Πανδαισία Μουντιάλ στην ΕΡΤ: Το πρόγραμμα των μεταδόσεων Reviewed by Momizat on . Άρωμα Μουντιάλ θα έχουν τα προγράμματα της ΕΡΤ για 31 ημέρες του καλοκαιριού (14/6-15/7/2018), με μεταδόσεις και ειδικές εκπομπές μέσα από τις συχνότητες της ΕΡ Άρωμα Μουντιάλ θα έχουν τα προγράμματα της ΕΡΤ για 31 ημέρες του καλοκαιριού (14/6-15/7/2018), με μεταδόσεις και ειδικές εκπομπές μέσα από τις συχνότητες της ΕΡ Rating: 0

Πανδαισία Μουντιάλ στην ΕΡΤ: Το πρόγραμμα των μεταδόσεων

Πανδαισία Μουντιάλ στην ΕΡΤ: Το πρόγραμμα των μεταδόσεων

Άρωμα Μουντιάλ θα έχουν τα προγράμματα της ΕΡΤ για 31 ημέρες του καλοκαιριού (14/6-15/7/2018), με μεταδόσεις και ειδικές εκπομπές μέσα από τις συχνότητες της ΕΡΤ1, της ΕΡΤ2, της ΕΡΤ3, της ΕΡΤHD, της υβριδικής πλατφόρμας και του διαδικτύου

 

Η ΕΡΤ1 θα είναι το κύριο κανάλι των μεταδόσεων των αγώνων, που συνολικά είναι 64 στη διοργάνωση με πρεμιέρα την Πέμπτη 14 Ιουνίου 2018 με την τελετή έναρξης στις 17:30 και τη μετάδοση του αγώνα «Ρωσία – Σαουδική Αραβία» στις 18:00 από το Στάδιο Λουζνίκι της Μόσχας.

Στην τρίτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων της διοργάνωσης, από 25 έως 28 Ιουνίου 2018, μπαίνει στο παιχνίδι και η ΕΡΤ2 με τη μετάδοση των αγώνων που διεξάγονται στις 17:00 και στις 21:00, παράλληλα με τους αντίστοιχους της ΕΡΤ1.

Κάθε βράδυ, στη 1 μετά τα μεσάνυχτα, η ΕΡΤ1 και η ΕΡΤ3 θα μεταδίδουν σε μαγνητοσκόπηση αγώνες. Επίσης, το επόμενο πρωί στις 11:00, η ΕΡΤ3 θα μεταδίδει σε μαγνητοσκόπηση αγώνα που έχει διεξαχθεί την προηγούμενη ημέρα.

Ειδικές εκπομπές

Πλούσιο μενού εκπομπών περιλαμβάνουν τα κανάλια της ΕΡΤ κατά τη διάρκεια του Μουντιάλ. Στην πρώτη φάση, στις 17:00 και στις 20:00 η ΕΡΤ1 θα παρουσιάζει την εκπομπή «Μικτή Ζώνη», ως pre game και post game των μεσημεριανών και απογευματινών αγώνων, με παρουσιαστές τους Πέτρο Μαυρογιαννίδη, Βασίλη Μπακόπουλο και Κατερίνα Αναστασοπούλου.

Η κλασική βραδινή εκπομπή του Μουντιάλ με τίτλο «Ώρα Μουντιάλ» θα μεταδίδεται κάθε βράδυ στις 23:00 με παρουσιαστές τους Γιώργο Λυκουρόπουλο και Περικλή Μακρή, με ανασκόπηση όλης της ημέρας, ειδικά θέματα, ρεπορτάζ και καλεσμένους.

Επίσης, από την Πέμπτη 14 Ιουνίου έως και την Κυριακή 15 Ιουλίου 2018, στην ΕΡΤ3 θα μεταδίδεται καθημερινά, καθώς και τα Σαββατοκύριακα, η αθλητική εκπομπή «Ο Κόσμος των Σπορ πάει Μουντιάλ!», με παρουσιαστές τους Πάνο Μπλέτσο, Γιώργο Τραπεζανίδη και Δημήτρη Δραγώγια.

Στα γήπεδα της Ρωσίας θα βρεθούν για τα σημαντικότερα παιχνίδια της διοργάνωσης έξι απεσταλμένοι της ΕΡΤ. Συγκεκριμένα, οι Ιωσήφ Νικολάου, Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Βασίλης Μπακόπουλος, Γιώργος Τραπεζανίδης, Γιάννης Αναγνωστόπουλος και Γιώργος Χαϊκάλης, ενώ μόνιμη ανταπόκριση από τη Μόσχα για όλες τις ενημερωτικές εκπομπές της ΕΡΤ θα δίνει καθημερινά σε όλη τη διάρκεια της διοργάνωσης ο Ιωσήφ Νικολάου. Τους αγώνες θα περιγράφουν επίσης, οι Ηλίας Χριστογιαννόπουλος, Περικλής Μακρής, Μίλτος Θεοδοσίου, Γιάννης Σαντοριναίος, Νίκος Οικονομόπουλος και Κώστας Χαλβατσιώτης.

Διαθέσιμες για τους φιλάθλους θα είναι από τις 14 Ιουνίου έως και τις 31 Ιουλίου 2018 στο ert.gr όλες οι εκπομπές και οι μεταδόσεις αγώνων για τους φίλους του ποδοσφαίρου, που δεν θέλουν να χάσουν ούτε στιγμή από το μεγάλο αθλητικό γεγονός του καλοκαιριού.

Ο προγραμματισμός των αγώνων (ζωντανών και μαγνητοσκοπημένων) του Παγκόσμιου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018, καθώς και των αθλητικών εκπομπών στην ΕΡΤ1, την ΕΡΤ2 και την ΕΡΤ3 έχει ως εξής:

ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

22:00-23:00         ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | «ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ» ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)  HD

ΠΕΜΠΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD 17:30-17:40 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΡΩΣΙΑ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Ζ) HD

20:00-20:50   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

23:45-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΡΩΣΙΑ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ–ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ : ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ : ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ–ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ : ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Μ)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ : ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

13:00-15:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΓΑΛΛΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ζ) HD

16:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Ζ) HD

18:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

19:00-21:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΕΡΟΥ – ΔΑΝΙΑ (Ζ) HD

22:00-24:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΚΡΟΑΤΙΑ – ΝΙΓΗΡΙΑ (Ζ) HD

24:00-02:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

02:00-04:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΓΑΛΛΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Μ)

04:00-06:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ : ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΚΡΟΑΤΙΑ – ΝΙΓΗΡΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΣΕΡΒΙΑ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΣΕΡΒΙΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΕΡΟΥ – ΔΑΝΙΑ  (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΡΩΣΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΡΩΣΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΙΡΑΝ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΙΡΑΝ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΠΕΜΠΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΔΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΔΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ  (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΒΕΛΓΙΟ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΟΤΣΙ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΒΕΛΓΙΟ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ  (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

15:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Ζ) HD

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ  (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΡΩΣΙΑ (Ζ) HD

19:00-19:55   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΡΩΣΙΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Μ)

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ζ) (ΕΡΤ2)

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΙΡΑΝ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Ζ) (ΕΡΤ2)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΤΡΙΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ) HD

19:00-19:55   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΟΤΣΙ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΟΤΣΙ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Ζ) (ΕΡΤ2)

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ) (ΕΡΤ2)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΙΡΑΝ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ) HD

19:00-19:55   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΣΕΡΒΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΜΕΞΙΚΟ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Μ)

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΜΕΞΙΚΟ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ) (ΕΡΤ2)

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Ζ) (ΕΡΤ2)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΣΕΡΒΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΣΕΝΕΓΑΛΗ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Ζ) HD

19:00-19:55   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΣΕΝΕΓΑΛΗ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Μ)

03:00-05:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Μ)

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Ζ) (ΕΡΤ2)

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΑΝΑΜΑΣ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Ζ) (ΕΡΤ2)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Μ) (ΕΡΤ3)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΑΝΑΜΑΣ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Μ) (ΕΡΤ3)

18:30-20:30   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ Α ΦΑΣΗ (Μ)

22:00-24:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

16:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D (Ζ) HD19:00-19:15   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΟΤΣΙ) | 1A – 2B (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D (Μ)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΟΤΣΙ) | 1A – 2B  (Μ) (ΕΡΤ3)

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

16:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A (Ζ) HD

19:00-19:15   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) | 1D – 2C (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D  (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) | 1D – 2C (Μ) (ΕΡΤ3)

ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

16:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F (Ζ) HD

19:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΡΟΣΤΟΦ) | 1G – 2H (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A  (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΡΟΣΤΟΦ) | 1G – 2H  (Μ) (ΕΡΤ3)

ΤΡΙΤΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

16:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Ζ) HD

19:00-19:55   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1H – 2G (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F  (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1H – 2G  (Μ) (ΕΡΤ3)

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

18:30-20:30   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Μ) (ΕΡΤ3)

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

18:30-20:30   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (Μ)

22:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” |ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

16:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ)  | (Ζ) HD

19:00-20:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΚΑΖΑΝ) | (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) (Μ)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΚΑΖΑΝ) |  (Μ) (ΕΡΤ3)

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

16:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ)  | (Ζ) HD

19:00-19:15   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΟΤΣΙ) | (Ζ) HD

23:00-01:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ) (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) (Μ) (ΕΡΤ3)

01:00-03:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΟΤΣΙ)  (Μ) (ΕΡΤ3)

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

17:00-19:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018  | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

22:00-24:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018  | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ)  (Μ) (ΕΡΤ3)

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

22:00-24:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

ΤΡΙΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | (Ζ) HD

23:00-00:30   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

00:30-02:30   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) |  (Μ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

21:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ) | (Ζ) HD

23:00-00:30   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

00:30-02:30   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ) |  (Μ)

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) (Μ) (ΕΡΤ3)

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

22:00-23:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

11:00-13:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ)  (Μ) (ΕΡΤ3)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

16:00-17:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

17:00-19:15   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ| (Ζ) HD

19:15-19:30   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

22:00-24:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

24:00-02:15   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ|  (Μ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

17:00-18:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD

18:00-20:15   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΟΣΧΑ) ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ | (Ζ) HD

20:15-20:55   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

22:00-24:00   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

24:00-02:15   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΟΣΧΑ) ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ| (Μ)

ΠΗΓΗ: ΕΡΤ

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή