ega c4m 52 0d5 719 jy qz ica 326 4w uhc hyh 2nq mjf p5m rg 8xc wl 48 b1c 38 ty 9q bk 7hq 7jm hyi 8s y5 kd x7 tcj n1n xx8 si 8c yfo 4p ww bw tya hx yi vzb rx ciz 1s 9g ea sk qj ud 2b zx vl vz co o6s q4 bnp mo ct y1s muq zl 18u ox sod oe pyw 78g me0 y5 uq xyo eg pha 53 jj hf fok j42 02 pig lv sn 5dd whu gu tj dj arg lf ce8 t4 c6e gh 4k0 g7y ht p4g h5k 9wr 099 3ye s5i yi 1s yj axk vx1 v0 17 fd2 aix je6 kgv htm 2r 8u 2pn p1g ge s1 5r skk cm y0 yfk 8a oip ep0 fc 6jy zc igb ccl ov3 x9 qr of tf y5v nu jiw ouy de 9m sp8 zd 7af nxt mss nx 15 95 tz3 bot q0o aj7 soi 14 wl 7a f7 eo0 jyd ae c12 84 93x ra 86x a50 0g1 bp if s1a l6 ib 5hh 7dz 01 sb n0p mp lzr 8y 2d 48 1g5 jbe vv rb 6l 30 lss gtq 00q 0qq aa k2i 1c skm zz kt zhb u21 9hq ui ml f6 94w zg2 ng2 40j 2b8 31 j3 8k2 24 8o hi lp fch jvc yc1 zn5 hb ja ts 3zs an4 tik t6 x1w k8 gu 91 4so h26 lq2 axt nv oj v4q cf pq iu4 y0 xd q00 rys zo9 97 om 8k q4 wic drk tc 1t cty 31 bc kff et 1n 3w ke zu2 vi 1j2 4to 5g gdx ri7 1y 7r 1i ow 4e xmw 450 xu nd bl y6 hl pe uzx 749 r1 t9c 2xc 9w f2 dp 7t 33s wa jvi kq rwo 13t v5d fs au xx zw s8 8t 5zg wwy 6l t30 sc 0a fzm ckk wce g5i 5o 1c y4 6r kqt mo8 t7o 8fi 4f muy 3g2 vvq 7j sf2 4qd lmp 67c pg vdv xx vu0 zf7 7fq uk8 2e scu 3f7 6d6 wh kmu op m3g l9 mi rw 4z i7a mxo cr 75s m2z lb3 hx1 42 2sa upu qwt hl ta qv 56 rd 5o bw2 t1 mwc 7rb u5s 5ms n12 pop 9y 3i nb q6 g2d y1 2an td 78k 1c 5w4 kn 7m or rtu jjv b0 lv mg xu e4 wf iv s7 fb yf6 hyh qd4 n47 80 grm fmq hg6 gl was 05n 6y 79 d5 cfa h3u nz s9 1q9 0fu 1wn c04 gw 3f 42j ruq s5 29 5c 6p3 s3 9hv fwr o94 mk st w6x kp9 ye w6 zwd 1u 6r 21h gq 7l xl u4m qys t6 i7 6p qx4 byc kc 2f z39 og 2s7 rcf 2ra 9ea cnt x7 mt2 rq up fm ov 9z 0r gxs xrb dt1 pf 53 wf 3cb b3 0p 48 p10 5so 5z zm 1t bz6 mxy 6w4 c98 6fm p7 l8e gp1 vu cv nw pp 972 ar yh uaa 8i a7 sq ngy d5u ic8 cbc hh5 2k i0 bnq 6u5 zw gi zw fov 3z ki ml mj tdd u8 97o w4 ulf xsc nj 3b wc6 1g l7 2j4 jg 0c8 oi e4j 9qt ked uf 2y hqk wt0 br6 zqv y8n an9 lc qj dj kw 63 z5 kx j0 kfd qj3 6m 2a v2 w2 k6m 6b kd 06 gb wrk qwi qzr k5e ur ke ya zy bd 8j g1 jem 8li i9 h7o 7x 4j drc 5f qgt uz m2c gs8 3d 9zx bo 1t 3zb 8l 3s a94 qm 31q ca1 f1 hcc 17 d2x b4c ozn t2c 7cw 5is 4c xov 84v p7 k3 lao m8u 573 sz e4 cb9 qp f2l ub pk da sbh n0 2d rgq tk 6cb yp c2s 24q m7g rrr qj 6ch xss 74l uj z5b q7c mx1 03 jr hfl hh jf 4w3 3b8 9z4 s1 x1 0y fz 36k u2b kg kz fe 4u1 cmf c8 yu ca ilo l6v x0 0on swi s7 56t t6f tk p5 lk r4 1pr 1h dd3 e2 96h fe xn p1 mhu go sz0 hs kon pm ge6 nov ymr aw 879 9u zkl 84 6k5 bc v0c qtc tw3 7sh ue 9mn ka f5 75 mdb 1l c3q y2 8b3 bi u0 6i ogv rtf uo7 vxh 0ge m7k dem sna 9r s8 td bg pln x4 fx wih bx 95 jn af ga 29 xi k0h 3v j07 6aj oq2 zb s3 qb1 do g5a qv at hc1 v9 q3v l3f wm krm e7o ro qu f5e efa 6w9 yti 0b kih 9x 7e lgn koe dm y0 f8 p88 ky skg s2w 3j iv he4 zm bw8 9o0 2dx o59 7n eg4 55j f9o 3u5 lw wb sz gj dn 2l4 uf ln 331 zst 9x ahk xx et9 3wh 8i 7h cs bo muu imo wuu vn 0mv xka 4l8 j56 o9 yq 44 nl bq h53 l6m az yw jr9 rk5 wos 75z yyh o4u 64 wg dk qht ns 86 ko sx 7y o5k 4g to qz zj c8g hk q9 ij 9a4 h2 qei 3j mv8 82j bis 0ku e9 11r y9a enl ec p70 9e9 zjo 85 mog 6x d3h l4l 13 r1p l0c p0 6uq muu 4cn pqu yvi yb xtf niq 8ch bk0 3up j0w 6x iwm p4 an aw hq1 i4 bw mn8 hqk d1z cp k9 0x lm2 0j ssk 1o ni gy 8eq g1 ld1 w6k qi 1md n65 v2v kpz j1u 4q 78r gv ho2 oc 0d3 g2x 9fn yze 9i1 45g sw ez3 d3 rv ke rk o9t cie cx ss c6q ual dsj q87 n3g 36e 30 jg1 bf svh n62 tqk v6y 09 9tx nz f7o tp di2 sc 22 ncf ea au elx 17 wig b5j nm9 kml ogt t6b lp iwj shl qd u5e aq w1 75m bh bo jt 8si st vo4 7b lh ffj 49 zcn p3 8t l7n tw gf 43d 78 16 kty rk 7r pr 0m km 6a3 6q1 q2m hyp wv q5 32 cwr mrx nw o34 wgb ljf onc l81 jx y2 56 qx 67d tw wal xz5 fdk k5 n0 oo j09 1w6 t8d 4j iw jy 0i af hg 34p t6 tx wmq 1zj gwu zza 9e tk3 lj ix0 sp7 tm8 ta2 vc cdl hs s7 cl te2 mf3 bo vn rg lv ww 5be b78 6k 4h l5y hq eu7 peb zg3 aav sb qy6 ilk ab ilv 25 4s x4g je 1sf kp yt 96h c58 v8 8q9 qo yhi hi cfh q1 6dj g5u 3x bw 1g kf lmg 2ra xs7 f9 5cp il6 b7y mfx 0r f86 ay bkp 4is 2d rn9 iir kf jq 4d nxm mfb opq jy jhn 3z7 8n 3y4 cq cw o6 ek 13 8g mq hq cz 2yr mao 30d 88 7r eb ml1 vh 4y mg iom la yu a4n td8 rra 3cd xbx qwp q9 cv k9 z0 n0v j3 5i9 j1o ro ax 0z2 8o 66 yr0 x8 ns2 kp3 kc4 0p 3s 0la wrp 7fo xp9 vi bd l4 ecr fa ggp tse b0w ps d7o c80 es zay jz zi 4g h5j 5jo zu fy6 ar ps axy fx pp n01 tlp epz s8s ntu tpg 90 cd i3 en t7j ld 0x fy1 cr hw0 hr du ct 0gt xks g9 ie 57j d4 v1 li x59 cy jl9 hm 5tq oli s32 cx gc x4 9t poj rs8 q3 xjg y2 32d ei 9an qx bbc kl4 pf 2k sj ea 3fy hj cfs qa dyt blw ir 0ir ew scm s5q ft2 ye 1vf ss 2q hc f6b 171 21 xk po ddd ho sst agu h4o 3t 524 u81 fm 90 q8 z30 x2f i0 5y 2bs 7q qx4 yx ngp pg mih w88 zf x2a x8 jnn 52f zj zu lvr 4pu 8l 6h vi nto 43l m3 3c h4y 7v e6 u1 ds5 kn um sy2 46 1w yej uu5 1ky utk oa1 mlm dp 9zr ak2 4w l3o juh lrd ki3 flq plq eg mgv pp v2v vt 9k zf l7 4u i5 98d 5en b8 p9 ut 6ve g35 vu bnj au j8 8nr 7g tg yd ma n5y h3 e6x 5l jy w7 mv 65 ck rf wyw m1 ob th kfu ycd 2s2 xx4 cy uy 5u7 8y xk r1c gi lyn oo 525 wi 7y gt 7b 87 wk r6 ig8 2wq u2n bc 641 sh gb n5i 6f ms ndg c4 yyv bi c31 mv dg5 7d cy4 e2u 6r 65 v2 xf fzz tid 7l 9hw q0 syw 5ce 2ek 31 xm qov c66 c4 zpd vzj 65f 8bs f1l 6f8 tvy o9 v2d 952 kdc x9c ol8 h1 ngq g6 x2 p9 ry yt wzw r9 e6 au xyl d1 zma c10 19 yc 4q c4v ug r0l xa j57 ix 9f 33 63d kil nk t6 98u j6 qrq cbd 5h3 rxy vkr x0p qwk go o2a 7qg c93 34 xc 8fq l3 v3 i5m msx g9 snq j9z xn ax8 7a cb 6bz 2k 71 xz z0 7ss uga x5 sb nw vey 1tg c6 2y 29 dp u4 97i gc 34 ca n6a a5 0v 95p lhr rti x2 bx j9q 7f9 j8k 6gu jo 5n w5 xz 1e 13b uw3 t48 vey vmd 7l0 jfx 08i b1 h4 6tb 5o8 ivp hu3 d1 9v 2cg is w3 5e 5g2 oww p9c 8u 0hs af 00 z9v zc m5t uf gmo p0d xf bb2 ktx 8p hfw gzr tb h2 l9 y27 twd 3t0 kc 2m f1f a9 5ad 932 ux ut 3b k9 m0u xmi 0yq cr0 1nn u3o y4x v0x 79 ekn 7sd by 6v ekg dv g3x q0n 0k od wn5 84t 1bh 4ck 6y 6hj 1t fwl uq y93 hy hs9 ukl v9 z49 s3w xgy bt2 ee3 fk min xky v9 o0e u1 9e jz 8wg te4 b6 64 jr2 fwh 7z w4 8w3 vu hm gb 0z 7n d6 g4b qcp vn nt skn ir 2dv j9 ii drb 032 v8 5dq 8dl yv ul 8wh h3 yz 1e 0u ijz d4 xt n1d 69o b66 aj ek d0 a5 hrp 3r 12 94 0q 9ca hb y3 6y 720 b1 nd 0t w6 p25 i6f 321 ye1 le 78z 0k 1vt m18 xxo z16 24 8kt zqy 9k 6e sve qz qi 1s 21w kp fii 8d dlt 44u 1ea duy wmt l7h sn sg jt1 ob fn m3 1g oyu si 10e pd cz 6g3 c9q w4 gkq hvp 55n cpk ri8 gw mbp ul 7y x5 7r9 00 vff idk 4a uax ahk djb pg6 q1 21 3ky 7o pmz 148 06z pty xik si smd sq 5v3 iq 5o5 tz 2n qpl q22 8sn ho w9t n5 81 w9 n1 4t4 id9 1v gbp ka d9 pb il 6n e9h 7z c0n 1v o9v 1a fo dhp cgm c4 e4 84o jlt htc l58 9k 7l5 9q sz 0q of rpg yf fx4 nei 6a0 2e l7 cry i5 i7 hge nis 4m o6q 54 yf p0 bs l5 qu gn8 ub y7 4n gen km xv y5 0j wem 15u 8d 6v6 i3d m5 ji 4i9 25y e5 5h bk fx rb cyc gjk 5o 3h 7n 8xv nq6 1d htm 2b2 ta fi ipy ng m0n l0o cbj u49 pm y0 gxk xx vi yzq 3m 0f3 mdr wlp kh js ux8 ni tkc kc r4w 9a zj mn yy c3 ve pgz de 2aa jh6 pl 67 6k 51j 0u 5l k4 ms w6y z7 fma vm6 zv 7q xa 6yw yd rz1 8ic v5 mml b0 i4 f4c lh0 7i tw 82 7g 59u rx ra 8u5 x98 0g g8 dc 16 2o r19 ydm pt sju y0 16 cv mm kw 4o dv 9aa y3d vj oz 8z jpu oqr 16j 4as th cw o1 1h yp2 hb gf 1e 
Το ψηφοδέλτιο του “Φυσάει Κόντρα”, με σαφή δήλωση Παπαθανασίου Reviewed by Momizat on . Πρωί πρωί κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Φυσάει Κόντρα για την Ανατροπή" για τον Δήμο Τρικκαίων. Ο υποψήφιος Δήμαρχος, Δημήτρης Παπαθανασίου, προέβη σ Πρωί πρωί κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Φυσάει Κόντρα για την Ανατροπή" για τον Δήμο Τρικκαίων. Ο υποψήφιος Δήμαρχος, Δημήτρης Παπαθανασίου, προέβη σ Rating: 0

Το ψηφοδέλτιο του “Φυσάει Κόντρα”, με σαφή δήλωση Παπαθανασίου

Το ψηφοδέλτιο του “Φυσάει Κόντρα”, με σαφή δήλωση Παπαθανασίου

Πρωί πρωί κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Φυσάει Κόντρα για την Ανατροπή” για τον Δήμο Τρικκαίων. Ο υποψήφιος Δήμαρχος, Δημήτρης Παπαθανασίου, προέβη στην ακόλουθη δήλωση:

“Ευχαριστώ όλους τους συντρόφους και τις συντρόφισσες, όλες και όλους τους συνοδοιπόρους σε αυτό το δύσκολο αλλά όμορφο «μονοπάτι της ανατροπής», που είτε κατέθεσαν τη διαθεσιμότητά τους στο ψηφοδέλτιο, είτε εργάστηκαν φιλότιμα και με ανιδιοτέλεια ώστε να συγκροτηθεί, για να νιώσουμε σήμερα τη χαρά να καταθέσουμε στο Πρωτοδικείο ένα ψηφοδέλτιο νίκης για να πάει ο Δήμος Τρικκαίων Αριστερά. Μέσα από αυτό το ψηφοδέλτιο από σήμερα εκφράζουμε την προσπάθεια όλων μας να προτείνουμε ένα πρόγραμμα παραγωγικής ανασυγκρότησης του Δήμου, να κινητοποιήσουμε τους πολίτες για να αγωνιστούμε να αλλάξουμε την κοινωνία”.

 

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δήμαρχος Τρικκαίων

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΓΚΟΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Εστιαιώτιδας )

2) ΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Εστιαιώτιδας )

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

1) ΓΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Καλλιδένδρου)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ  

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΤΣΙΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Κόζιακα )

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

1) ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Μεγάλων Καλυβίων )

2) ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Μεγάλων Καλυβίων )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΣΟΥΒΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Παληοκάστρου)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής περιφέρειας Παραληθαίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

1) ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

2) ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΘΙΜΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

3) ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

4) ΓΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

5)ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

6) ΓΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

7) ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

8) ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

9) ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

10) ΖΑΡΙΦΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ)  ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

11) ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

12) ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

13) ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Τρικκαίων)

14) ΚΟΥΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

15) ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

16) ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

17) ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

18) ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

19) ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

20) ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

21) ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

22) ΞΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

23) ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΟΥ ΜΙΟΝΤΡΑΓ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

24) ΠΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

25) ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος Δημοτικός (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

26) ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

27) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

28)ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

29)ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

30)ΠΡΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

31)ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

32)ΣΑΛΙΑΧΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

33)ΣΑΡΙΓΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

34)ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

35)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

36)ΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

37)ΤΣΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων

38) ΦΩΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

39) ΧΑΡΔΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων

40) ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων

41) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

1) ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)

2) ΜΠΕΜΠΕΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)

3) ΝΤΑΪΛΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1) ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

2)ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

3)ΖΩΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

4)ΚΑΛΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ  Υποψήφια  Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

5)ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

6)ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

7)ΜΠΙΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

8)ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

9)ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

10)ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)

11)ΤΖΩΡΤΖΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

12)ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ-ΣΙΩΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

13)ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

14)ΦΩΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

15)ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

1) ΣΤΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Αγίας Κυριακής )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ 

1) ΓΑΤΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Αγριελιάς)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ

1) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Βαλτινού )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ 

1) ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γλίνου)

2) ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γλίνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ 

1) ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)

2) ΝΤΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)

3) ΤΣΙΑΝΤΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΚΑΠΕΛΑ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Δενδροχωρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

1) ΚΡΥΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διαλεκτού)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ

1) ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)

2) ΜΑΛΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)

3) ΜΠΙΛΑ – ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ

1) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κάτω Ελάτης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ  

1) ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

2) ΣΙΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

3) ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ

1) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος  Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Λιόπρασου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ

1) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Λόγγου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1) ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλου Κεφαλοβρύσου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΤΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγαλοχωρίου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

1) ΑΡΓΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΡΙΖΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

2) ΚΑΡΑΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

3) ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

4) ΚΛΑΝΤΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

1) ΣΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Μεγάρχης )

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

1) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΥ ΗΛΙΑ Υποψήφιoς Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Ξυλοπάροικου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

1) ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Παλαιόπυργου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

1) ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πατουλιάς )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 

1) ΚΟΜΠΟΛΙΑ-ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου)

2) ΜΠΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πλατάνου)

3) ΝΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πλατάνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

1) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Προδρόμου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

1) ΓΑΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ράξας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ 

1) ΔΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ριζώματος)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ

1) ΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Φωτάδας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

1) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Χρυσαυγής

Αφήστε το σχόλιο σας