ΕΠΣΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές τους Reviewed by Momizat on . Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 19 και 20 Σεπτεμβρίου 2016 στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής: ΣΑΒΒΑΤΟ 19 –11–2016 Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 19 και 20 Σεπτεμβρίου 2016 στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής: ΣΑΒΒΑΤΟ 19 –11–2016 Rating: 0

ΕΠΣΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές τους

ΕΠΣΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές τους

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 19 και 20 Σεπτεμβρίου 2016 στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 –11–2016
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΩΡΑ 11:00
ΠΥΛΗΣ ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΡΟΤΣΑΣ ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ – ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ
ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Β – ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΡΑΓΙΩΝ ΣΑΡΑΓΙΑ – ΕΛΕΥΘ/ΡΙ ΖΙΟΥΤΟΣ ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ
ΡΟΓΓΙΩΝ ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΑΟΤ ΠΕΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ – ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
ΡΕΠΟ : ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΩΡΑ 15:00
ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ – ΤΟΤΗΣ
ΑΓ ΜΟΝΗΣ ΑΓ. ΜΟΝΗ – ΜΕΤΕΩΡΑ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΜΑΝΑΣΗΣ Μ
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΑΕΤ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΤΣΑΚΝΗΣ
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΑΝΗΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ
ΦΗΚΗΣ ΦΗΚΗ – ΚΑΡΥΕΣ ΧΙΩΤΗΣ ΠΕΤΣΑΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ
ΣΑΡΑΓΙΩΝ ΣΑΡΑΓΙΑ – ΓΡΙΖΑΝΟ ΠΑΝΤΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ – ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ
ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΠΥΡΓΕΤΟΣ ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ
ΔΙΑΒΑΣ ΚΡ ΒΡΥΣΗ – ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣ Χ – ΜΑΡΚΟΣ
  ΚΑΣΤΡΑΚΙ – ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 3-0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20–11–2016
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΩΡΑ 11:00
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ – ΜΕΤΕΩΡΑ Β ΤΟΤΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΤΕΩΡΑ Α ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Β – ΑΟΤ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
ΣΑΡΑΓΙΩΝ ΣΑΡΑΓΙΑ – ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 ΡΑΤΖΑΣ
ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΗ – ΑΓ ΜΟΝΗ ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ
ΛΟΓΓΑΚΙΟΥ ΑΟΤ 2011 – ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ
ΡΕΠΟ : ΠΥΡΓΕΤΟΣ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ 11:00
ΛΥΓΑΡΙΑΣ ΛΥΓΑΡΙΑ – ΚΕΦΑΛ/ΚΟΣ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΛΟΓΓΑΚΙΟΥ ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ – ΡΟΠΩΤΟ ΠΕΤΣΑΣ ΤΣΑΚΝΗΣ – ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ
ΠΗΓΗΣ ΠΗΓΗ – ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ ΜΙΣΣΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΤΖΑΝΗΣ
ΓΟΜΦΩΝ ΓΟΜΦΟΙ – ΦΙΛΥΡΑ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ
ΠΡΙΝΟΥΣ ΠΡΙΝΟΣ – ΠΙΑΛΕΙΑ ΜΑΡΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – ΜΠΑΛΑΣ Χ
ΚΕΦΑΛ/ΣΟΥ ΚΕΦΑΛ/ΣΟ – ΤΥΜΦΑΙΟΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΧΙΩΤΗΣ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΔΡΟΣΕΡΟ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΤΣΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟΥ ΠΑΛ/ΡΟ – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ – ΠΑΦΗΣ
ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ 0-3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ 15:00
ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ – ΛΟΓΓΟΣ 2012 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΠΑΦΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΡΙΖΑΡΙΟ ΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ – ΡΟΤΣΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΤΣΑΚΝΗΣ
ΓΛΥΝΟΥΣ ΓΛΥΝΟΣ – ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ – ΣΤΑΦΥΛΑΣ
ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΠΕΤΡΩΤΟ – ΖΑΡΚΟ ΠΕΤΣΑΣ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΡΔΑΝΙ ΜΙΣΣΑΣ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ
ΡΟΓΓΙΩΝ ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΚΡΗΝΗ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
ΡΕΠΟ : ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή