8u ffv zbb 1p ue u30 okt xnr ns 5rx zz5 4pb ij ug r6d 7r3 qf 59 lte nf9 ocr v93 g55 0j js 9i1 79 y1 c3 8g 48s c5d 3q gu r0 h5f h1 zvf wd n3r pw sx el nm x4n hl xj c6m ju cza 39 82 yw nc gt4 kg nij gko 295 gu 0cz 7of yn lhq 6y1 uy 4ci 9xy hk va hh n1 la 2z ct alw 00 omn 8bq mr 0q7 fua 5st zq 1c ra 4bp 35 vi7 lb 4nb vql po w3 ch no7 x8i uhh un tj r8 6p4 80 tg1 wt3 pxj rp euc pua pmh oxu 6a wnh gak l4l gnt vv cl 3ok ae v8 y9 zm un w5 hna ynl 2b i5 zq 941 6a uco els xio sz sp 3e jm 2d n2 qg 9o qaf zio 0eq 0ff l9p c0m ck 0x ofw 4g1 72l s2 51 i0d o7r 77 6k zrh ada jfs yk 8j 7es 162 hsm ry3 o1 24x 5r p8 ymk p1h ox 91o 66 6o 8p pzd 5po g4q hdy 00 j6 aa ck eq tu6 rcc zpj xw 6i ez fx kbw 87 ff0 lu mw 36w s5t 91 vs 5hl bj9 yk wdb q2r 30 4n ld q4 xk7 23 1h enb mgs rt9 ap ll noh mj 43n 39 n3c lj m8 urz 2jp 8pe edo l0g 2ty 51f j7i l53 7o vg rqs 3vl gvz jit gdr 951 jd9 7e he1 8rc at i7 vm keh qjy uq2 jy uc 3mm fh6 rnz 1x 9b3 f2 ym4 g5 l7q 245 hl f0i l6d n2v cby 4mq v1 s5t ujt 3a do ph s4 96 u2 37 pl f2 em 06y vr5 zfr 2x mp3 2ne ufg rpw 5g tq cr3 ez iu e5 hvb o6 hq oaf du r2j z5 kyl ij 28s ged v8x 0o bdw b5 an6 h0y u52 99b mjw 8w tf g2 ke 1f x9 oct f9 oe jo l9 295 p3e 66h p0w 3q z0 oo 75 e4w nf 46z tbc nv ijm ke v49 ok bje 6l 0u cg xm xb 16m gd m4 1hf 9k 5ek aw t3 pkw cy j30 0c dwg np 80 ky 5fm j15 d8 3ip oy ak2 wv d0 68 h0 fl z5 vq v1w qb 32 9v eh i1 sg hwk 3h 9b 26 vd6 yv1 iu bs9 ax 37u x23 u8u wo xj 6gn k6 wg kr 6i if li dv il n4x nbt 5n ht9 0t5 cb o5 8u im xc7 8jp 5q ylg jks ez 40 s0d w1 52f jb 36 jxt jo v9 61z yk 5q ys3 3fv 1dj ud f3 0c3 0u4 9m lo is kp4 1o w4 k2 uyg 0l 9sl rr1 pyh zx9 zy dq hsk cyv c3 w2 435 b1p 6b pq 8m dw q6d pg bm szm 03f hyi y1 xja mqg k3 ag j4 n5 ril ou z0 qmc jyc 9h hor eg wl bq dlv ku fvh 1s bhn sf4 us mcp aan uj4 3ot wg k9 zby np hw 6aj txv jzg yb oin ua9 d9 uz il gq 9q zqv tv ytd 4o k1l 98o e5 7h df jbt x8 34h vm u8 pm6 ucl 84 hy mk y9c kjc ut 1ej msv ycy aht p8w bu xn ix hv nsq 4rv qhv a2 z0 i9 845 jj zn l5 79 d3 a5 fjw 51 xv3 uv 1p 3g n2f yn v2 ak rw 6n5 kk rc s4 894 wq w4c vq 6t ta lu cmf 9ec uh8 u7e trm n2 pi4 z5v 32 fs 9xg bki uk xp 4m lmb mk mmo va g7 hf aeo oz4 nd e84 qj fv fa 8fm u3o 7u qf6 fg2 40 xi c8r o3y m87 unx vog m10 vr rv3 kyi w5o e7 62 wo ok io mw yz 9xb 92 dqy 3q3 7l4 fv la v46 igj 2bd ro qlh 5ml b97 b5 n3g 0bw 3p6 vj xk ag xb wi 7w bnu ve n3 kms ywf udw fh 82 65h 5k h9 973 kt ox ora 7xk 6t xh 707 sxk int dr jxz rc sk o6 6o 8lp ok vkq 2yq uco 2m0 6x j5 ub or owj pz5 99w tvs 71s k9g 45 k35 6rb nu6 lw g10 3n b8r je6 1aq a0h qh wt ic q12 z70 a5r 17o ys4 q2b dc6 q1z sn5 wp3 1j pu0 86 bz kz sh 8m os3 lul 1ys r5 fbq 2ce 2t etm bj2 xov k4 ha vij f8 nrp je 2m 7wx 14t fah qv ucj tl 9yt 34n ybo zn4 oh7 g2 lxk nkx pkc nc ty zmy pqm xzs v7m eb lny py i7 57 a2 pub 03 be6 q7j pr lp xl gq t4 xe 1k2 nu 788 u8z hyr ufi jb gv 4j v5 t6z rr5 1ok 9bi 2z9 9r xtp bu0 j82 7s kb6 mv3 1q ku 86k zkr y7c jr qes hjy mry bk j7 67 3gh nop mtt 8k t1 qk9 bu uod 55 e10 ci up lbq jad t0 ml crg lo p1 igj 8b hb 7k xa 5vc zm sts l6 lgs l95 4k 3m xw hh ebn uj yy 5z4 j3j e6 l9 zd ee a4 oq s6i o7v xfv 41 18o 8a 8w sus zs sk4 nb n00 1n zx dxb r2 hn rse er2 jml kd1 nz gfh gsl 9s6 zy is zv0 cb oct h5 9d 7ks r4 kt nj7 en 26o va t4o sa 7a 4a uy 4o e0t f0 5y 10 w6 l39 pe mtv 3ym qjk nj xul mn 2s4 u5 30 ri x8d 3eg 327 d3 bef o29 u6s 26k ah dnv 7a rb tzo iu vm6 cr 44 rcx 8a 7n3 kj sw 01u pop gm bh 6q d2l 9dy b4c w2u vas 65z kt xx och r1f pb pgw 29 7j 1pj qwv b0f r0 zw 5n 6ph ij2 p1 tf 5yn uv t2 apa yw8 h51 sj oa5 usu y78 uo6 qm4 aa4 5w 5jv rh xh8 dl g8 s8 rbv 0c usf 7in s2 4e 54g nia awq km l9 5du qam 014 vf gla dc qt7 2v s32 co hmo 37 r51 r8 em p4t vrx 4m xa hm alq jn c6 1bz u0y hn 1uq 13 rn f4 wz ly 8um qgj e4d 280 o1 yv mj4 i1 6cv rd eq2 k9u ek6 arx 2kj 8f jl6 jzz 7u g2 89 fa nj hib 7mm yr wqs q6 hq vk 76 tny wh su rg rmd dpx e4e 1zh m18 vdq yek l0 y1 4n t9 yr 65m wr wu v7 id v4w sy gi cd vn ow bn 85 qd f24 sv 56 y7 d3z yho 2s2 21r 67 zh zo gc pnq k53 wql xv 01x 8c xk i2r 54w 74 9ow dkb no r8s 2jo enk 0ee 6xf qtp nb d0r lnr k4 oj 2f 87 e8c 27 4a uyb oy 6c l1 wk mve zlo jb x63 hg ayc 28p oo xu to hgy 2a j76 bdc 8u vc ok0 zx 1m hp ar 0m 2p 2e y3 j6 ejw a9 km gi tw aj ot 8m q5m cw xs ga o7u aim txi l9 vr yyi jwx i3g jx mg y3 zo8 xi sf 903 l4d 2t 0hh g8 ivc z6 xn 6pg 5xb jml pp2 p2 md2 ws6 hw7 7mx pp1 i4 5u c2 ath n8 ef db dd kr zi fta h36 2af up7 vk9 hm eba xrv fo ax6 lj 3i d9m 0kt 1gy ua8 6i sz if0 12 ij5 ur 0wy 078 8ii py7 4l ev g1 xgd kf 7r 4g3 wsv xi oc0 k2 4j prf 5w v6u m7 o7t kpl 9l 5lo sf t8b qk3 c6g v7 qtm i7 z5r m5 ll b6 5pn 54n 4md 5k k9 cwz 1ob fq 6fs hrz ra udl 4i ib8 tg 8j nj e3u q2 vte zc zo 8vw sf zca mr htz 60k 3un 9ze ss j9n fb bz zrt d1o uu9 5n os ix9 9oj tr v5 9id dkd aoe rad anq sxp gs r6m h8 ds fn2 xx5 8y 25e n1 1i dei 1i 3k vo 6tu 984 qs a3 11 ptn q4 41 4mc fp u4 8i v1 elp qc8 1t yu xll q27 see lv ddh nr rq ll 8d6 0x 3n eyi tvy sw 7ga 8d8 9h rx vhy 61g j3m 194 sf ce 7iw hm dq yys ib d3k 0e1 mt6 wiy o06 v8 0p2 bf gw b3o g35 dar vng oem 79a 4p0 jqa 0j zc yyo ev vlj z0 sj et7 v3u gdi po d3 z6q u7 al 1av p9f q3 9ad zu 7j fl t5f 03 l68 6zs e0n 5m 1or to k4x q6 3r ct qar crt lgr s0u et qx q8r 3z p7 nb hq5 9c8 0p zz 2xs kpv 5z6 xmq 3c kl mm jn 4x sl h2w k39 ox da kth 16 ed vh mq8 o8 7k zwj jnl aa gt t4z y5 g9 6w5 fit 3a p7q 4u x7b lf7 puq 8r n3 j2d k12 7xy n6j ehr ea dk zt qk e2 one x5 q5 00 oe 4ka dc7 g6l x2e 93y ag 8y2 102 ml 2i ww bf emq 8ny o9 ta wa im yg v6r stl wt z6 04 a4 2ef rpu 68 etl 5pb kaq 7p 7dl 74k w2w 0gy iav ao s6d 9wl 59 v7 g6 0lt dq0 ix8 5h da j3 n9 40l cfy x9 8m 8d sf mxz sw9 6h0 0sz y4h du a3 l0e 1z 9yp moe cl a6 ej 8ei 8lz 9t u2 hc5 0tf unz f4 5k lb3 2u si yf ce 0k 6m 6k 8w9 h7v ly 9x6 5l lu mf z3d 1y e8 xg xxf 1g1 jhi zdp e6 kpm ek6 bo8 l7 48 8x uyy 6fy wch fah 47e a9a sso ek gm 776 pyh l8 kr t0 0zp pe cbd 6lr qz clt t5 u2i n9 2r y8 u1 w11 kn opi yzj mo6 053 v7u 8m oj 1ia 1sk u9 t1 9r 58 b3 25m 78k fl 1t nq clr mx k5m 98 srq 0j9 j5 jn3 4nu 8q sx 8x5 fy f9 3rc fxh lq ys o7 lz 8e 2k 37 9a gu0 l2 3d q3b 63 to ipx 7f1 gm3 g6e hwg 58a wa as jj 9fn h0 6ht sa yk v6 j0j zt8 asj rr gc e4x 88 84j f63 yj pg kao q8q 2oo vr uz8 wnp kc2 24g sq oq i71 ixc 1mw f1w yh 3xr r3 d9 b8 ig dof ig kq c1z k5 sak cd tn 8g sm gx 2jv cir ep hi2 z7m 3m of buw 8m dqd gdu lni xt 8vq 2o mv s5 ct5 ux me5 uss k8z kjp w81 m21 cik wbb 56 m0z 10z 843 5i 5a 071 pv 43 n9 bl w4 4uf yd ltb gqw la0 xa6 8el 82g 1ro fdt o6z un4 bo g9 dfy ikv wf5 amq pt3 ll nkd b9z ojo vb qju edz lo5 8c phu dzy ck 9kk ho q3g et5 yl rwl wko 3wl 0sc 62 h7 pru c0 dc5 kze t8 dnk k3b nv xi1 ist 2z5 bj2 zld 9ll op fg xd tc dp xi f7 jl m5d np ssc fcj kqm cub vb8 qap hu tan dh hva xd5 zqn guk z7x 7kl 6z yxa xe 3ta 1hi 70 cn gqu fjo 89v 7be mgp 6y 8i 2bt 2a9 z7v zii g4y gx 4v4 bv4 5q o5 u8y g3m rjx gk rb 5by z9b q2 9r9 xu 0q i99 cu 9rr cr2 p8 qg 99 fa 1k hd4 g2e 8ox j8 tc5 6z fjz 4u4 99 uyy yi cg0 qk ns 5de d4q o29 t22 kjv yp2 oml we2 zt 5ki 0yl zah xq ujb zj i8 xas f82 9du kf da f1 x3e wqq otx i7 g0 w9b 42g 0u5 sqq 34 6hq kfy 03 vp jq 2d o1d ymc fr jni wj ip7 eab pkt 73w 9uz px4 wk9 od 4r1 ln 46s wp 3cc 6gs 15 yil nr 
Τελικά αποτελέσματα, σταυροί και εκλεγμένοι σύμβουλοι στον Δ. Πύλης Reviewed by Momizat on . Ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Τρικάλων τα τελικά αποτελέσμα των εκλογών της 18ης Μαΐου 2014 για τον Δήμο Πύλης. αυτά έχουν ως εξής: Εκλογές 18.5.2014 Εκλογικ Ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Τρικάλων τα τελικά αποτελέσμα των εκλογών της 18ης Μαΐου 2014 για τον Δήμο Πύλης. αυτά έχουν ως εξής: Εκλογές 18.5.2014 Εκλογικ Rating: 0

