Το πρόγραμμα εκδηλώσεων στον Μύλο των Ξωτικών Reviewed by Momizat on . Κυριακή, 21 Δεκεμβρίου 11:00 Χριστουγεννιάτικες Μελωδίες από την Χορωδία του 3ου Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων 12:00 Η ομάδα Circus Dayz – λευκοί ξυλοπόδαροι 12:00 Κυριακή, 21 Δεκεμβρίου 11:00 Χριστουγεννιάτικες Μελωδίες από την Χορωδία του 3ου Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων 12:00 Η ομάδα Circus Dayz – λευκοί ξυλοπόδαροι 12:00 Rating: 0

Το πρόγραμμα εκδηλώσεων στον Μύλο των Ξωτικών

00000000
Κυριακή, 21 Δεκεμβρίου
11:00

Χριστουγεννιάτικες Μελωδίες από την Χορωδία του 3ου Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων
12:00

Η ομάδα Circus Dayz – λευκοί ξυλοπόδαροι
12:00

Σχολή Χορού Μελίνας Τσόγκα – Κλασσικό μπαλέτο
13:00

Σύλλογος Ν.Μουδανιών Απάμεια – Παιδικό χορευτικό & Μικτό ενηλίκων
13:30

Goldance Academy σχολή χορού Κέρκυρας
14:00

Γυμναστήριο Oxygen Καρδίτσας
17:30

Σχολή χορού Τρίκκη
18:15

Aκαδημία χορού Τέρψις – Χορευτικό SHOW
19:30

Let’s Dance the dancing Academy – Μουσικοχορευτικό show
Δευτέρα, 22 Δεκεμβρίου
17:00

Live εκπομπή από το ράδιο Ρυθμός 89,2 με την Ρόζα Τσιαμπαλή
19:00

Μύρωνας Στρατής & Ησαΐας Ματιάμπα
Τρίτη, 23 Δεκεμβρίου
17:30

TAE KWON DO Dance από τον ΣΟΑΤ
18:00

Action Gym & Dance
19:00

Live με τους White Cinnamon – σε ρυθμούς Jazz & Pop
20:00

Ο DrBou ξεσηκώνει σε ρυθμούς rap
Τετάρτη, 24 Δεκεμβρίου
12:00

Το καλικατζαράκι των Χριστουγέννων – διαδραστική αφήγηση παραμυθιού από την Σία Φαράκη
13:00

Θεατρικό Εργαστήρι Πύργου
17:15

O Καραγκιόζης γραμματικός – Θέατρο Σκιών από τον Α.Ραγιά
18:30

Revvo και Δολλας σε ένα αξέχαστο live Pop/Rnb
19:30

Έντεχνο & λαϊκό πρόγραμμα από την Έλενα Κωνσταντάκου
Πέμπτη, 25 Δεκεμβρίου
12:00

Show με τεράστιες σαπουνόφουσκες
17:00

Μέρες Παραμυθιού – ¨Στο χοροστάσι των αερικών και στις σπηλιές των δράκων¨ αφήγηση από την Μ. Κατσανούλη
18:30

Live με τους Rock & Lace
20:00

Βραδιά ελαφρολαϊκού τραγουδιού

00000

Παρασκευή, 26 Δεκεμβρίου
11:30

Ο Ποιητιτής και οι μύθοι που σκάρωσαν παραμύθι – από την θεατρική ομάδα Σχοινί Κορδόνι
13:00

Η Χριστουγεννιάτικη μπουγάδα από τα Ανεμοσκορπίσματα
17:00

Μέρες Παραμυθιού – ¨Το Πανωφόρι¨ αφήγηση από την Ανθή Θάνου, μουσική Αλέξης Μακρής
18:30

Live – Κύμα the band
19:30

Starmata band – Κλασικό και ελληνικό ροκ
Σάββατο, 27 Δεκεμβρίου
11:30

ΑΠΣ Τρίκαλα – Ελληνορωμαϊκή πάλη επί σκηνής
12:30

Ο Ποιητιτής και οι μύθοι που σκάρωσαν παραμύθι
13:30

Πολιτιστικός Σύλλογος Μέγας Αλέξανδρος Σταυρού
17:00

Μέρες Παραμυθιού – ¨Θα σου πω ένα παραμύθι, θα σου πω κι ένα τραγούδι…¨ αφήγηση από την Νίκη Κάπαρη, μουσική Γιάννης Ψειμάδας
18:00

Μια ιστορία ξανά – θεατρική παράσταση από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Μεγαλοχωρίου
19:00

Ένωση Ποντίων Ωραιοκάστρου & Φίλων – Χορωδία
19:30

Απόστολος Γουγουλάκης Live
Κυριακή, 28 Δεκεμβρίου
11:30

Το καλικατζαράκι των Χριστουγέννων – διαδραστική αφήγηση παραμυθιού από την Σία Φαράκη
12:00

