Ψηφοδέλτιο “Πύλης Όραμα” υποψηφίου δημάρχου Θεόδωρου Χήρα Reviewed by Momizat on . Ένα πλήρες πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο, πλαισιωμένο από έμπειρα στελέχη με βαθιά γνώση των ζητημάτων της τοπικής αυτοδιοίκησης, καθώς και από νέα, ικανά και με δι Ένα πλήρες πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο, πλαισιωμένο από έμπειρα στελέχη με βαθιά γνώση των ζητημάτων της τοπικής αυτοδιοίκησης, καθώς και από νέα, ικανά και με δι Rating: 0

Ψηφοδέλτιο “Πύλης Όραμα” υποψηφίου δημάρχου Θεόδωρου Χήρα

Ψηφοδέλτιο “Πύλης Όραμα” υποψηφίου δημάρχου Θεόδωρου Χήρα

Ένα πλήρες πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο, πλαισιωμένο από έμπειρα στελέχη με βαθιά γνώση των ζητημάτων της τοπικής αυτοδιοίκησης, καθώς και από νέα, ικανά και με διάθεση για προσφορά στελέχη που έχουν θέσει ως μοναδικό στόχο την αλλαγή σελίδας στο Δήμο Πύλης.

Σε δηλώσεις του, ο Θεόδωρος Χήρας τόνισε τα εξής:
“Ο συνδυασμός «Πύλης Όραμα» είναι πανέτοιμος για τη νικηφόρο πορεία προς τις εκλογές της 26ης Μαΐου. Είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος με το ψηφοδέλτιο διότι είναι πλήρες σε όλες τις Εκλογικές Περιφέρειες του Δήμου Πύλης, αλλά κυρίως διότι απαρτίζεται με στελέχη απ’ όλο το φάσμα της πολιτικής ,κοινωνικής και παραγωγικής ζωής. Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συνεργάτες μου που συνεισέφεραν για την κατάρτιση του ψηφοδελτίου και φυσικά τους υποψηφίους του συνδυασμού «Πύλης Όραμα» που δίνουν, επίσημα από σήμερα μαζί μου, τη μάχη για να γυρίσουμε σελίδα στο Δήμο Πύλης.”

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι είναι οι

«Πύλης Όραμα»

Εκλογική Περιφέρεια Αιθήκων:

1) ΚΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3) ΠΛΕΝΤΖΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Γόμφων:

1) ΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

2) ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΒΥΡΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΜΑΝΩΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7) ΜΠΛΑΤΖΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8) ΜΠΟΥΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

9) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10) ΠΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11) ΠΑΝΤΖΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12) ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

13) ΡΗΤΟΥ-ΧΗΡΑ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

14) ΣΒΑΝΑ-ΤΣΙΩΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15) ΣΒΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16) ΣΧΟΡΙΤΣΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17) ΧΗΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυροφύλλου:

1) ΠΛΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Νεράϊδας:

1) ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2) ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιαλείων:

1) ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΖΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4) ΜΑΡΚΑΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6) ΜΠΟΥΡΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7) ΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9) ΠΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10) ΣΙΜΟΥ-ΜΠΟΥΝΤΑΛΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11) ΣΤΡΩΜΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12) ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πινδέων:

1) ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

2) ΛΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ-ΤΣΙΑΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πύλης:

1) ΒΕΛΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΒΟΠΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4) ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6) ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7) ΜΠΛΑΤΣΑ ΘΩΜΑΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

9) ΣΚΟΥΜΗ-ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10) ΤΖΕΡΕΜΕ-ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11) ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

12) ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή