Oι επιτυχόντες στις πανελλαδικές του 1ου ΕΠΑΛ Τρικάλων Reviewed by Momizat on .     Με τον καλύτερο τρόπο έληξε η φετινή χρονιά για το 1ο ΕΠΑΛ Τρικάλων, χάρη στις εξαιρετικές επιδόσεις των μαθητών της Γ΄ τάξης στις Πανελλαδικές εξετάσε     Με τον καλύτερο τρόπο έληξε η φετινή χρονιά για το 1ο ΕΠΑΛ Τρικάλων, χάρη στις εξαιρετικές επιδόσεις των μαθητών της Γ΄ τάξης στις Πανελλαδικές εξετάσε Rating: 0

Oι επιτυχόντες στις πανελλαδικές του 1ου ΕΠΑΛ Τρικάλων

EPAL

 

 

Με τον καλύτερο τρόπο έληξε η φετινή χρονιά για το 1ο ΕΠΑΛ Τρικάλων, χάρη στις εξαιρετικές επιδόσεις των μαθητών της Γ΄ τάξης στις Πανελλαδικές εξετάσεις. Με μεθοδικό διάβασμα, υπομονή και την αμέριστη συμπαράσταση των καθηγητών και του οικογενειακού τους περιβάλλοντος, πολλοί μαθητές κατόρθωσαν να κερδίσουν το προσωπικό στοίχημα και εισάγονται στις σχολές προτίμησής τους. Ο σύλλογος καθηγητών του 1ου ΕΠΑΛ συγχαίρει θερμά όλους τους τελειόφοιτους για την προσπάθειά τους και εύχεται καλή φοιτητική ζωή και καλή σταδιοδρομία στους επιτυχόντες!

Οι επιτυχόντες μαθητές του 1ου ΕΠΑΛ Τρικάλων κατά τομέα είναι:

ΤΟΜΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

  1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  2. ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
  3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  4. ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  5. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
  6. ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
  7. ΜΕΣΙΤΙ ΚΛΕΪΝΤΑ,      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  8. ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  9. ΝΤΑΝΤΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ,        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  10. ΠΑΠΑΡΣΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ

  1. ΑΛΟΥΣΙ ΡΙΓΚΟΝ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
  2. ΒΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,     ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  3. ΒΗΤΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ,             ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  4. ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,            ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  5. ΚΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,            ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  6. ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,     ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  7. ΜΠΕΒΕΝΙΟΥ-ΤΕΦΑΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,            ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΟΜΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ

  1. ΚΟΥΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,       ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  2. ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
  3. ΤΣΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΣΟΛΑΚΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ,       ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

 

 

Αφήστε το σχόλιο σας

Επιστροφή στην κορυφή