Ένωση Ποντίων Ωραιοκάστρου & Φίλων – Χοροί του Πόντου
12:30

Βράβευση Διαγωνισμού συγγραφής παραμυθιού 2013
13:00

Human Chess από την Σκακιστική Κίνηση Τρικάλων
17:00

Μέρες Παραμυθιού – ¨ Παραμύθια και ιστορίες για την αγάπη¨ αφήγηση από την Σοφήλια Τσορτέκη
18:00

Κέντρο Λαογραφικής Έρευνας Απόλλων –Παραδοσιακοί χοροί
19:00

H Σχολή των Μεγάλων Επιτυχιών “Burn the Floor” έρχεται από την πόλη της Λάρισας για να παρουσιάσει ένα πλούσιο μουσικοχορευτικό πρόγραμμα.
20:30

Μουσική βραδιά με τον Θέμη Σαμαντζή
Δευτέρα, 29 Δεκεμβρίου
11:00

O Μύλος των Ξωτικών και η ΦΛΟΓΑ διοργανώνουν μεγάλη φιλανθρωπική εκδήλωση με χορό, graffiti και πολλές εκπλήξεις
14:00

Βράβευση των νικητών του αγώνα δρόμου ¨Τρέχω κι εγώ σαν ξωτικό¨ από τον Σύλλογο Δρομέων Τρικάλων
17:00

Μέρες Παραμυθιού – ¨ Οι Καλικάντζαροι κι ο μύλος τους¨ αφήγηση από την Κρυσταλλία Μακατού
18:00

Οι Ακάλαντοι – Θεατρικό εργαστήρι Δήμου Πύλης – Σία Φαράκη και Μορφωτικός Σύλλογος Φήκης, Τμήμα Φήκης
19:00

Οι παίκτες της ομάδας μπάσκετ Aries Trikala BC φωτογραφίζονται με τους μικρούς μας φίλους και μοιράζουν αυτόγραφα
19:30

Live με την Κων.Πάλλα
Τρίτη, 30 Δεκεμβρίου
11:30

Καλικαντζούρα – Καλλιτεχνικό εργαστήρι κατασκευής στολιδιών από ανακυκλώσιμα υλικά
17:00

Καλλιτεχνικό εργαστήρι Καλικαντζούρα
18:00

Ο Μολυβένιος στρατιώτης από το θεατρικό εργαστήρι Επί Σταγών
19:00

Live με το νεανικό συγκρότημα The Led
20:00

Live από το συγκρότημα Whatever
Τετάρτη, 31 Δεκεμβρίου
12:00

Ταχυδακτυλουργοί σε ένα μαγικό show
Πέμπτη, 1 Ιανουαρίου 2015
12:30

Live saxophone με τον Α.Ντόντο
18:00

Το δέντρο που έδινε, του Σίλβερστάιν – Παράσταση με χρήση κούκλας Marotte από τις Β.Φαγκρίδα και Β.Γουλοπούλου και η μικρή Κ.Μαγκλάρα
19:00

Πρωτοχρονιάτικη συναυλία με τους On Air!
20:00

Νεανικό party με τον dj Deko

0000

Παρασκευή, 2 Ιανουαρίου 2015
12:00

Το καλικατζαράκι των Χριστουγέννων – διαδραστική αφήγηση με την Σία Φαράκη
17:30

Dance Club Larissa – Οι δάσκαλοι Richard Szilagui & Ε.Γιανναράκη του Dancing with the Stars σε ένα μαγευτικό χορευτικό show
19:00

Βραδιά έντεχνης μουσικής με τους Μ.Κρανιά & Χ.Κιτσόπουλο
Σάββατο, 3 Ιανουαρίου 2015
12:00

Το δέντρο που έδινε του Σίλβερστάιν – Παράσταση με χρήση κούκλας Marotte
17:30

ΚΑΠΗ Φανερωμένης – Παραδοσιακοί χοροί
18:00

Χορευτικός Καταγραφικός Σύλλογος Τρικάλων “Χορός & Τόπος” – Λαικοί Χοροί
19:00

Live με τους Trokadoroi
Κυριακή, 4 Ιανουαρίου 2015
12:00

Οι Ακάλαντοι – Θεατρικό εργαστήρι ΕΛΟΚ – Σία Φαράκη
13:00

Πολιτιστικός Σύλλογος Αγίας Μαρίνας Βέροιας
17:30

Πολιτιστικός & Λαογραφικός Σύλλογος ΑΚΡΙΤΕΣ Αλεξανδρούπολης– Δρώμενα Δωδεκαημέρου
19:30

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ
Πότε
Κυρ, 4 Ιανουαρίου 2015, 19:30 – 19:45

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή