"Δημοσιογραφία είναι να δημοσιεύεις αυτά που κάποιος άλλος δεν θέλει να δημοσιευθούν." - Τζορτζ Όργουελ

39.2 C
Trikala

Oι πρώτοι 86 υποψήφιοι με τον Νίκο Σακκά

lafarm

Σχετικά άρθρα

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ 

 

  1. Αλεστά Σοφία Δημήτριος Υπάλληλος ΕΦΚΑ, Αντιδήμαρχος
  2. Αναστασίου Βάϊος (Άκης) Γεώργιος Οικονομολόγος, πρόεδρος ΔΕΥΑΤ
  3. Ανδριόπουλος Γιώργος, Ξενοδοχοϋπάλληλος
  4. Γκαγκαστάθης Δημήτριος, Απόστρατος Αξ/κος ΕΔ
  5. Γκοβίνα Ελένη, Ζαχαροπλάστρια
  6. Ζαραμπούκας Χρήστος, Επιχειρηματίας
  7. Ζιώγας Γεώργιος, Αστυνομικός, πρόεδρος “Αστική Ανάπτυξη ΑΕ”
  8. Ιακωβάκη Πάρι, Καθηγήτρια Ξένων Γλωσσών
  9. Καρατώλος Γεώργιος, Εκπαιδευτικός, δημοτικός σύμβουλος
  10. Καταβούτας Γεώργιος,Μηχανικός, Αντιδήμαρχος
  11. Κοτρώνη-Μπαλοδήμου Γεωργία, Πρόεδρος Δημοτικού Θεάτρου
  12. Κωτούλας Ιωάννης, Υπάλληλος ΔΕΗ, Πρόεδρος e trikala AE
  13. Λάππας Μιχαήλ, Οδοντίατρος, Αντιδήμαρχος,
  14. Μόσχος Ευάγγελος, Συνταξιούχος ΟΤΑ
  15. Μπαλλά Χριστίνα, Γυμνάστρια Ειδικής Φυσικής Αγωγής
  16. Μπανιάς Ευάγγελος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  17. Νίκα Ελπίδα,Φοιτήτρια
  18. Νταλιάνης Κων/νος, Επιχειρηματίας
  19. Ντιντής Παναγιώτης, Τουριστικός Πράκτορας, Αντιδήμαρχος
  20. Ντούβλη Βάσια, Ιδιωτική Υπάλληλος
  21. Οικονόμου Γιάννης, Υπάλληλος ΕΛΤΑ, δημοτικός σύμβουλος
  22. Παζαΐτης Δημήτριος, Συνταξιούχος ΟΣΕ, Αντιδήμαρχος
  23. Παχής Κων/νος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  24. Πίσπας Μιχαήλ, Δικηγόρος
  25. Πλακώνα Έλενα, Εκπαιδευτικός
  26. Πούλιος Νικόλαος του Δημητρίου
  27. Ρόμπος Χριστόφορος (Φόρης), Οικονομολόγος, Αντιδήμαρχος
  28. Ρομπιές Δημήτριος, Οικονομολόγος
  29. Σακκάς Γεώργιος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  30. Σαρακατσιάνου Μαρία, Πολιτικός Μηχανικός
  31. Σβώλος Δημήτριος, Δασοφύλακας
  32. Σδρένιας Γεώργιος, Δικηγόρος
  33. Σουλιώτης Παύλος, Συνταξιούχος Δημοσίων Εργων
  34. Στράτος Βασίλης, Πολιτικός μηχανικός
  35. Τραγαζίκης Ευάγγελος, Απόστρατος Αξ/κός ΕΔ
  36. Τσιούτσιας Βασίλειος, Φαρμακοποιός

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 

  1. Λεβέντη-Καρά Ευθυμία (Έφη) Υπάλληλος ΔΟΥ, Εντεταλμένη Σύμβουλος Δημοσίων Σχέσεων
  2. Μπαντή Δήμητρα, Φιλόλογος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ 

  1. Πούλιου Ελένη, Τεχνολόγος Γεωπόνος, δημοτική σύμβουλος
  2. Χαρίσης Γεώργιος, Συνταξιούχος ΟΤΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΖΙΑΚΑ 

  1. Αργυρίου Κώστας, Δημόσιος Υπάλληλος
  2. Βαΐου Κώστας, Επιχειρηματίας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ 

  1. Γερογιάννη Βασιλική, Υπάλληλος
  2. Κρανιάς Βασίλειος, Τεχνολόγος Γεωπόνος, Εντεταλμένος Σύμβουλος Αγροτικής Ανάπτυξης

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ 

  1. Παππάς Απόστολος. Συνταξιούχος Δημοσίου, Αντιδήμαρχος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 

  1. Παπαναστασίου Ζωή, Νοσηλεύτρια

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ 

  1. Ρεντζιλάς Χαράλαμπος, Επιχειρηματίας
  2. Σκρέκας Αθανάσιος (Σάκης), Αγρότης

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

 

  1. Αβράμης Σπύρος,Γυμναστής
  2. Βουτσελά Μαρία, Αστυνομικός
  3. Γάλλου-Παπαζήση Βάσω, Δημόσιος Υπάλληλος
  4. Γιαννίτσης Άγγελος, Αστυνομικός
  5. Γούλας Ευθύμιος, Εκπαιδευτικός
  6. Ζαχείλα Χριστίνα, Εκπαιδευτικός
  7. Καλαμποκίνης Ζήσης (Άκης), Εκπαιδευτικός
  8. Κοντογεώργης Δημήτριος
  9. Μπαντής Ανδρέας, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  10. Παπαδάκου Παναγιώτα, Εκπαιδευτικός
  11. Παπαχρήστος Χαράλαμπος, Εκπαιδευτικός
  12. Ρίζου Ελένη, Πολιτικός Μηχανικός
  13. Τσιανάκα Βασιλική, Μουσικός

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ 

 

  1. Αγρελιά Πέτσας Κων/νος, Κτηνοτρόφος, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  2. Βαλτινό Σταμούλης Δημήτριος, Συνταξιούχος, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  3. Γενέσι Γεωργούλας Γεώργιος, Ιδιωτικός Υπάλληλος, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  4. Γλίνος Πέτρου Κων/νος, Αστυνομικός, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  5. Γοργογύρι Ρέμπελος Ευθύμιος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  6. Δενδροχώρι Ντάκου – Μπακάλη Ιωάννα, Νοσηλεύτρια, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  7. Διαλεχτό Καλαντζής Χρήστος, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  8. Διπόταμος Κουτσοδήμος Κων/νος, Στρατιωτικός, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  9. Ζηλευτή Τρίγκας Νικόλαος, Πυροσβέστης
  10. Λιόπρασο Κατσακιώρης Φώτιος, Νοσηλευτής, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  11. Λόγγος Τσίνας Γεώργιος Αγρότης, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  12. Μεγ. Καλύβια Λαγάρας Παναγιώτης, Αστυνομικός, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  13. Μεγ. Κεφαλόβρυσο Τσιγάρας Σωτήριος, Αστυνομικός, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  14. Μεγαλοχώρι Τζέλης Ευάγγελος Ελεύθερος, Επαγγελματίας, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  15. Μεγάρχη Σκρέκας Χρήστος, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  16. Ξυλοπάροικο Τζερεμές Νικόλαος, Οικοδόμος, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  17. Πατουλιά Λάμπας Δημήτριος, Αστυνομικός, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  18. Πλάτανος Καρατάσος Σωτήριος, Υπάλληλος Υπ. Δικαιοσύνης, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  19. Πρίνος Ραποτίκας Αθανάσιος, Στρατιωτικός
  20. Πρόδρομος Καραμπούλας Σπύρος, Πυροσβέστης, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  21. Ράξα Παπαχρήστος Ιωάννης, Υπάλληλος ΔΕΔΔΗΕ, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  22. Ρίζωμα Καραβασίλη Ελένη, Νοσηλεύτρια, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  23. Σπαθάδες Καραμπέρης Ευάγγελος, Ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας
  24. Φωτάδα Ζησόπουλος Γεώργιος, Εκπαιδευτικός
  25. Χρυσαυγή Καρυδόπουλος Δημήτριος, αγρότης, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας

1 ΣΧΟΛΙΟ

  1. Η απόλυτη ταύτιση του Σακκά με τον Παπαστεργίου , μόνο καλό δεν τον κάνει… πρώτη φορά θα έχουμε υποψήφιο δήμαρχο χωρίς να έχει βάλει την προσωπική του σφραγίδα,αλλά στηριζόμενος στην κληρονομιά του τ.δημαρχου…

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Δείτε επίσης