Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Reviewed by Momizat on . Στις 25 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της  Football League η κλήρωση του οποίου έγινε σήμερα το απόγευμα στο Αττικο Αλσος.  Τα Τρίκαλα την 1η αγωνιστικ Στις 25 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της  Football League η κλήρωση του οποίου έγινε σήμερα το απόγευμα στο Αττικο Αλσος.  Τα Τρίκαλα την 1η αγωνιστικ Rating: 0

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ

Στις 25 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της  Football League η κλήρωση του οποίου έγινε σήμερα το απόγευμα στο Αττικο Αλσος. 
Τα Τρίκαλα την 1η αγωνιστική θα αντιμετωπίσουν εκτός έδρας τον Αγροτικό Αστέρα στον Εύοσμο, ενώ τη 2η αγωνιστική θα υποδεχτούν τον Πανσερραϊκό. Την 3η αγωνιστική θα παίξουν εκτός έδρας με τον Αχαρναϊκό στη συνέχεια θα υποδεχτούν τον ΟΦΗ και την 5η αγωνιστική θα παίξουν στη Λαμία.
Το αναλυτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:
1η αγωνιστική 18η
Απόλλων Σμύρνης-Καλλιθέα
Σπάρτη-Πανθρακικός
Παναιγιάλειος-ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας-Άρης
Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Τρίκαλα
Αιγινιακός-Λαμία
Πανσερραϊκός-Πανελευσινιακός
Κισσαμικός-ΟΦΗ
Αχαρναϊκός-Καλλονή
2η αγωνιστική 19η
Σπάρτη-Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα-Παναιγιάλειος
Πανθρακικός-Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά-Αγροτικός Αστέρας
Άρης-Αιγινιακός
ΑΟ Τρίκαλα-Πανσερραϊκός
Λαμία-Κισσαμικός
Πανελευσινιακός-Αχαρναϊκός
ΟΦΗ-Καλλονή
3η αγωνιστική 20η
Απόλλων Σμύρνης-Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας-Σπάρτη
Αγροτικός Αστέρας-Καλλιθέα
Αιγινιακός-Πανθρακικός
Πανσερραϊκός-ΑΟ Χανιά
Κισσαμικός-Άρης
Αχαρναϊκός-ΑΟ Τρίκαλα
Καλλονή-Λαμία
ΟΦΗ-Πανελευσινιακός
4η αγωνιστική 21η
Αν. Καρδίτσας-Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας
Σπάρτη-Αιγινιακός
Καλλιθέα-Πανσερραϊκός
Πανθρακικός-Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά-Αχαρναϊκός
Άρης-Καλλονή
ΑΟ Τρίκαλα-ΟΦΗ
Λαμία-Πανελευσινιακός
5η αγωνιστική 22η
Απόλλων Σμύρνης-Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός-Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός-Παναιγιάλειος
Κισσαμικός-Σπάρτη
Αχαρναϊκός-Καλλιθέα
Καλλονή-Πανθρακικός
ΟΦΗ-ΑΟ Χανιά
Πανελευσινιακός-Άρης
Λαμία-ΑΟ Τρίκαλα
6η αγωνιστική 23η
Αιγινιακός-Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας-Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας-Κισσαμικός
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Σπάρτη-Καλλονή
Καλλιθέα-ΟΦΗ
Πανθρακικός-Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά-Λαμία
Άρης-ΑΟ Τρίκαλα
7η αγωνιστική 24η
Απόλλων Σμύρνης-Πανσερραϊκός
Κισσαμικός-Αιγινιακός
Αχαρναϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή-Αν. Καρδίτσας
ΟΦΗ-Παναιγιάλειος
Πανελευσινιακός-Σπάρτη
Λαμία-Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα-Πανθρακικός
Άρης-ΑΟ Χανιά
8η αγωνιστική 25η
Κισσαμικός-Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός-Αχαρναϊκός
Αιγινιακός-Καλλονή
Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ
Αν. Καρδίτσας-Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος-Λαμία
Σπάρτη-ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα-Άρης
Πανθρακικός-ΑΟ Χανιά
9η αγωνιστική 26η
Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός
Καλλονή-Κισσαμικός
ΟΦΗ-Πανσερραϊκός
Πανελευσινιακός-Αιγινιακός
Λαμία-Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα-Αν. Καρδίτσας
Άρης-Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά-Σπάρτη
Πανθρακικός-Καλλιθέα
10η αγωνιστική 27η
Καλλονή-Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός-ΟΦΗ
Κισσαμικός-Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός-Λαμία
Αιγινιακός-ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας-Άρης
Αν. Καρδίτσας-ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος-Πανθρακικός
Καλλιθέα-Σπάρτη
11η αγωνιστική 28η
Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ
Πανελευσινιακός-Καλλονή
Λαμία-Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Άρης-Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά-Αιγινιακός
Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα-Αν. Καρδίτσας
Σπάρτη-Παναιγιάλειος
12η αγωνιστική 29η
Πανελευσινιακός-Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ-Λαμία
Καλλονή-ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός-Άρης
Κισσαμικός-ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός-Πανθρακικός
Αιγινιακός-Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας-Σπάρτη
Παναιγιάλειος-Αν. Καρδίτσας
13η αγωνιστική 30η
Απόλλων Σμύρνης-Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα-Πανελευσινιακός
Άρης-ΟΦΗ
ΑΟ Χανιά-Καλλονή
Πανθρακικός-Αχαρναϊκός
Καλλιθέα-Κισσαμικός
Σπάρτη-Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος-Αιγινιακός
Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
14η αγωνιστική 31η
ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Λαμία-Άρης
Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά
ΟΦΗ-Πανθρακικός
Καλλονή-Καλλιθέα
Αχαρναϊκός-Σπάρτη
Κισσαμικός-Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός-Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας-Αιγινιακός
15η αγωνιστική 32η
Απόλλων Σμύρνης-Άρης
ΑΟ Χανιά-ΑΟ Τρίκαλα
Πανθρακικός-Λαμία
Καλλιθέα-Πανελευσινιακός
Σπάρτη-ΟΦΗ
Παναιγιάλειος-Καλλονή
Αν. Καρδίτσας-Αχαρναϊκός
Αγροτικός Αστέρας-Κισσαμικός
Αιγινιακός-Πανσερραϊκός
16η αγωνιστική 33η
ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Άρης-Πανθρακικός
ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα
Λαμία-Σπάρτη
Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος
ΟΦΗ-Αν. Καρδίτσας
Καλλονή-Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός-Αιγινιακός
Πανσερραϊκός-Κισσαμικός
17η αγωνιστική 34η
Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός
Καλλιθέα-ΑΟ Χανιά
Σπάρτη-Άρης
Παναιγιάλειος-ΑΟ Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας-Λαμία
Αγροτικός Αστέρας-Πανελευσινιακός
Αιγινιακός-ΟΦΗ
Πανσερραϊκός-Καλλονή
Κισσαμικός-Αχαρναϊκός

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή