Τα ονόματα των επιτυχόντων του “ΑΘΗΝΑ” στις Πανελλήνιες Reviewed by Momizat on . . Αναλυτικά τα ονόματα των επιτυχόντων των Εκπαιδευτηρίων ΑΘΗΝΑ: ΑΒΡΑΜΟΥΛΗ          ΜΑΡΙΑ- ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛ . Αναλυτικά τα ονόματα των επιτυχόντων των Εκπαιδευτηρίων ΑΘΗΝΑ: ΑΒΡΑΜΟΥΛΗ          ΜΑΡΙΑ- ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛ Rating: 0

Τα ονόματα των επιτυχόντων του “ΑΘΗΝΑ” στις Πανελλήνιες

Τα ονόματα των επιτυχόντων του “ΑΘΗΝΑ” στις Πανελλήνιες

. Αναλυτικά τα ονόματα των επιτυχόντων των Εκπαιδευτηρίων ΑΘΗΝΑ:

ΑΒΡΑΜΟΥΛΗ          ΜΑΡΙΑ- ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)           

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ           -ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)    

ΑΡΓΥΡΙΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΑΡΔΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ- ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)          

ΒΕΝΕΤΗ       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           –  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)       

ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ- ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)      

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)           

ΓΟΥΤΣΙΟΣ    ΘΩΜΑΣ                       –  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)       

ΕΥΘΥΜΙΟΥ   ΕΛΙΣΑΒΕΤ    -ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ          ΗΛΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ           ΣΣΑΣ

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)   

ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ     –  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΤΣΑΡΟΣ  ΖΗΝΩΝ                       – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)       

ΚΑΤΣΑΡΟΥ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ   –  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    

ΚΟΛΩΝΑ      ΑΦΡΟΔΙΤΗ   –  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    

ΚΟΡΔΕΑ       ΙΩΑΝΝΑ        -ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)      

ΚΡΟΥΠΗ       ΕΛΕΝΗ                        – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΚΩΣΤΙΚΑ      ΜΑΡΙΑ                         –  ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΛΙΑΚΟΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΜΑΚΡΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    

ΜΑΝΙΑ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                         –   ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)      

ΜΑΧΑΙΡΑ      ΗΛΙΑΝΑ ΝΙΚΗ          –  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)    

ΜΠΑΖΙΜΑ      ΑΘΗΝΑ                      –  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 

ΜΠΛΑΤΖΩΝΗΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)   

ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)           

ΜΠΟΥΤΙΝΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ     – ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)     

ΝΙΝΙΚΑ          ΦΑΝΗ                                       –  ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

ΝΤΑΡΔΑ       ΜΑΡΙΑ                      –     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)         

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ         ΛΥΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ –  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)         

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ –  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)   

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)      

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ     ΧΡΙΣΤΙΝΑ      – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)     

ΡΑΧΙΩΤΗΣ   ΛΑΜΠΡΟΣ    – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)        

ΣΑΛΤΑΠΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           –  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)      

ΣΑΡΑΝΤΗ     ΜΑΡΙΝΑ            –  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)       

ΣΙΜΙΤΖΗΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ   -ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)      

ΦΡΑΓΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ      –  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή