Το ψηφοδέλτιο νίκης του Τάκη Χαντζή στον Δ. Φαρκαδόνας Reviewed by Momizat on . Ενα εξαιρετικό ψηφοδέλτιο, που συνδυάζει με τον καλύτερο τρόπο την εμπειρία, τη γνώση και τα όνειρα των νέων ανθρώπων, ετοίμασαν ο Τάκης Χαντζής και οι συνεργάτ Ενα εξαιρετικό ψηφοδέλτιο, που συνδυάζει με τον καλύτερο τρόπο την εμπειρία, τη γνώση και τα όνειρα των νέων ανθρώπων, ετοίμασαν ο Τάκης Χαντζής και οι συνεργάτ Rating: 0

Το ψηφοδέλτιο νίκης του Τάκη Χαντζή στον Δ. Φαρκαδόνας

Το ψηφοδέλτιο νίκης του Τάκη Χαντζή στον Δ. Φαρκαδόνας

Ενα εξαιρετικό ψηφοδέλτιο, που συνδυάζει με τον καλύτερο τρόπο την εμπειρία, τη γνώση και τα όνειρα των νέων ανθρώπων, ετοίμασαν ο Τάκης Χαντζής και οι συνεργάτες του στον Δήμο Φαρκαδόνας. Με ανθρώπους από διαφορετικούς πολιτικούς χώρους, πολυσυλλεκτικό και ουσιαστικό, το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Ενωτική Κίνηση Πολιτών» έχει ήδη κάνει αίσθηση και αποτελεί εγγύηση, όχι απλώς γα τη νίκη στις εκλογές, αλλά για την ουσιαστική πορεία του Δήμου, που, επιτέλους, πρέπει να ακολουθήσει ο συγκεκριμένος Δήμος. Αναλυτικά όλοι οι υποψήφιοι είναι:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΒΑΙΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΖΙΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5.ΖΙΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΖΙΩΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

8. ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

9. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

10. ΛΑΚΙΑΡΑ ΕΛΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

11. ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12. ΜΟΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΜΠΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

15.ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16. ΣΠΙΝΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

18. ΧΑΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

19. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΥΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2.ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3.ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

5. ΜΑΧΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

8. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΒΑΙΟΥ

9.ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

10.ΤΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΓΙΩΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

3. ΔΙΒΑΝΕΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΖΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΛΙΟΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΛΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΙΟΥ

7. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

8. ΜΙΧΑΗΛ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του  ΕΥΘΥΜΙΟΥ

9. ΜΟΥΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

10. ΜΠΕΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του    ΧΡΗΣΤΟΥ

12. ΜΠΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

15. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16. ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΡΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

18. ΣΔΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

19. ΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

20. ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

21. ΤΕΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

22. ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

23. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

24. ΧΑΛΒΑΤΖΑΣ ΚΙΜΩΝ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας

1. ΚΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΟΥΚΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΛΙΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΠΑΝΟΥΛΗ – ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ θυγ. ΗΛΙΑ

5. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΧΑΛΟΣ (ΓΚΑΝΤΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΠΡΕΣΒΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

5. ΣΦΥΡΛΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ

6. ΤΣΙΟΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ         

1.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2.ΜΑΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΑΝΑΔΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3.ΜΠΑΚΟΣ ή ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΖΑΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3.ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.ΣΤΑΜΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΔΑΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ       

1.ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΤΣΙΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΑΡΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ     

1.ΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΜΠΟΥΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3.ΡΑΓΓΟΣ ΒΑΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ     

1.ΓΚΑΤΟΝΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΚΟΤΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

3.ΤΑΦΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΟΚΟΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ         

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4.ΦΛΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΜΑΝΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΠΛΑΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΜΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ    

1. ΚΑΙΝΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΟΥ

2. ΜΑΜΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

4.ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΝΟΤΗΤΑΣ

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ

2. ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   

1.ΖΑΜΠΡΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΚΑΛΑΙΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΜΠΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΦΟΡΤΟΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΤΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3.ΣΑΠΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4.ΦΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΦΩΤΙΟΥ

  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΝΕΙΑΔΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΔΙΒΑΝΕ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3.ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΒΩΤΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΩΜΑ

3.ΤΟΛΙΟΥ ΒΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΤΣΙΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

2. ΚΑΜΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

4.ΠΛΕΞΙΔΑ ΒΑΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

 

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή