛΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ελεύθερος Επαγγελματίας

3 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Κοινωνιολόγος -άνεργος

4 ΔΙΒΑΝΕ-ΜΠΕΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Επαγγελματίας

5 ΖΙΩΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – Ελεύθερος Επαγγελματίας

6 ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ- Αγρότης

7 ΛΟΚΑ-ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-Συνταξιούχος

8 ΜΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Εργατοαγρότης

9 ΝΑΤΣΙΝΑΣ ΞΑΝΘΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ- Ελεύθερος Επαγγελματίας-Πρόεδρος ΕΒΕ Φαρκαδόνας

10 ΠΑΤΛΙΤΖΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -Συνταξιούχος

11 ΡΙΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- Ελεύθερος Επαγγελματίας(Μηχανουργός)

12 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – Εκπαιδευτικός(Δασκάλα Ειδικής Αγωγής)-Δημοτικός σύμβουλος

13 ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ-ΣΜΕΡΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ- Κτηνοτρόφος

14 ΤΙΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ- Εργαζόμενη σπουδάστρια

15 ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ -Αγρότης

16 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- Οικοδόμος

17 ΤΣΙΟΤΙΝΟΥ-ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ- Εργάτρια

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ(ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ)    

1 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-Συνταξιούχος

2 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ – Αγρότης

3 ΣΟΦΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -Κτηνοτρόφος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΟΣ  

1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-Αγρότης

2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-Συνταξιούχος ΔΕΗ

3 ΖΙΩΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ-Εργάτρια

4 ΚΑΖΙΡΕΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ- Επαγγελματίας

5 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-Άνεργος

6 ΛΑΚΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-Οικοδόμος

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΑΔΑΝΩΝ  

1 ΝΤΑΛΑΡΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -Αρότισσα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΖΑΝΟΥ  

1 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ- Συνταξιούχος Οικοδόμος

2 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ- Συνταξιούχος Οικοδόμος

3 ΜΑΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-Αγρότης

4 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Οικοδόμος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ  

1 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -Κτηνοτρόφος

2 ΦΩΚΟΛΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -Κτηνοτρόφος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΡΚΟΥ  

1 ΔΟΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ -Αγρότης

2 ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Μελισσοκόμος

3 ΠΑΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ- Επαγγελματίας

4 ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-Νοσηλεύτρια

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ  

1 ΜΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-Οικοδόμος

2 ΝΤΑΛΑΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ –Συνταξιούχος Εργάτης- (Έχει διατελέσει Πρόεδρος κοινότητας Κεραμιδίου)

3 ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -Αγρότης

4 ΤΕΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-Συνταξιούχος Νοσηλευτής

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ  

1 ΠΑΠΑΔΗΜΟΛΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ(ΠΟΛΥ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -Ιδιωτική Υπάλληλ.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΜΗΣ  

1 ΡΩΣΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ -Αγρότισσα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ  

1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-Αγρότης

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΝΕΙΑΔΟΣ  

1 ΖΙΩΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ-Αγρότισσα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΒΩΤΩΝ  

1 ΡΕΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ- Εργατοαγρότης

2 ΤΣΙΑΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ- Εργατοαγρότης

3 ΦΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ -Γεωπόνος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ  

1 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -Αγρότης

2 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ -Ιδιωτικός Υπάλληλος Φαρμακοβιομηχανίας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ  

1 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ- Επαγγελματίας

«Ένωση Πολιτών Φαρκαδόνας – Οιχαλίας – Πελινναίων»

ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ)

  1. ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  4. ΖΙΩΓΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  5. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  6. ΛΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  7. ΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  8. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  9. ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  10. ΞΑΝΘΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  11. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  12. ΣΠΙΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  1. ΤΑΣΙΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  1. ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))
  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ))

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ

  1. ΑΓΓΗΛΑΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ)
  2. ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ)
  3. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ)
  4. ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ)
  5. ΛΙΑΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ)
  6. ΜΑΝΔΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ)
  7. ΜΠΛΑΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΦΥΛΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

  1. ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  2. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  3. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  4. ΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  5. ΛΟΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  6. ΜΑΝΑΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  7. ΜΙΧΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  8. ΜΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  9. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  10. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  11. ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  12. ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  13. ΤΣΑΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  14. ΤΣΙΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)
  15. ΦΩΚΟΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ)

  1. ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  2. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  4. ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  5. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΟΣ

  1. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  3. ΧΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΑΝΑΔΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΖΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ

  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΡΚΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΟΚΩΤΟΥ

  1. ΠΛΑΒΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ

  1. ΜΑΓΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  2. ΜΟΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  3. ΞΑΝΘΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  4. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΜΗΣ

1. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

  1. ΤΖΗΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ

  1. ΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  2. ΝΤΟΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

  1. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΝΕΙΑΔΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΒΩΤΩΝ

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  2. ΚΛΙΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

«Μαζί Δημιουργούμε το Δήμο Φαρκαδόνας»

ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΕΡΙΒΑΚΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΘΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΛΟΗΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΜΠΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΜΠΟΤΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΠΛΑΚΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
ΧΑΛΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΛΑΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΜΕΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΜΠΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΝΙΚΟΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
ΤΣΙΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΑΛΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΔΗΜΟΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΖΙΩΓΚΟΥ ΣΠΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ Υποψήφια ΔημοτικήΣύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΚΟΤΑΡΕΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΛΟΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΜΑΡΟΥΚΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΜΕΜΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΑ ΔΕΒΩΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΤΣΑΤΣΑ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΙΣΑΑΚ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΤΣΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ

ΓΚΑΓΚΑΜΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)
ΣΟΦΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)
ΤΖΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
ΚΟΥΝΗ ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
ΤΣΙΟΓΓΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
ΧΑΛΒΑΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΑ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Αχλαδοχωρίου)
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Αχλαδοχωρίου)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΔΩΝ

ΒΕΛΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
ΖΙΩΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
ΜΠΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
ΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΙΖΑΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
ΓΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
ΤΕΛΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ

ΚΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διάσελλου)
ΤΣΙΟΓΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΗΛΙΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διάσελλου)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΖΑΡΚΟΥ

ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
ΜΑΪΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)
ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΟΚΟΤΟΥ

ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)
ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)
ΚΟΣΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)
ΓΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)
ΖΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΟΜΗΣ

ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)
ΚΑΪΝΑΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)
ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΠΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Παναγίτσας)
ΧΑΛΑΤΣΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Παναγίτσας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)
ΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΗΝΕΙΑΔΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πηνειάδας)
ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πηνειάδας)
ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΣΤΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΡΒΩΤΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
ΓΚΑΡΝΑΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
ΚΑΚΑΪΤΣΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
1)  ΓΙΟΒΑΝΗ ΝΤΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής ΚοινότηταςΤαξιαρχών)
2)  ΖΑΝΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής  Κοινότητας Ταξιαρχών)
3)  ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)
4)  ΜΠΛΕΤΣΑ ΜΥΓΔΑΛΙΝΗ (ΜΑΓΔΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Φανερωμένης)
ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)
ΜΑΝΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)
ΧΑΛΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή