Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού Μαράβα Reviewed by Momizat on . ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Μαράβας Κωνσταντίνος του Στεφάνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)   Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Μαράβας Κωνσταντίνος του Στεφάνου (Υποψήφιος Δήμαρχος)   Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Rating: 0

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού Μαράβα

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού Μαράβα

ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Μαράβας Κωνσταντίνος του Στεφάνου

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΘΗΚΩΝ

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΝΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΠΛΕΝΤΖΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ.Αιθήκων)

Εκλογική Περιφέρεια ΓΟΜΦΩΝ

ΒΕΛΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΖΙΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΖΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΑΝΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΒΥΡΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΟΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΚΟΦΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΜΠΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΠΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Γόμφων)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ

ΑΛΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Μυρόφυλλου)

ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Μυρόφυλλου)

ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Μυρόφυλλου)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΡΑΪΔΑΣ

ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥποψήφιαΔημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Νεράϊδας)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Νεράϊδας)

ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Νεράϊδας)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΑΛΕΙΩΝ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΓΙΑΝΝΟΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΜΠΡΕΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΝΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πιαλείων)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΝΔΕΩΝ

ΑΔΑΜΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πινδέων)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΠΥΛΗΣ

ΒΟΠΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΚΑΝΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΚΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΤΖΑΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλ. Περ. Πύλης)

 

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Βησσαρίωνα

ΓΚΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΒΡΑ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΡΙΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΟΤΣΟΥΛΑ – ΝΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥΥποψήφιαΕκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αγίου Προκοπίου

ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΛΙΑΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αθαμανίας

ΝΤΟΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αρματολικού

ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Βαθύρρευματος

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Βαλκάνου

ΝΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΑΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Βροντερού

ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Γόμφων

ΚΙΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΪΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Δέσης

ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Δροσερού

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΤΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Δροσοχωρίου

ΚΩΤΣΙΑΣ ΣΙΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Ελάτης

ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΤΑΒΟΥΤΑ – ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΧΑΜΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Ελευθεροχωρίου

ΑΡΒΥΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΓΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Καλογήρων

ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Κορυφής

ΜΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΧΟΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Κοτρωνίου

ΚΑΡΑΤΑΪΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΛΕΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΝΤΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Λιβαδοχωρίου

ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Λυγαριάς

ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ – ΤΣΙΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΩΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Μεσοχώρας

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΛΗΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Μοσχόφυτου

ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Μουριάς

ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΑΝΑΚΑ – ΜΠΛΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Μυρόφυλλου

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΑΦΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΚΡΑΤΗΥποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Νέας Πεύκης

ΣΑΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Νεράϊδας

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα ΝεραΪδοχωρίου (τ. χατζηπετριου)

ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκαρυάς

ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παλαιομοναστήρου

ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΛΛΑΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παράμερου

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παραποτάμου

ΖΕΓΚΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΟΘΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Παχτουρίου

ΛΑΠΠΑ – ΤΣΙΑΚΟΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΜΠΟΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Περτουλίου

ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου

ΓΚΑΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πηγής

ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΣΙΑΦΛΙΑΚΗ- ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πιαλείας

ΛΕΜΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΝΑΓΟΥ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πολυνερίου

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

ΠΛΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πύλης

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ – ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΧΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Πύρρας

ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Ροποτού

ΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΡΟΜΠΙΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΧΛΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα ΣτουρναρΑΙϊκων

ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΑΛΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Φήκης

ΖΑΧΟΥ – ΜΠΟΥΡΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΩΣΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Φιλύρας

ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥΥποψήφιαΣύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΒΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΪΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή