Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 26 και 27 Νοεμβρίου 2016.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 – 11 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Μπαλκουρας | Δημητρα β – Πορταικος | Πετσας | Τσακνης – Αλεξόπουλος |
Αποστόλων | Απόστολοι – Σαραγια | Ροτσας | Καλογριας – Καπερωνης |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Ακ Αμπελακιων | Ρατζας | Τασιοπουλος – Πρεβεντας |
Λογγακιου | ΑΟΤ – Πύργος | Μουστακας | Αποστολου – Γκογκινουδης |
Φαρκαδόνας | Φαρκαδόνα – Δημητρα Α | Κυραντζουλης | Πλατσκοβιτς – Μαρκοπουλος |
Ρεπό : Ελευθεροχωρι | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Φαρκαδόνα | Πάντος | Σταφυλας – Πετσας |
Πύλης | Πορταικός – ΑΕΤ | Χιωτης | Μανασης Μ – Βουτσελας |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Δημητρα | Μισσας | Αλεξοπουλος – Παπαγ/λος |
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Φηκη | Αρετόπουλος | Νταλούκας – Τζάνης |
Μεγαλ/ριου | Μεγαλ/ρι – Σαραγια | Κοντινος | Κωτουλας – Μπαλας |
Καρυων | Καρυες – Καστράκι | Δουλοπουλος | Ρότσας – Μαρκος |
Γριζανου | Γριζανο – Δενδροχωρι | Λεωνιδας | Μουστακας – Τσακνης |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Πυργετός | Κουτσαγιας | Τατσινας – Ζησης |
Πρόδρομος – Κρ Βρύση | 0-3αα | ||
Κυριακή 27 – 11 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Προπαιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Πύργος | Πλατσκοβιτς | |
Καλαμπακας | Μετεωρα β – Δημητρα β | Κατσογιαννος | |
Καλαμπακας | Μετεωρα α – Σαραγια | Αποστολου | |
Λογγακιου | ΑΟΤ – Απόστολοι | Κυραντζουλης | |
Αγ Γεωργίου | Ακ Αμπελακιων – Καλλιδενδρη | Καπερωνης | |
Εγκ Ακαδημιας | Ακαδημια 1 – ΑΟΤ 2011 | Ροτσας | |
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Πυργετός | Μαρκοπουλος | |
Ρεπό : Δημητρα α | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Κηπακίου | Πύργος – Παραληθαίοι | Μισσας | Τατσινας – Μουστακας |
Λόγγου | Λογγος 2012 – Αστερας | Βουτσελας | Μαρκος – Παφης |
Ρογγίων | Καλαμακι – Ταξιάρχες | Χιωτης | Μπαλας – Τασιοπουλος |
Ριζαριου | Ριζαριο – Γλύνος | Λεωνιδας | Μπαιρακτάρης – Παντος |
Μεγαλοχωριου | Καλυβια – Πετρωτό | Δουλοπουλος | Νταλουκας – Τζανης |
Ζάρκου | Ζάρκο – Αχιλλέας | Κοντινος | Σταφυλας – Παπαγ/λος |
Ραξας | Τζουρτζια – Ακ Αμπελακιων | Ζησης | Πρεβεντας – Καλογριας |
Κρήνης | Κρήνη – Αρδάνι | Πετσας | Τσακνης – Αλεξοπουλος |
Ρεπό : Αγ Κυριακή | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Λογγακίου | Ασπροκλησια – Λυγαρια | Λεωνιδας | Ζησης – Τασιοπουλος |
Κεφαλ/κου | Κεφαλ/κος – Πηγη | Παντος | Νταλουκας – Τζανης |
Παλαιομ/ρου | Ροπωτο – Γόμφοι | Χιωτης | Παφης – Ροτσας |
Αγιοφυλλου | Αγιοφυλλο -Πρίνος | Βουτσελας | Πρεβεντας – Αποστολου |
Φιλύρας | Φιλύρα – Κεφαλ/σο | Κοντινος | Καλογριας – Καπερωνης Ν |
Λεπτοκαρυας | Τυμφαίος – Χρυσομηλια | Μαρκος | Μουστακας – Κατσογιαννος |
Θεοπετρας | Θεόπετρα – Παλαιομ/ρο | Κουτσαγιας | Σταφυλας – Παπαγ/λος |
Ασπροβαλτου | Ασπροβαλτος – Δροσερό | Μισσας | Μπαλας – Μπαιρακταρης |
Πιαλεια – Γοργογυρι | 3-0αα |