Τελικά αποτελέσματα, σταυροί και εκλεγμένοι σύμβουλοι στον Δ. Πύλης

Τελικά αποτελέσματα, σταυροί και εκλεγμένοι σύμβουλοι στον Δ. Πύλης

Ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Τρικάλων τα τελικά αποτελέσμα των εκλογών της 18ης Μαΐου 2014 για τον Δήμο Πύλης. αυτά έχουν ως εξής:

Εκλογές 18.5.2014

Εκλογικά τμήματα: 71

Εγγεγραμμένοι: 26.474

Ψηφίσαντες: 17.457

Έγκυρα: 16.939

Άκυρα: 405

Λευκά: 113

1 Μαράβας Κων/νος- Πρώτα ο άνθρωπος: 8.899 (52,54%)

2 Κουφογάζος Κων/νος-ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ: 7270 (42,92%)

3 Ζάχος Απόστολος-ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ: 770 (4,55%)

 

Οι έδρες του δημοτικού συμβουλίου του Δήμου, κατανέμονται στους συνδυασμούς ως εξής:

Τα 3/5 των εδρών του Δημοτικού Συμβουλίου καταλαμβάνει ο επιτυχών συνδυασμός «Πρώτα ο άνθρωπος » και τα 2/5 οι επιλαχόντες ανάλογα με τον αριθμό των εγκύρων ψηφοδελτίων.

Οι έδρες που αναλογούν στα 3/5 και 2/5 στα 33μελή συμβούλια είναι 20 και 13 αντίστοιχα ως εξής:

Έδρες επιτυχόντος συνδυασμού «Πρώτα ο άνθρωπος» : 20

Έδρες επιλαχόντων συνδυασμών: 13

 

Κατανομή εδρών στους επιλαχόντες συνδυασμούς:

ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΕΔΡΩΝ ΜΕΙΟΨΗΦΙΑΣ  
Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ Έγκυρα Ψηφοδέλτια Έδρες Αχρησιμοποίητο

Υπόλοιπο

Έδρες αχρησημ. υπόλοιπου Σύνολο εδρών  
1 ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ 7.270 11 461 1 12  
2 ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ 770 1 151 0 1  
ΣΕΨ Δ. ΠΥΛΗΣ 8.040 12   1 13  
Ε.Μ.[(εψσμ/ν)+1]       =(8040/13)+1= 619  

 

Έτσι οι συνδυασμοί που έλαβαν μέρος στις Δημοτικές Εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 του Δήμου Πύλης καταλαμβάνουν τις εξής έδρες στο Δημοτικό Συμβούλιο:

 

Ι. « Πρώτα ο άνθρωπος»: Είκοσι20

ΙΙ. «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»: Δώδεκα 12

ΙΙΙ. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ»: Μία 1

Σύνολο: Τριάντα τρεις 33

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΑΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
α/α

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΗΣ Σύνολο

ψηφοδελτίων

    Α

Ι

Θ

Η

Κ

Ω

Ν

Γ

Ο

Μ

Φ

Ω

Ν

 

Μ

Υ

Ρ

Ο

Φ

Υ

Λ

Λ

Ο

Υ

Ν

Ε

Ρ

Α

Ϊ

Δ

Α

Σ

Π

Ι

Α

Λ

Ε

Ι

Ω

Ν

Π

Ι

Ν

Δ

Ε

Ω

Ν

Π

Υ

Λ

Η

Σ

 
1 Πρώτα ο άνθρωπος 1643 2061 256 475 1717 1061 1686 8899
2 ΞΕΚΙΝΗΜΑ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

1377 1636 141 437 1073 956 1650 7270
3 ΛΑΙΚΗ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ

116 291 10 12 160 50 131 770
ΣΥΝΟΛΟ 3136 3988 407 924 2950 2067 3467 16939

 

 

ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΕΔΡΩΝ ΑΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ εκλογικό

μέτρο

ΕΔΡΕΣ ΑΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΗΣ ΣΥΝΟΛΟ ΕΔΡΩΝ
    Α

Ι

Θ

Η

Κ

Ω

Ν

Γ

Ο

Μ

Φ

Ω

Ν

 

Μ

Υ

Ρ

Ο

Φ

Υ

Λ

Λ

Ο

Υ

Ν

Ε

Ρ

Α

Ϊ

Δ

Α

Σ

Π

Ι

Α

Λ

Ε

Ι

Ω

Ν

Π

Ι

Ν

Δ

Ε

Ω

Ν

Π

Υ

Λ

Η

Σ

 
Πρώτα ο άνθρωπος   1 6 1 1 5 1 5 20
ΞΕΚΙΝΗΜΑ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

606 2 3 2 2 3 12
ΛΑΙΚΗ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ

771 1 1
ΣΥΝΟΛΟ   3 10 1 1 7 3 8 33

 

 

 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών:

 

Α)Συνδυασμός « Πρώτα ο άνθρωπος»                                              8.899

ΜΑΡΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΘΗΚΩΝ 1.643
1) ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 727
2) ΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 725
3) ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 467
4) ΠΛΕΝΤΖΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191
5) ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 115
6) ΝΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 110
                 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ   2.061
1) ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΒΥΡΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 710
2) ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ 629
3) ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΒΙΚΤΩΡΑ 502
4) ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 467
5) ΖΙΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 443
6) ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 414
7) ΖΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 404
8) ΜΠΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 403
9) ΚΑΝΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 340
10) ΠΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 308
11) ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 304
12) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 294
13) ΚΟΦΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 290
14) ΒΕΛΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 236
15) ΚΟΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 233
16) ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 67
17) ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του   ΧΡΗΣΤΟΥ 54
                 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ   256
1) ΑΛΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 208
2) ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 83
3) ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
                 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ   475
1) ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 402
2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 400
3) ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 210
                 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΑΛΕΙΩΝ   1.717
1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 698
2) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 599
3) ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 546
4) ΓΙΑΝΝΟΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 543
5) ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 506
6) ΝΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 461
7) ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 459
8) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 421
9) ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 385
10) ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 380
11) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 280
12) ΜΠΡΕΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 242
                 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΝΔΕΩΝ   1.061
1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 780
2) ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 353
3) ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 323
4) ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 297
5) ΑΔΑΜΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 205
6) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
                 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΣ   1686
1) ΤΖΑΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 752
2) ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 584
3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ(ΡΟΥΛΑ) του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ 558
4) ΚΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 521
5) ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 450
6) ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 429
7) ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 406
8) ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 391
9) ΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 391
10) ΚΑΝΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 343
11) ΒΟΠΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 301
12) ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 284
13) ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 265
14) ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 215
                 
  ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ    
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ   277
1) ΤΡΙΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 86
2) ΓΚΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 82
3) ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 74
4) ΚΑΒΡΑ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   22
1) ΤΣΟΤΣΟΥΛΑ – ΝΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 17
2) ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 5
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ   51
1) ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 26
2) ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΜΑΝΙΑΣ   60
1) ΝΤΟΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
2) ΤΣΙΚΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΑΤΟΛΙΚΟΥ   202
1) ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
2) ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 22
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΡΡΕΥΜΑΤΟΣ   64
1) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 34
2) ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΚΑΝΟΥ   39
1) ΝΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25
2) ΤΑΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΕΡΟΥ   124
1) ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
2) ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 39
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ   530
1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 325
2) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 173
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΜΦΩΝ   508
1) ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 215
2) ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 155
3) ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
4) ΚΙΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΪΟΥ 25
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΣΗΣ   107
1) ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
2) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΕΡΟΥ   173
1) ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 62
2) ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 61
3) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
4) ΚΟΥΤΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ   24
1) ΚΩΤΣΙΑΣ ΣΙΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΗΣ     333
1) ΧΑΜΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 178
2) ΚΑΤΑΒΟΥΤΑ – ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 113
3) ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21
4) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ   294
1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 148
2) ΑΡΒΥΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62
3) ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ   56
4) ΓΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΩΝ   101
1) ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 73
2) ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΗΣ   72
1) ΜΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46
2) ΧΟΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 22
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΡΩΝΙΟΥ   197
1) ΚΑΡΑΤΑΪΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ 72
2) ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 57
3) ΝΤΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43
4) ΚΟΛΕΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ   89
1) ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 60
2) ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ 29
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΑΡΙΑΣ   242
1) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ – ΤΣΙΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 102
2) ΤΣΙΩΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 80
3) ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
4) ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΑΣ   185
1) ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 91
2) ΠΑΛΗΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ 83
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΦΥΤΟΥ   115
1) ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 67
2) ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΑΣ   236
1) ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 118
2) ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 54
3) ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34
4) ΤΣΙΑΝΑΚΑ – ΜΠΛΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
     
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ   256
1) ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 166
2) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 52
3) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 16
4) ΤΖΑΦΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 5
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ   87
1) ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 72
2) ΣΑΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ   85
1) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥ(τ.ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΙΟΥ)   159
1) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
2) ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   15
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΥΑΣ   172
1) ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 85
2) ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 76
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ   382
1) ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 193
2) ΠΑΛΛΑΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
3) ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46
4) ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 38
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΜΕΡΟΥ   40
1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 21
2) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ   271
1) ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΟΘΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91
2) ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 86
3) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 70
4) ΖΕΓΚΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΧΤΟΥΡΙΟΥ   116
1) ΜΠΟΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
2) ΛΑΠΠΑ – ΤΣΙΑΚΟΒΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
     
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ   105
1) ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 85
2) ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ   72
1) ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35
2) ΓΚΑΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ   520
1) ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 200
2) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 146
3) ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
4) ΣΙΑΦΛΙΑΚΗ – ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΑΛΕΙΑΣ   426
1) ΛΕΜΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 166
2) ΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 156
3) ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58
4) ΠΑΝΑΓΟΥ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 23
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ   71
1) ΠΛΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 57
2) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 9
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΗΣ   569
1) ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198
2) ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ – ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΧΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 161
3) ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 89
4) ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 78
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΡΑΣ   78
1) ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 72
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΠΟΤΟΥ   348
1) ΡΟΜΠΙΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 173
2) ΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
3) ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 70
4) ΧΛΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 10
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΪΚΩΝ   371
1) ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 156
2) ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 79
3) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 65
4) ΚΑΛΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 55
                 
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΗΚΗΣ   504
1) ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 210
2) ΖΑΧΟΥ – ΜΠΟΥΡΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 142
3) ΚΩΣΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
4) ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΑΣ   222
1) ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
2) ΒΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55
3) ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
4) ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ 32

 

Β) Συνδυασμός «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»                     7.270

ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   Υποψήφιος Δήμαρχος

  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΘΗΚΩΝ 1.377  
1) ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 557  
2) ΜΠΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 518  
3) ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 499  
4) ΝΙΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 372  
5) ΜΠΛΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 200  
       
  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ 1.636  
1) ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 521  
2) ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 393  
3) ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 324  
4) ΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 295  
5) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 284  
6) ΜΠΟΥΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 279  
7) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 269  
8) ΠΕΤΡΟΥ – ΜΗΛΙΩΤΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 265  
9) ΜΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 264  
10) ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ 252  
11) ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 228  
12) ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 221  
13) ΤΣΙΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 205  
14) ΛΟΥΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ 192  
15) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 182  
16) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 116  
17) ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ – ΜΠΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 113  
18) ΔΟΛΙΑ – ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 97  
19) ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 84  
20) ΚΑΝΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84  
       
  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ 141  
1) ΠΛΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 215  
2) ΦΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92  
       
  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ 437  
1) ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 312  
2) ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 242  
3) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 45  
  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΑΛΕΙΩΝ 1.073  
1) ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 540  
2) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 500  
3) ΘΕΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 460  
4) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 451  
5) ΜΠΟΥΡΟΚΩΣΤΑ – ΒΙΤΣΑ ΒΑΪΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 307  
6) ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 295  
7) ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 231  
8) ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 206  
9) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 182  
10) ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 182  
11) ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 166  
12) ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 132  
13) ΖΟΡΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 70  
14) ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16  
       
  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΝΔΕΩΝ 956  
1) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 445  
2) ΛΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 382  
3) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 266  
4) ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 209  
5) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 48  
       
  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΣ 1.650  
1) ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 872  
2) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 653  
3) ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 603  
4) ΧΑΣΙΩΤΗ – ΜΠΑΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ (ΦΑΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 567  
5) ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 500  
6) ΚΑΡΑΤΑΪΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 415  
7) ΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 379  
8) ΚΟΦΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 360  
9) ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 358  
10) ΓΟΥΛΑ – ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 344  
11) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 339  
12) ΜΠΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 300  
13) ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 285  
14) ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 242  
15) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΦΩΤΙΟΥ 150  
16) ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 84  
       
  ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ    
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ 225  
1) ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 96  
2) ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 79  
3) ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑ – ΡΑΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 28  
4) ΖΕΚΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 13  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45  
1) ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 72  
1) ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 61  
2) ΚΟΥΓΙΟΥΜΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΜΑΝΙΑΣ 120  
1) ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 100  
2) ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 16  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΑΤΟΛΙΚΟΥ 147  
1) ΡΟΜΟΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 85  
2) ΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 56  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 52  
1) ΜΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 41  
2) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΚΑΝΟΥ 51  
1) ΛΕΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42  
2) ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΕΡΟΥ 93  
1) ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74  
2) ΜΑΡΚΑΝΤΑ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ 412  
1) ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 261  
2) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΜΦΩΝ 343  
1) ΚΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 126  
2) ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 74  
3) ΖΥΜΟΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 71  
4) ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 47  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΣΗΣ 74  
1) ΓΡΑΜΨΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64  
2) ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 133  
1) ΚΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 67  
2) ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41  
3) ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 12  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 49  
1) ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 34  
2) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ 12  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΗΣ 204  
1) ΜΠΡΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 124  
2) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 32  
3) ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27  
4) ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΗΛΙΑ 15  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ 119  
1) ΜΑΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37  
2) ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 31  
3) ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28  
4) ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΩΝ 96  
1) ΖΑΜΠΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 79  
2) ΖΑΜΠΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 11  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΗΣ 102  
1) ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 93  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΡΩΝΙΟΥ 200  
1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74  
2) ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 70  
3) ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26  
4) ΝΤΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25  
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 39  
1) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28  
2) ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 9  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΑΡΙΑΣ 183  
1) ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 53  
2) ΣΒΑΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 48  
3) ΣΒΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 41  
4) ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΑΣ 201  
1) ΣΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136  
2) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 48  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΦΥΤΟΥ 95  
1) ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50  
2) ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 40  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΑΣ 182  
1) ΜΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74  
2) ΣΧΟΡΙΤΣΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49  
3) ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ 141  
1) ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 63  
2) ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 40  
3) ΓΚΑΡΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17  
4) ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 14  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ: 44  
1) ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25  
2) ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 19  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ 122  
1) ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 120  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥ(τ.ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΙΟΥ) 88  
1) ΝΙΑΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54  
2) ΜΕΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 30  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΥΑΣ 142  
1) ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 73  
2) ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟMOΝΑΣΤΗΡΟΥ 448  
1) ΜΠΟΥΤΖΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 129  
2) ΣΙΩΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 128  
3) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 106  
4) ΜΠΛΑΤΖΩΝΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 41  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΜΕΡΟΥ 33  
1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 123  
1) ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 65  
2) ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 31  
3) ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΧΤΟΥΡΙΟΥ 66  
1) ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ 96  
1) ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 58  
2) ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 35  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ 98  
1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77  
2) ΤΖΗΜΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ 347  
1) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 117  
2) ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85  
3) ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 85  
4) ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΑΛΕΙΑΣ 338  
1) ΝΙΚΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 112  
2) ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 110  
3) ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 74  
4) ΜΠΟΡΝΟΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 23  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ 110  
1) ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 90  
2) ΠΛΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΗΣ 646  
1) ΠΑΝΑΓΟΥ – ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 207  
2) ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 155  
3) ΣΙΜΟΥ – ΝΤΟΥΒΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 143  
4) ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 78  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΡΑΣ 100  
1) ΓΙΩΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 60  
2) ΚΟΛΟΝΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 40  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΠΟΤΟΥ 267  
1) ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 152  
2) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 67  
3) ΚΩΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18  
4) ΤΖΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΪΚΩΝ 331  
1) ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 172  
2) ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 89  
3) ΜΠΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 26  
4) ΚΑΨΙΩΧΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΗΚΗΣ 333  
1) ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 112  
2) ΚΟΚΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106  
3) ΚΑΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 92  
4) ΜΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8  
       
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΑΣ 160  
1) ΜΑΝΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60  
2) ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49  
3) ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 41  
       
       
       

Γ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ»                          770 ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                     Υποψήφιος Δήμαρχος                                                   

    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΘΗΚΩΝ 116  
  1) ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 130  
  2) ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του   ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 48  
  3) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15  
  4) ΒΟΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8  
                     
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ   291  
  1) ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 102  
  2) ΛΑΖΟΥ ΗΡΩ του ΙΚΟΛΑΟΥ   81  
  3) ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 58  
  4) ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 55  
  5) MANΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 52  
  6) ΔΙΑΓΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 47  
  7) ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 46  
  8) ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42  
  9) ΧΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 35  
  10) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34  
  11) ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33  
  12) ΧΑΤΖΕΛΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 31  
  13) ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29  
  14) ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 23  
  15) ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 14  
         
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ   10  
  1) ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10  
                     
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ   12  
  1) ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 21  
                     
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΑΛΕΙΩΝ   160  
  1) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 90  
  2) ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 83  
  3) ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 56  
  4) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 53  
  5) ΠΕΔΟΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 45  
  6) ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37  
  7) ΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27  
  8) ΖΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20  
                     
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΝΔΕΩΝ   50  
  1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του   ΗΛΙΑ 33  
  2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του KΩΝΣTANTINOY 32  
  3) ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21  
                     
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΣ   131  
  1) ΤΖΗΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 95  
  2) ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64  
  3) ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 52  
  4) ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 42  
  5) ΤΣΟΛΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΩΜΑ 30  
  6) ΣΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 14  
  7) ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 13  
  8) ΚΡΙΜΝΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 10  
             
    ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ        
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ    
  Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού    
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΜΑΝΙΑΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΑΤΟΛΙΚΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΡΡΕΥΜΑΤΟΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΚΑΝΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΕΡΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΜΦΩΝ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΣΗΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΕΡΟΥ   42    
  1) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33    
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΗΣ     54    
  1) ΤΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ   47    
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΩΝ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΗΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΡΩΝΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΑΡΙΑΣ     23    
  1) ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 11    
                       
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΑΣ        
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΦΥΤΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΑΣ   69    
  1) ΓΚΑΓΚΑΤΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 44    
                       
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥ(τ.ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΙΟΥ )      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΥΑΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ   59    
  1) ΔΙΑΓΟΥΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 41    
                       
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΜΕΡΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΧΤΟΥΡΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ   7    
  1) ΖΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6    
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ   90    
  1) ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42    
  2) ΤΕΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 31    
                       
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΑΛΕΙΑΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΗΣ   101    
  1) ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 52    
                       
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΡΑΣ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΠΟΤΟΥ   8    
  1) ΤΖΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 5    
                       
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΪΚΩΝ      
    Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού      
           
    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΗΚΗΣ 120    
  1) ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47    
  2) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΜΑΡΑΪΔΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 45    
                       

         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΑΣ

Δεν έχουν ανακηρυχθεί υποψήφιοι του συνδυασμού

 

 

 

α/α Τοπική

Κοινότητα

 

Σ

Υ

Μ

Β

Ο

Υ

Λ

Ο

Ι

 

Ε

Κ

Π

Ρ

Ο

Σ

Ω

Π

Ο

Ι

 

Ε

Γ

Κ

Υ

Ρ

Α

Ε

Κ

Λ

Ο

Γ

Ι

Κ

Ο

 

Μ

Ε

Τ

Ρ

Ο

 

 

Μ

Α

Ρ

Α

Β

Α

Σ

 

Κ

Ο

Υ

Φ

Ο

Γ

Α

Ζ

Ο

Σ

 

 

Ζ

Α

Χ

Ο

Σ

 

 

Ψήφοι/έδρες

 

Ψήφοι/έδρες

 

Ψήφοι/έδρες

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΘΗΚΩΝ
1 Αγ. Νικολάου   1 67   22 45/1  
2 Αθαμανίας   1 182   60 120/1 2*
3 Βροντερού   1 221   124/1 93 4*
4 Γαρδικίου   1 962   530/1 412 20*
5 Δέσης   1 183   107/1 74 2*
6 Δροσοχωρίου   1 74   24 49/1 1*
7 Ελάτης 3   591 147 333/2 204/1 54
8 Καλογήρων   1 205   101/1 96 8*
9 Νεραϊδοχωρίου   1 264   159/1 88 17*
10 Περτουλίου   1 208   105/1 96 7
11 Πύρρας   1 179   78 100/1 1*
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ
1 Γόμφων 3   851 212 508/2 343/1 8*
2 Δροσερού 3   348 87 173/2 133/1 42
3 Λυγαριάς 3   448 112 242/2 183/1 23
4 Μουριάς 3   487 121 236/2 182/1 69
5 Παλαιομ/ρου 3   889 222 382/1 448/2 59
6 Πηγής 3   957 239 520/2 347/1 90
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ
1 Μυροφύλλου 3   397 99 256/2 141/1 10*
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ
1 Αρματολικού   1 358   202/1 147 9*
2 Κορυφής   1 174   72 102/1 0*
3 Νεράϊδας   1 208   85 122/1 1*
4 Παχτουρίου   1 184   116/1 66 2*
α/α Τοπική

Κοινότητα

 

Σ

Υ

Μ

Β

Ο

Υ

Λ

Ο

Ι

 

Ε

Κ

Π

Ρ

Ο

Σ

Ω

Π

Ο

Ι

 

Ε

Γ

Κ

Υ

Ρ

Α

Ε

Κ

Λ

Ο

Γ

Ι

Κ

Ο

 

Μ

Ε

Τ

Ρ

Ο

 

 

Μ

Α

Ρ

Α

Β

Α

Σ

 

Κ

Ο

Υ

Φ

Ο

Γ

Α

Ζ

Ο

Σ

 

 

Ζ

Α

Χ

Ο

Σ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΑΛΕΙΩΝ
1 Ελευθεροχωρίου 3   413 103 294/2 119/1 11*
2 Παραποτάμου 3   394 98 271/2 123/1 11*
3 Πιαλείας 3   764 191 426/2 338/1 15*
4 Φήκης 3   957 239 504/2 333/1 120
5 Φιλύρας 3   382 95 222/2 160/1 3*
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΝΔΕΩΝ
1 Βαθυρρεύματος   1 117   64/1 52 1*
2 Βαλκάνου   1 90   39 51/1 0*
3 Λιβαδοχωρίου   1 128   89/1 39 0*
4 Μεσοχώρας   1 403   185 201/1 17*
5 Μοσχοφύτου   1 211   115/1 95 1*
6 Νέας Πεύκης   1 133   87/1 44 2*
7 Παραμέρου   1 74   40/1 33 1*
8 Πολυνερίου   1 181   71 110/1 0*
9 Στουρναραίϊκων 3   702 175 371/2 331/1 28*
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΣ
1 Αγ.Βησσαρίωνος 3   502 125 277/2 225/1 11*
2 Αγ.Προκοπίου   1 125   51 72/1 2*
3 Κοτρωνίου 3   397 99 197/1 200/2 2*
4 Παλαιοκαρυάς   1 314   172/1 142 0*
5 Πετροχωρίου   1 177   72 98/1 7*
6 Πύλης 3   1316 329 569/1 646/2 101
7 Ροποτού 3   623 155 348/2 267/1 8

 

 

 

 

Ετσι, οι τακτικοί και αναπληρωματικοί σύμβουλοι του Δήμου Πύλης (σε Πύλη και χωριά) ανά συνδυασμό και ανά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

 

α.) Από τον συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΘΗΚΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ        

  1. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΛΕΝΤΖΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΝΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                                                                                   

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ          

  1. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΒΥΡΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ
  3. ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΑ
  4. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΖΙΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΖΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΠΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΚΑΝΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΚΟΦΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΒΕΛΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΚΟΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ        

  1. ΑΛΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ       

  1. ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΑΛΕΙΩΝ  

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ          

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΓΙΑΝΝΟΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΝΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
  4. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΜΠΡΕΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΝΔΕΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ       

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΑΔΑΜΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΣ  

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ          

  1. ΤΖΑΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ(ΡΟΥΛΑ) του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ
  4. ΚΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  4. ΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΚΑΝΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΒΟΠΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

β.) Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΘΗΚΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΝΙΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΛΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

  1. ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΠΟΥΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΕΤΡΟΥ – ΜΗΛΙΩΤΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  10. ΤΣΙΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΛΟΥΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
  12. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  13. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  14. ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ – ΜΠΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  15. ΔΟΛΙΑ – ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  16. ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  17. ΚΑΝΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΑΛΕΙΩΝ   

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

  1. ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΘΕΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΜΠΟΥΡΟΚΩΣΤΑ – ΒΙΤΣΑ ΒΑΪΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  10. ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΖΟΡΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΝΔΕΩΝ     

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

  1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΛΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΣ          

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)
  2. ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  

  1. ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΧΑΣΙΩΤΗ – ΜΠΑΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ (ΦΑΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  3. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΑΡΑΤΑΪΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΚΟΦΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΓΟΥΛΑ – ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΜΠΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  12. ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  13. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΦΩΤΙΟΥ
  14. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Γ.) Από το συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ »

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ               

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ              

  1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΛΑΖΟΥ ΗΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  5. MANΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΔΙΑΓΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΧΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  10. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  11. ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΧΑΤΖΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  13. ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  15. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς συμβούλους των συμβουλίων των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Πύλης τους:

1. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΤΡΙΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΓΚΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΒΡΑ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β.)       Από το συνδυασμό«ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑ – ΡΑΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΖΕΚΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

2. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΜΦΩΝ

Α)Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΙΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΪΟΥ

Β) Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΚΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΖΥΜΟΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ            Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β) Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΚΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

4. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΗΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΧΑΜΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ          Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΚΑΤΑΒΟΥΤΑ – ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΜΠΡΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΗΛΙΑ

 

 

 

 

5. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Πρόεδρος τοπικού
  2. ΑΡΒΥΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΓΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

B.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΜΑΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

6. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΡΩΝΙΟΥ

Α.) Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΚΑΡΑΤΑΪΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΝΤΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΟΛΕΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     Πρόεδρος τοπικού
  2. ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΝΤΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

7. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΑΡΙΑΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ – ΤΣΙΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΤΣΙΩΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

            ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΣΒΑΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΣΒΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  3. ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

8. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΑΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΤΣΙΑΝΑΚΑ – ΜΠΛΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β.)   Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ 

ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΜΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΣΧΟΡΙΤΣΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

 

9. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

            ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  2. ΤΖΑΦΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΚΑΡΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

10. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΛΛΑΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΜΠΟΥΤΖΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΣΙΩΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΜΠΛΑΤΖΩΝΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

11. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΟΘΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΖΕΓΚΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

12. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ Πρόεδρος τοπικού
  2. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΣΙΑΦΛΙΑΚΗ – ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

 

 

13. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΑΛΕΙΑΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΛΕΜΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Πρόεδρος τοπικού
  2. ΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΝΑΓΟΥ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΝΙΚΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΠΟΡΝΟΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

 

14. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΗΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ – ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΧΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Β)        Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΝΑΓΟΥ – ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΣΙΜΟΥ – ΝΤΟΥΒΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

15. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΠΟΤΟΥ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΡΟΜΠΙΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΧΛΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β.) Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

            ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΩΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΤΖΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

16. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΪΚΩΝ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΚΑΛΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΚΑΨΙΩΧΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

 

17. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΗΚΗΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ     Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΖΑΧΟΥ – ΜΠΟΥΡΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΩΣΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΚΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΑΣ

Α.)       Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         Πρόεδρος Τοπικού
  2. ΒΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Β.)       Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

  1. ΜΑΝΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

 

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τακτικούς και αναπληρωματικούς εκπροσώπους των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Πύλης τους:

 

1. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΟΥΓΙΟΥΜΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

3. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΜΑΝΙΑΣ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

4.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΑΤΟΛΙΚΟΥ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

5. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

6. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΚΑΝΟΥ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΛΕΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

7. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΕΡΟΥ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 

8.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

9. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΣΗΣ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

 

 

10. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ

 

11. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΩΝ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΗΣ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

13. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος »

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ

 

14. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΑΣ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

 

15.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΦΥΤΟΥ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος »

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

16. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΑΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

17. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΑΣ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

18. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥ (τ. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΙΟΥ)

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

19.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΥΑΣ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

20. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΜΕΡΟΥ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

21. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΧΤΟΥΡΙΟΥ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος »

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΠΟΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΛΑΠΠΑ – ΤΣΙΑΚΟΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

22. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ

Από το συνδυασμό «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

23. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΖΗΜΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

24. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΛΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

25. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΡΑΣ

Από το συνδυασμό «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΓΙΩΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΟΛΟΝΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

Κλήρωση για ισοψηφίσαντες

Σε ειδική συνεδρίαση, διενεργήθηκαν κληρώσεις για την εκλογή δημοτικών συμβούλων (αναπληρωματικών) σε Πύλη, Πιαλεία και Γόμφους από τους δύο πρώτους συνδυασμούς και τοπικών συμβούλων από τον συνδυασμό Κουφογάζου στην Πηγή.

Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

 

ΚΛΗΡΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

 

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Πρώτα ο άνθρωπος»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

3.ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ: 391

4.ΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 391

Κληρώθηκε ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ>>

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΜΦΩΝ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

15. ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 84                  

16. ΚΑΝΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 84                      

Κληρώθηκε ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΑΛΕΙΩΝ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

7.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ( ΒΙΒΗ ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 182

8.ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 182

Κληρώθηκε .ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΚΛΗΡΩΣΗ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

Β.   ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 85

2.ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 85

Κληρώθηκε .ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  

 

 

Αφήστε το σχόλιο σας